191
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi172
  • Ocen na +0
191 ppt ?

Adminie czy ty zasnoles? (173)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Adminie czy ty zasnoles?

Napisał(a): Gość -

Do admina, moderacji napisałaś...do roboty. Wspominasz, że nieprzyjemnie jest czytać wulgaryzmy, ze rażą cię itd.Rozumiem, bo każdego normalnego człowieka powinno takie słownictwo razić. Skoro jednak wzywasz kogoś by ruszył dupsko ...to na początek sama rusz swoją rzopę i głowę...jeśli wątek zakładasz. Tytuł wątku z bykiem ortograficznym woła o pomstę do nieba. Mnie się flaki przewracają, jeśli w założonym wątku, wątku w którym przywołujesz admina do pracy tobie nie chce sprawdzić poprawnej pisowni jednego wyrazu! zasnołeś

felicyta11
amerykanka To nie wchodz kto ci każe jak misie cos nie podoba to omijam a ty tu wchodzisz i mnie atakujesz.
Jeśli denerwuje cię dział RELIGIA..po prostu tam nie wchodź, omijaj. Unikniesz tych swoich nerwacji, admini i moderatorzy będą mieli święty spokój z tym twoim watko biadoleniem...czyli wilk syty i owca cała.
A teraz....twój watek jest wulgarny ..zgłaszam go do usunięcia:-)))))))))
a zglaszaj sobie juz z innego nicku dzisiaj mi napisalas ile masz nickow? i daj mi wreszcie swiety spokoj .Wejdz sobie na profil lechowa-galeria i napisz czy to się tobie podoba i jego wyzywanie . Piszesz post pod postem nie denerwuj się zrob wdech wydech luzik

gość Myśle ze wątek można zamknąć. Zapewne zrobi to Admin jutro.
Masz rację zrobil sie z niego smietnik. A cel byl inny. Mial na celu podnieść wydajnosc pracy admina. Pozdro.Nie mniej dziekuję za wszystkie wpisy za wasze opinie .Pozdrawiam.

amerykanka a zglaszaj sobie juz z innego nicku dzisiaj mi napisalas ile masz nickow? i daj mi wreszcie swiety spokoj .Wejdz sobie na profil lechowa-galeria i napisz czy to się tobie podoba i jego wyzywanie . Piszesz post pod postem nie denerwuj się zrob wdech wydech luzik
Mam jeden jedyny nick. Zrozumiałaś! Nic ci nie pisałam!Nie zmyślaj! Nie łaź po profilach użytkowników, bo to cię guzik powinno obchodzić co w nich jest!

felicyta11 Do admina, moderacji napisałaś...do roboty. Wspominasz, że nieprzyjemnie jest czytać wulgaryzmy, ze rażą cię itd.Rozumiem, bo każdego normalnego człowieka powinno takie słownictwo razić. Skoro jednak wzywasz kogoś by ruszył dupsko ...to na początek sama rusz swoją rzopę i głowę...jeśli wątek zakładasz. Tytuł wątku z bykiem ortograficznym woła o pomstę do nieba. Mnie się flaki przewracają, jeśli w założonym wątku, wątku w którym przywołujesz admina do pracy tobie nie chce sprawdzić poprawnej pisowni jednego wyrazu! zasnołeś
Napiszę ,żebyś zrozumiała nie uzyłam słowa który wnerwach przytoczyłaś napisalam calkiem inaczej "Mam nadzieje ,że nie mają ludzi tak calkiem w "pupce" i wezmą wyniki z ankiety do serca pozdrawiam;)" .Ktoś tu przeinacza slowa .Wątek powstal z myslą o innych no dzisiaj przez moment nie dzialał mi ding do kogo mialam sie zglosić ?skoro zadnego admina nie bylo jest ich przecież paru . Zawsze mi wypominasz co zle pisze a sama robisz bledy .Wątek zrobil sie taki nie inny nie z mojego powodu ! .Nie masz racji .A ciagle atakując mnie dajesz o sobie zle swiadectwo .Ostatnio pisalas o zawieszeniu broni i co? najzwyczajniej w swiecie zrobilas mnie za "Wojtka" wiec tez nie jestes taka idealna i zastanow sie nad sobą!

amerykanka
gość Myśle ze wątek można zamknąć. Zapewne zrobi to Admin jutro.
Masz rację zrobil sie z niego smietnik. A cel byl inny. Mial na celu podnieść wydajnosc pracy admina. Pozdro.Nie mniej dziekuję za wszystkie wpisy za wasze opinie .Pozdrawiam.
Nie mam z adminem żadnych układów, nie znam człowieka, ale to nie TY będziesz rozliczać go z wydajności pracy! Nie oczekuj, ze gwizdniesz i On się natychmiast pojawi! Adminowanie to zapewne nie tylko czytanie postów, to również inna praca poza forum, więc nie ustalaj mu zakresu obowiązków.

felicyta11
amerykanka a zglaszaj sobie juz z innego nicku dzisiaj mi napisalas ile masz nickow? i daj mi wreszcie swiety spokoj .Wejdz sobie na profil lechowa-galeria i napisz czy to się tobie podoba i jego wyzywanie . Piszesz post pod postem nie denerwuj się zrob wdech wydech luzik
Mam jeden jedyny nick. Zrozumiałaś! Nic ci nie pisałam!Nie zmyślaj! Nie łaź po profilach użytkowników, bo to cię guzik powinno obchodzić co w nich jest!
Moglabys się zająć czymś innym jak mną ? masz przeciez tu tyle kolezanek /kolegow a ciagle zajmujesz się mną .Zresztą powiem ci coś nie wiele warta jest dla mnie osoba która obiecuje i lamie daną obietnicę zawieszenie broni to zawieszenie broni. Wez juz idz spac i przestan nękać normalne osoby . To ile masz nickow mnie nie interesuje od tej pory będę cie ignorowała

amerykanka Tyrystor1 ja zalozylam ten wątek i nie zyczę sobie smietnika jakiego mi tu urzadzasz .Raz jesteś cieniem100 raz gosciem w dodatku wyzywasz sie na nie winnych ludziach skoncz i wez leki i trzymaj się tematu.
Jak śmiesz pisać do kogoś ----- weź leki! Co by było gdybym to ja tak do ciebie napisała? Byłby płacz na całe forum. Ogarnij się dziewczyno, bo sama jesteś agresywna.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Adminie czy ty zasnoles?