191
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi172
  • Ocen na +0
191 ppt ?

Adminie czy ty zasnoles? (173)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Adminie czy ty zasnoles?

Napisał(a): Gość -

brynka
Arevik
brynka
Arevik Na co mi twoje punkty, od dwóch lat jestem na forum a wpisów mam tyle co ty przez tydzień. :P Tylko że ja odzywam się kiedy mam chęć na zabawę, a nie dla rangi czy punktów. :P :D
ale czyje punkty moje?
NIe, nie twoje, chodziło o tę kosmitkę- hybrydę.
nie lubię gdy ktoś kogoś obrażą tyle jest złego na świecie tyle zawisci
czy my tu nie możemy sie bez tego obejść?
kochani proszę ładnie rączki sobie podać na zgodę:)
:)
Załączniki:

Napisał(a): gość -

No jak widzę masz wielkie pojęcie o ekonomii, chyba tej z czasów PRL-u, a raczej republiki bananowej ! A skąd się biorą podatki i kto je płaci obecnie ? Kto ? Te 4 mln bezrobotnych, a może ci co wyjechali za chlebem kolejne 2 mln, może pozostałe część obywateli tyrających na czarno albo półczarno za 800 zł i od tego podatek co kot napłakał, a co z zakładami przemysłowymi czasem tymi strategicznymi i zyskownymi sprzedawanymi za złotówkę międzynarodowym spekulantom, dlaczego państwo nie może być ich właścicielem, czy współwłaścicielem i zarabiać ? Oczywiście do tego dochodzą rozmaite afery rujnujące resztę tego co zostało ! Jest totalna zapaść i tylko zmiana polityki ekonomicznej o 180 st może uratować ten kraj , a powinien tego dokonać nowy rząd , ten sie do niczego nie nadaje, zreszta nie wykazuje woli , zadłużył Polskę i Polaków do 10 pokolenia, a POmedia klaszczą i się cieszą ! Tyle w temacie ! Miłego dnia :)

Napisał(a): prowincjusz2 -

gość No jak widzę masz wielkie pojęcie o ekonomii, chyba tej z czasów PRL-u, a raczej republiki bananowej ! A skąd się biorą podatki i kto je płaci obecnie ? Kto ? Te 4 mln bezrobotnych, a może ci co wyjechali za chlebem kolejne 2 mln, może pozostałe część obywateli tyrających na czarno albo półczarno za 800 zł i od tego podatek co kot napłakał, a co z zakładami przemysłowymi czasem tymi strategicznymi i zyskownymi sprzedawanymi za złotówkę międzynarodowym spekulantom, dlaczego państwo nie może być ich właścicielem, czy współwłaścicielem i zarabiać ? Oczywiście do tego dochodzą rozmaite afery rujnujące resztę tego co zostało ! Jest totalna zapaść i tylko zmiana polityki ekonomicznej o 180 st może uratować ten kraj , a powinien tego dokonać nowy rząd , ten sie do niczego nie nadaje, zreszta nie wykazuje woli , zadłużył Polskę i Polaków do 10 pokolenia, a POmedia klaszczą i się cieszą ! Tyle w temacie ! Miłego dnia :)
.....i przyjdzie Jarosław Wielki machnie różdżką i wszystko będzie cacy. Tacy jak ty to uwierzą we wszystkie obiecane przez prezesa cuda, ale są jeszcze ludzie myślący.

lilith70
Arevik Ciekawi mnie też całkowity brak reakcji, a jeśli już, to jest bardzo mocno opóźniona - na zgłoszenia o nadużyciach usera o nicku cień100, bezustannie wstawiającego posty o Aurelce...
która notabene nie istnieje
No czekam na dowody...uczciwy ŚJ, jak długo...cisza...no więc rada na przyszłość zamilknij i nie właż w czyjeś życie prywatne, szerząc kłamstwa i osczerstwa flondro, zrozumiałaś ? I weż sobie jeszcze na pomoc innych podobnych starego ubeka prewencjusza i patrola..towarzystwo wzajemnej adoracji pod dowództwem starszego zboru i Miłego dnia oszołomy !:)

Arevik
brynka
Arevik Na co mi twoje punkty, od dwóch lat jestem na forum a wpisów mam tyle co ty przez tydzień. :P Tylko że ja odzywam się kiedy mam chęć na zabawę, a nie dla rangi czy punktów. :P :D
ale czyje punkty moje?
Co ja na to poradzę że szybko piszę..............:(
A tak serio.....to ostatnio na Forum jestem godzinkę rano....i troszkę wieczorem..........to łatwo sprawdzić......:)

Bodzia 20 tys odpowiedzi za 9 miesięcy ha ha ha ha ha , jedna odpowiedż co 10 miniut ha ha ha , kiedy wy ze strażnica chodzicie ? ha ha ha 10 punktow mi przyznali za to PO oszolomy ha ha ha

gość Bo to towarzystwo wzajemnej adoracji, dyżurni ŚJ wielu na jednym nicku pełnia dyżur a w miedzy czasie o pierdołach gadają !
Za słaba jestem z życia na forach żeby to wiedzieć......a ktoś kto zna takie sztuczki o których tu piszesz....musiał sam tego próbować..........
Jak w przysłowiu....''każdy złodziej chowa kasę do majtek...'''
:P

bodzik1
Arevik
brynka
ale czyje punkty moje?
Co ja na to poradzę że szybko piszę..............:(
A tak serio.....to ostatnio na Forum jestem godzinkę rano....i troszkę wieczorem..........to łatwo sprawdzić......:)
ŚJ trollu siedzisz i nabijasz PO zlodziejka! ha ha ha ha sprawdzilem zlodziejko
« Wróć do tematów
Do góry strony: Adminie czy ty zasnoles?