Agencja ratingowa Moody's nie wystraszyła złotego (54)

Temat dotyczy artykułu: Agencja ratingowa Moody's nie wystraszyła złotego

Uspokoiła się nieco także sytuacja polityczna w Polsce - aczkolwiek nie wiadomo, czy trwale. Wczoraj w swoim raporcie agencja ratingowa Moody's oceniła m.in., że reforma sądownictwa zagraża praworządności w Polsce, a spór z Unią Europejską może odstraszać niektórych inwestorów od naszego kraju. Tymczasem, analitycy Morgan Stanley w ostatnim raporcie zalecają sprzedaż EUR/PLN z celem 4,10 - podał Bloomberg.

Komentarze (54)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~powstaniec 1863 -

Cooo, mój komentarz parzy w delicatne germańskie łapki???!!!
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~mm, -

toznaczy trzeba schowac , waluta tzw, twardastanieje w stosunku do zlotego
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~taka prawda -

Spoko, kaczuchy nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Jeszcze zrobią Polsce jesień średniowiecza....
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~powstaniec 1863 -

I czemu gieroje wciąż robicie brzydko w gacie??? To wasze bo(c)haterstwo??? A feee!!!...
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~inwestor walut -

Z mojej wieloletniej obserwacji na rynkach finansowych jak mówią sprzedaj to oznacza kupuj . Z mojej analizy wynika,że kurs na koniec roku to: pln/chf 3,30-pln/usd 3,35-pln/euro3,70.W mojej 20 letniej pomyliłem się tylko raz po upadku banku L
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~zezowaty -

Wiarygodność agencji Moody's jest równa wiarygodności Tuska w sprawie katarskiego inwestora dla stoczni i zapewnień Ewy Kopacz o szczególnie starannym przekopywaniu ziemii smoleńskiej ...
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Tony -

Morgan zaleca kupno złotego a nie sprzedaż. Kupno wzgledem Euro
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Patriota -

Modys może POLAKOM naskoczyć na KOŃCÓWE i sie pobujać hehehe.PSY lewackie szczekają a karawana patriotów z PIS jedzie dalej i tak trzymać.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~zielonkawa wyspa -

To nie jest rekomendacja lecz krytyka polskich reform sadownictwa !!!!
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~stara zasada -

Kiedy agencja ratingowa daje rekomendacje zawsze postepoj odwrotnie ewntualnie nic nie rob!!!!!
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz