Adamczyk - będzie nowy sposób poboru opłat drogowych (230)

Temat dotyczy artykułu: Adamczyk - będzie nowy sposób poboru opłat drogowych

Przygotowywany jest nowy sposób poboru opłat na drogach krajowych od samochodów, których masa przekracza 3,5 tony. Jego wprowadzenie nastąpi po przejęciu przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego (GITD) dotychczasowego systemu od firmy Kapsch - poinformował PAP minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.

Komentarze (230)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~smak gumy -

Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~juzefa -

Pobierać jeknajwiencej bo mam 4 bachora do wykarmienia nienarzartych wiecznie
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Ala -

Prymityw jak zwykle w Polsce kamery powinny skanowac przy wjeździe i wyjeździe rejestracje a rachunek powinni Ci przysyłać.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Arc -

Czarno to widzę. Za chwilę, oczywiście dla poprawy obsługi podróżujących i "bo suweren tego chce" , opłaty za przejazdy wliczą do ceny paliwa.Ale żeby nie było wątpliwość, że nie starczy "piniendzy na pińcet," ci co będą chcieli jeździć płatnymi odcinkami dróg zapłacą. Oczywiście, nie daj Boże nie za jazdę tymi drogami. Oczywiście że nie! Za wjazd na taki odcinek.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~DasAss -

To tylko kwestia czasu jak pisss sprobuje Viatol dla osobowek...to tylko kwestia czasu.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~Tamktos -

A jak nie przejmie Gitd ? tego Minister nie przewidział?
Odpowiedzi (1)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Ixi -

Na razie jednorazowy przejazd "kulczykiem" kosztuje tyle, co 2 miesięczna winieta na autostrady w Austrii. Czy opoertator zgodzi się na inną formę opłaty? Założę się ze nie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~balina0 -

WINIETY DLA AUT, to jest wyjście z problemu!!!! Tylko dla pazernych winiety to mało, jak można kosić kasę na wszystkie sposoby i na wszystkich bramkach...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): mars -

dajcie se spokój... wolę jechać za granicę, bo mamy najdroższe autostrady w europie... a przynajmniej jedne z najdroższych... dodatkowo kosmiczne korki na bramkach - ostatnio jadąc z gdańska do torunia stałem godzinę w korku, bo ludzie wracali z weekendu bożocielnego... paranoja jakby nie szło winiet zrobić
Odpowiedzi (2)
Dodaj komentarz