27
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń63
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +0
27 ppt ?

Agencja załatwiająca ludzi z Ukrainy (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Agencja załatwiająca ludzi z Ukrainy

Napisał(a): ~AdamK -

Jak w temacie. Czy ktoś jest w stanie polecić jakąś agencje pracy w której pracownicy rzeczywiście po przyjeździe pracują, a nie się obijają? Bo różne mam doświadczenia z agencjami... Ostatnio w internecie czytałem o Person Global, niby opinię w większości pozytywne ale od Was chciałbym się dowiedzieć czy ktoś korzystał z ich usług? Potrzebuje ludzi do pracy w gospodartwie domowym.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Agencja załatwiająca ludzi z Ukrainy

Napisał(a): ~KaziaL -

~Fron
~Bandera Ilu już załatwili? Działają dyskretnie? I jaka cena?
Jak się dowiecie dajcie znać, bo też chętnie się dowiem
To trzeba dzwonić indywidualnie i się wszystkiego dowiadywać. Mój znajomy ostatnio załatwiał ludzi z takiej agencji, dokładnie z PersonGlobal jeśli chodzi o koszty to nie było najgorzej, nie mają też ludzi raczej do każdej profesji, ale jakaś praca na polu, fizyczna itp. to znajdziesz bez problemu :)

Napisał(a): ~MarcinW -

Ja zastanawiam się czy skorzystać z usług takich agencji jak PersonGlobal, ale trochę mam obawy że np. Ci ludzie przyjadą i nie będzie im się chciało pracować... Co wtedy w takich sytuacjach? Oni wymieniają tych ludzi czy jak?

Reklama

Napisał(a): ~KaziaL -

Ja pochwalę PersonGlobal, bo korzystałem z ich usług w trakcie wirusa i mega szybko załatwili mi ludzi, mieli ich już w PL, i fajnie że już doświadczonych, którzy pracowali wcześniej, więc chciało im się pracować.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Agencja załatwiająca ludzi z Ukrainy