38
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +1
38 ppt ?

Afera szczepionkowa. Marnotrawstwo olbrzymich rozmiarów (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Afera szczepionkowa. Marnotrawstwo olbrzymich rozmiarów

Napisał(a): uni -

W Stanach Zjednoczonych w zakładzie Emergent BioSolutions doszło do wymieszania się dwóch substancji, czego rezultatem jest zmarnowanie 15 mln dawek szczepionki Johnson&Johnson. Firma zajmowała się produkowaniem szczepionek dla koncernu J&J, ale także i dla brytyjsko-szwedzkiej AstraZeneki. We środę świat obiegła informacja o tym, że pracownicy popełnili błąd i połączyli ze sobą składniki przeciwnych szczepionek. Dawki nie zostały ukończone, zorientowano się odpowiednio wcześnie, więc nie opuściły murów fabryki, zmarnowano jednak czas i konkretną liczbę preparatu.
INTERIA.PL

Re: Afera szczepionkowa. Marnotrawstwo olbrzymich rozmiarów

Napisał(a): ~other -

Wreszcie wyszło na jaw, że są szczepionki przeciwstawne. To pewnie pierwsza dawka a później druga są takie. Czułem, że obie są jakieś inne.
Nie, nie jest to żadne marnotrawstwo, bo cieszyć się trzeba jak trucizna się wyleje. Będzie mniej ofiar.

Napisał(a): ~brexit -

~other Wreszcie wyszło na jaw, że są szczepionki przeciwstawne. To pewnie pierwsza dawka a później druga są takie. Czułem, że obie są jakieś inne.
Nie, nie jest to żadne marnotrawstwo, bo cieszyć się trzeba jak trucizna się wyleje. Będzie mniej ofiar.
Te wszystkie szczepionki, co UE tak szumnie do Polski podrzuca, będą utylizowane. Stać nas na to.
Natomiast na pewno nas nie stać na to, by tymi szczepionkami wytruwać cały nasz wspaniały Naród - tysiącletnią POLONIĘ .

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~albatros -

~ityle ofiar to jest na razie 50 tys. coś po 500 dziennie. sie nie chcesz szczepić Twoja sprawa ale bzdur nie pisz
Widzę, że niektórzy tu oprócz pandemii grypy chcę mieć jeszcze pandemie strachu i paniki.

W latach przed pandemią, średnia statystyczna liczba zgonów wynosiła ok. 1100 na dobę . W tej liczbie zawsze zawierało się kilkaset zgonów z powodu gryp sezonowych .

Nikt nie wzniecał wówczas zabobonnego strachu .

Ale strach taki teraz jak najbardziej na rękę koncernom szczepionkowym.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~albatros
W latach przed pandemią, średnia statystyczna liczba zgonów wynosiła ok. 1100 na dobę . W tej liczbie zawsze zawierało się kilkaset zgonów z powodu gryp sezonowych .
Teraz wynosi 1300.
Na grypę się można zaszczepić, umierali ci, co się nie szczepili.

Napisał(a): julciaDe -

Takie niespodziewane wypadki powadzą często do nowych
niespodziewanych odkryć .
Tak było z lekiem na porost włosów - Koncerny wydały miliardy na
poszukiwania ale bez rezultatu .

Dopiero przypadkiem odkryto Minoxidil - pierwotnie lek na
nadciśnienie ale powoduje szybki przyrost włosów wszędzie tylko
nie na głowie hehe .

Chociaż wielu osobom wyrastają i na głowie .

Napisał(a): ~azx -

~brexit
~other Wreszcie wyszło na jaw, że są szczepionki przeciwstawne. To pewnie pierwsza dawka a później druga są takie. Czułem, że obie są jakieś inne.
Te wszystkie szczepionki, co UE tak szumnie do Polski podrzuca, będą utylizowane. Stać nas na to.
Natomiast na pewno nas nie stać na to, by tymi szczepionkami wytruwać cały nasz wspaniały Naród - tysiącletnią POLONIĘ .
Ciekawi mnie, jak utylizują, gotują czy wylewają do ścieków?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Afera szczepionkowa. Marnotrawstwo olbrzymich rozmiarów