Odpowiadasz na:
Akcesoria na alkohol jako prezent?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witajcie, co sądzicie na temat takich form prezentu? Szukam czegoś nietuzinkowego i praktycznego ;) Kolega nie jest abstynentem ;) Znalazłem takie akcesoria do alkoholu jako prezent.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Akcesoria na alkohol jako prezent?

Napisał(a): ~majka c -

Jasne, że to świetny pomysł. Sama właśnie zamierzam taki sprezentować koledze na parapetówkę. Zależało mi na czymś oryginalnym no i oczywiście dobrym jakościowo i proszę oto co udało mi sie wygrzebać w sieci https://www.s(...)52.html . Zamówiłam mu kilka rzeczy i wiem, że ucieszy się bo to naprawdę bardzo dobra marka.

Napisał(a): gość -

dobry pomysł, choć ja to wolę bardziej sprzety rózne kupować ;) na electro.pl już któryś raz zamawialam takie gadzetki na prezenty ;)

Reklama

Napisał(a): gość -

Bardzo ciekawy pomysł, ale również interesującą opcją jest ciekawie zapakowany alkohol np. na outletalkoholowy.pl

Reklama