Odpowiadasz na:
Agencja załatwiająca ludzi z Ukrainy

~AdamK
Temat dodał(a):
~AdamK -
Jak w temacie. Czy ktoś jest w stanie polecić jakąś agencje pracy w której pracownicy rzeczywiście po przyjeździe pracują, a nie się obijają? Bo różne mam doświadczenia z agencjami... Ostatnio w internecie czytałem o Person Global, niby opinię w większości pozytywne ale od Was chciałbym się dowiedzieć czy ktoś korzystał z ich usług? Potrzebuje ludzi do pracy w gospodartwie domowym.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Agencja załatwiająca ludzi z Ukrainy

Napisał(a): ~Patryk -

PG szybko dokładnie i nie drogo naprawde solidnie

Reklama

Napisał(a): ~Kamila -

Na temat Person Global ja moge wyrazić pozytywną opinie, więc jeśli ktoś waha się zeby skorzystac ja moge polecić.

Napisał(a): ~Robert -

Podobno mają bardzo dużo zleceń ale terminów sie trzymają. moja kolezanka która też prowadzi działalnośc zgłosiła się i zobaczymy jak u niej pójdzie zlecenie. Jestem ciekaw i po tym bede mógł podjąc decyzje czy skorzystac również.

Reklama