129
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń129
  • Odpowiedzi128
  • Ocen na +0
129 ppt ?

Adam Małysz ogłosił koniec kariery! (129)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Adam Małysz ogłosił koniec kariery!

Napisał(a): Gość -

Nasz wybitny skoczek Adam Małysz ogłosił dzisiaj po konkursie skoków, że 26 marca w Zakopanem odda ostanie skoki w swojej karierze.
Jego skoki przynosiły nam wiele emocji, wszystkie wygrane, medale, puchary powodowały uśmiech i radość. Dzięki wszystkim swoim osiągnięciom, stał się żywą legendą skoków narciarskich. Bez wątpienia jest jednym z najwybitniejszych Polskich sportowców.

Czy ktoś powtórzy jego sukces? Czy pojawi się jego następca? Kamil Stoch skacze coraz lepiej. Czy ma szansę wzbić się wysoko? Może Adam zostanie jego trenerem?
INTERIA.PL

Re: Adam Małysz ogłosił koniec kariery!

Myślę, że ma do tego pełne prawo. Lista Jego wspaniałych dokonań pozwala odejść z satysfakcja i honorem.
Osobiście życzę Adamowi wszelkiej pomyślności w dalszym Jego życiu osobistym i zawodowym. Dziękuję za wiele chwil radości i wzruszeń jakich nam dostarczył w swojej pięknej karierze sportowej.

Oglądam skoki narciarskie od 1992 roku czyli od olimpiady w Albertville. Adam Małysz to mój największy idol i część mojego życia , dlatego koniec kariery Adama to także koniec pewnego etapu w moim życiu .Widziałem pierwszy skok Adama w PŚ i zobaczę ostatni skok wielkiego mistrza .Pamiętam jak po powrocie ze szkoły razem z ojcem oglądaliśmy konkurs w Insbrucku i nagle na belce pojawił się młody Adam , mój tata powiedział wtedy - " zobacz podobno młody i bardzo zdolny " i nie pomylił się. Pamiętam jak po kiepskich igrzyskach w Nagano był bliski zakończenia kariery , miał dość skoków , na całe szczęście pojawił się trener Tajner i do spółki z Adamem przewrócili skoki narciarskie do góry nogami nie tylko w Polsce . Teraz nadszedł czas zakończenia tej magicznej kariery . Zawsze byłem z tobą Adam i dziękuję ci że mogłem z tobą spędzić piękne kilkanaście lat na skoczniach całego świata . Nigdy nie zapomnę i będę opowiadał twoją historię moim dzieciom a w przyszłości wnukom . DZIĘKUJĘ !

Reklama

Adam Małysz był moim idolem odkąd zacząłem oglądać skoki narciarskie kiedy odejdzie to skoki już dla mnie nie będą takie jakie były z Małyszem kiedy widziałem jak Małysz jest na belce startowej to aż serce mi szybciej biło bo czekałem na jego piękny skok bo tylko takie miał

Reklama

Ewenement- mały ciałem,wielki duchem.Dziękuję Ci Adamie za wszystkie te lata,uśmiech,pogodę ducha i nisamowity,magiczny wpływ na stworzoną przez Ciebie ogromną rzeszę kibiców.Szkoda ,że odchodzisz bo skończy się czar dwóch desek,ale Twoja decyzja jest sprawą osobistą i w pełni ją rozumię.Powodzenia w dalszym życiu i działalności.Marek z Bydgoszczy.

Wczoraj poleciały mi łzy, no ale cóż - życie! Właściwie, to się cieszę, że teraz odchodzi w pełni chwały i takim będą Go pamiętać wszyscy, bo wiadomo fortuna kołem się toczy i miłość kibiców także. Dla mnie jest prawdziwym sportowcem, człowiekiem z żelaza, niezłomnym. Potrafi na luzie mówić o tym, że się z żoną pokłóci, że znalazł by się jakiś mały wróg obok Niego, że J.Kowalczyk trochę za bardzo gwiazduje - jest szczery do bólu, ale tak ciepło szczery. Życzę Mu szczęścia rodzinnego i korzystania w pełni z tych pieniędzy, które zarobił ciężką, naprawdę, ciężką pracą. Dziękuję Adamie, że byłeś dla mnie tą adrenalinką przez tyle lat. Pozdrawiam serdecznie.

Reklama

Kiedyś-latem-jak rozbrzmiewał sygnał kolarskiego Wyścigu Pokoju, na ulicach robiły się pustki, wszyscy pędzili oglądać...
Potem,nagle-pewnej zimy- na rozbiegu jednej ze skoczni stanął ON...! I tak zaczęła się pewnego rodzaju \\\\\\\\\\\\\\\"sportowa powtórka\\\\\\\\\\\\\\\", tzn niemal w każdą zimową sobotę i niedzielę telewizor rozgrzewał się do czerwoności, obiad wystygał w talerzu, no bo... skakał ADAM! Tych kilkanaście lat to naprawdę piękny, cudowny okres w dziejach naszego sportu. Pomijając ile przyciągał kibiców, jak \\\"wzrastały\\\" obroty TVP - ale najważniejsze, ile dał nam pięknych, niezapomnianych chwil, ile razy nasze oczy pokrywała ściana łez nie do opanowania, kiedy zdobywał kolejne tytuły i medale...! ADAMIE - powinni Cię przeprosić ci, którzy w Ciebie nie wierzyli, a prawdziwi kibice dziękują Ci z całego serca - wszystkiego dobredo, dużo zdrowia i radości w każdym dniu! Adam odchodzi w blasku chwały,a my- kibicujmy teraz Kamilowi i pozostałym, no i Justynie! - niech walczą i pzrynoszą nam chlubę i radość kibica. Wierzmy, że dzięki takim osobom jak Justyna Kowalczyk, Kamil, może także młodsi - będziemy mogli nadal mieć przyjemność oglądania i czerpać wiele radości i wzruszeń ze startów naszych sportowców zimą.... SZACUNEK dla Adama Małysza, życzenia wielu sukcesów Justynie Kowalczyk i pozostałym sportowcom!!! /Jacek/

pan Adam nadawał sens zimie w moim życiu, jak ja przeżyję kolejną? jedyny sens zimy był taki że będą skoki i że będzie Adam!
wielki, profesjonalista i najlepszy sportowiec jakiego miała Polska!
wiadomo że moment ten musiał nastąpić, czas na zasłużony odpoczynek i normalne życie rodzinne
jest pan wielkim sportowcem i człowiekiem!

Bardzo gorąco dziękuję!!! Przez lata mogłam być dumna z osiągnięć i postawy polskiego SPORTOWCA. Wzruszałam się, śmiałam, trzymałam kciuki. Żyłam skokami!
Tej miłości do skoków narciarskich nic nie zmieni dzięki Adamowi Małyszowi!!!
Będzie nam bardzo brakowało Króla z Wisły na skoczniach! Raz jeszcze WIELKIE DZIĘKI i NAJLEPSZEGO!!!

należy ci sie adam ale jeszcze sie zastanow nad tym... ale teraz gdy ty mój wzór kończysz karierę to mi sie ona(kariera) przesuwa przed oczami klatka po klatce salt lake city,oslo,iron mountain, trondheim willingen aż do dziś i kto teraz cie zastąpi?ADAM POWODZENIA NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA,a ja bede płakał juz zawsze jak usłysze tekst piosenki zanucił raz wiatr piosenkę spod tatr tętniącą pulsem gór... i ja cie nie zapomne i moje dzieci i moje wnuki I TAK MI DOPOMÓŻ BÓG!!!!!!!!!!!!!

Dziękuję Panie Adamie za chwile wzruszeń, stał się Pan Wielkim Idolem mojego 13 letniego syna , oglądał wszystkie Pana skoki a zakończenie kariery przyjął ze smutkiem.Życzymy Panu wszystkiego najlepszego i jeszcze raz wielkie dzięki.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Adam Małysz ogłosił koniec kariery!