191
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi172
  • Ocen na +0
191 ppt ?

Adminie czy ty zasnoles? (173)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Adminie czy ty zasnoles?

Napisał(a): Gość -

amerykanka Uprzejmie proszę gosci o trzymanie się tematu ponieważ jak urządzacie wycieczki osobiste w kierunku niektorych osob a tu chodzi o to jak admini pracują przecież to jest wazne dla wszystkich nas .:)Pozdrawiam.,
Nawołujesz...trzymajcie się tematu, a za chwilkę sama robisz wycieczki personalne!
amerykanka tyrystorek przelogowal sie na cienia brawo moderacjo ze na to pozwalasz!!!
INTERIA.PL

Reklama

amerykanka Tak wygląda praca admin moderator nic nie robią oni juz hibernuja na zime :|
Praca admina..nie polega wyłącznie na przeglądaniu postów na forum. Już ty byś oberwała, aż byś się zes**ła, gdyby to na mnie jako admina takie ankiety robiła:-)
amerykanka Tak mi wygląda ,że administracja poszla juz na zimowy sen i obudzi się na wiosne:x .Moderatorzy tak samo .Bo ja zglaszam wątki do usunięcia i nic one dalej wiszą:D .Za niedlugo forum stanie sie smietnikiem i wzajemnym obrazaniem czy tego chce administracja?/moderacja? .Czas na jesienne porządki .Admin pobudka!!
Za dużo sobie tutaj pozwalasz! Ty i tylko Ty uważasz, że wątek nie nadaje się się do rozmów ....więc zgłaszasz? O kuźwa.
Ten cały Twój watek...to nic innego jak stek wzajemnych wyzwisk, obelg. Doskonale też wiesz, że w tego typu wątkach ludzie piszą tak a nie inaczej. Po co zatem z wątko -sraczkami biegniesz do moderacji, admina skoro w swoim wątku sama robisz gnojowicę?

amerykanka

Mów mi nawet Józek ! Miłego dnia :) he he he
Pod warunkiem ,że zajmiesz sie sobą i zglosisz sie na leczenie pozdro i wish you nice day [/cytat]
A Ty za bardzo rozgarnięta! Zgłaszasz niby watki z ubliżaniem,a to co jest?

Reklama

amerykanka Jako ,że nie moglam juz edytować posta wypowiem się tutaj co myslę .Szanowny Administratorze dlaczego uzytkownik ktory notorycznie lamie regulamin tj obraza ,wysmiewa itd.. co zglosilam wczoraj dalej ma mozliwość pisania w tym obrażania a inna uzytkowniczka zostala zablokowana tylko dlatego ,że nie potrafila utworzyc tematu o_0 .Brak słów. Uwazam ,że Administracja ostatnio sie pogorszyła i licze na to ,że sie poprawi .My nie jestesmy dla Panstwa tylko Panstwo dla nas jesli zglaszam post ktory uwazam za wulgarny to ma byc on zdjęty .Do roboty wiec.
Przez takich jak Ty "mądrych inaczej" nie chce się w ogóle na forum wchodzić! Ten rozkazujący ton (jesli zglaszam post ktory uwazam za wulgarny to ma byc on zdjęty .Do roboty wiec.)
jest wręcz żenujący.

Reklama

felicyta11
amerykanka Jako ,że nie moglam juz edytować posta wypowiem się tutaj co myslę .Szanowny Administratorze dlaczego uzytkownik ktory notorycznie lamie regulamin tj obraza ,wysmiewa itd.. co zglosilam wczoraj dalej ma mozliwość pisania w tym obrażania a inna uzytkowniczka zostala zablokowana tylko dlatego ,że nie potrafila utworzyc tematu o_0 .Brak słów. Uwazam ,że Administracja ostatnio sie pogorszyła i licze na to ,że sie poprawi .My nie jestesmy dla Panstwa tylko Panstwo dla nas jesli zglaszam post ktory uwazam za wulgarny to ma byc on zdjęty .Do roboty wiec.
Przez takich jak Ty "mądrych inaczej" nie chce się w ogóle na forum wchodzić! Ten rozkazujący ton (jesli zglaszam post ktory uwazam za wulgarny to ma byc on zdjęty .Do roboty wiec.)
jest wręcz żenujący.
To nie wchodz kto ci każe jak misie cos nie podoba to omijam a ty tu wchodzisz i mnie atakujesz.

amerykanka To nie wchodz kto ci każe jak misie cos nie podoba to omijam a ty tu wchodzisz i mnie atakujesz.
Jeśli denerwuje cię dział RELIGIA..po prostu tam nie wchodź, omijaj. Unikniesz tych swoich nerwacji, admini i moderatorzy będą mieli święty spokój z tym twoim watko biadoleniem...czyli wilk syty i owca cała.
A teraz....twój watek jest wulgarny ..zgłaszam go do usunięcia:-)))))))))

amerykanka Felisyta11 ty za to potrafisz tylko atakować po co spamujesz wątek .Przypominam ci ,że nie potrafisz trzymać się obietnic nie pisz nic wiecej w moja stronę.
Przegarnij swoją grzywkę i zobacz ..ile spamu jest w twoim wątku! Najwięcej twojego :D:D:D:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Adminie czy ty zasnoles?