191
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi172
  • Ocen na +0
191 ppt ?

Adminie czy ty zasnoles? (173)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Adminie czy ty zasnoles?

Napisał(a): WednesdayTEN -

prowincjusz2
bodzik1
gość Donald Tusk wybrał się z prezentami dla dzieci na ubogie tereny wschodniej Polski.
- Grzeczne były dzieci? – pyta Tusk.
- Bardzo!
- Świetnie.. ale dlaczego są takie chude ?
- Bo nie jedzą.
- Nie jedzą… a jak nie jedzą, to prezentów nie dostaną!
he he he
:D:D:D:D::DD::D:D:D:D:D::D:D:D:D:D::D:D:D:D:D::D:D:D:D
Biedny Tranzystor. Nie ma już żadnych pomysłów, nie ma z kim pogadać to sam sobie w kółko ten sam kawał opowiada. A jak się zabawnie sam z niego śmieje...
Dowcipy tego typu jest łatwo przerobić... O proszę:

Jarosław Kaczyński wybrał się z prezentami dla dzieci na ubogie tereny wschodniej Polski w ramach kampanii wyborczej:
- Grzeczne były dzieci? – pyta Kaczyński.
- Bardzo!
- Świetnie.. ale dlaczego są takie chude ?
- Bo nie jedzą.
- Nie jedzą… a jak nie jedzą, to prezentów nie dostaną!

End of story...
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): Gość -

zal? po jakiej lapce bodzik1 ona zacytowala goscia a ja stwierdzilam ,że to co napisała to plebejski język:) dostala za to 21 punktow ...

amerykanka O ludzie co za plebejski slownik salena napij sie meliski
A po cóż mi meliska? To nie ja się wkurzam... Odpowiedziałam w tym samym tonie, co to coś - aby mnie zrozumiało. Finezyjny język do dziadostwa nie przemawia.

Reklama

bodzik1
amerykanka zal? po jakiej lapce bodzik1 ona zacytowala goscia a ja stwierdzilam ,że to co napisała to plebejski język:) dostala za to 21 punktow ...
Ty też.......:))))))
Ahm ja tu tylko zaglądam bo tocze boj na innej strefie:D pozdrawiami milych rozmow zyczę :)

Reklama

amerykanka
bodzik1
amerykanka zal? po jakiej lapce bodzik1 ona zacytowala goscia a ja stwierdzilam ,że to co napisała to plebejski język:) dostala za to 21 punktow ...
Ahm ja tu tylko zaglądam bo tocze boj na innej strefie:D pozdrawiami milych rozmow zyczę :)
???????????????????????

Dzien drugi a administrator ma wszystko gdzieś .Milo.Sliczna piosenka universe dzieki bodziu:*:* teraz slucham . Na miły dzien Universe i Bajm pozdrawiam:)
Załączniki:

bodzik1
amerykanka
bodzik1
???????????????????????
Q@wa bodzia...jak wrócisz, to czekam wiesz gdzie. Porozmawiamy sobie :))

Alicjaja
bodzik1
amerykanka
bodzik1
???????????????????????
Q@wa bodzia...jak wrócisz, to czekam wiesz gdzie. Porozmawiamy sobie :))
Już jestem.........:P
Punkt.ów se ino ponabijam....i zaraz do Ciebie idę........:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D::D:D:D:D::D:D:D
« Wróć do tematów
Do góry strony: Adminie czy ty zasnoles?