Odpowiadasz na:
Ale tu dziwnie...

Bladych ust
Temat dodał(a):
Bladych ust -
Tyle wpisów mi zaginęlo w przepasciach Internetu. Dziwnie tutaj ale chyba łatwiej obsługiwać ż telefonu. I cenzury chyba nie ma? Można pisać otwarcie o alkoholu? Zawsze trzeba szukać plusów. :) Dawno nie pisałam ale ciągle was czytam. U mnie duuuzo zmian. Czy na lepsze? Okaże się. Może. 3 lata nie miałam ż nim praktycznie kontaktu poza jakimiś komentarzami na Facebooku. A tu jak grom ż jasnego nieba. Wracam do Polski sam, bez żony bez dzieci. Rozstanie komentowane na pół Polski chyba. Ona wraca za nim blaga o powrót. On nieugiety. Co się okazuje? Zdrada i to niejedna. Imprezy, koleżanki i tak poleciała sobie nie myśląc o konsekwencjach. Szkoda. Pozew o rozwód po takim krótkim małżeństwie. Ile to 3 lata czy dłużej? Nawet nie wiem. I dzwoni do mnie bo on tylko mnie tutaj ma. Ja oczywiście pod nieobecność męża i dzieci się spotykam. Przytulam tak mocno, sciskamy się za ręce. Jak przyjaciele? Taaa. Dwie godziny wyjęte z życia. Fajnie. Potem mężu się jednak jakimś cudem dowiaduje. I teksty że obiecałam, że go oklamalam. Kłótnia pierwsza od dawna. I drugi tydzień cichych dni. I kolejny dzień potajemnych smsów ż nim. Próśb o spotkanie, odmawiam. Bo mam najkochanszego męża i najkochansze dzieci. Boże dlaczego??? Fajnie się wygadać.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Ale tu dziwnie...

Napisał(a): Gość -

gość To widocznie nie jestem normalna.
Sprobuj prostytutki, zobaczysz jak fajnie.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Normalni ludzie jak sie chca wygadac to sobie biora prostytutke.

Napisał(a): Bladych ust -

Tyle wpisów mi zaginęlo w przepasciach Internetu. Dziwnie tutaj ale chyba łatwiej obsługiwać ż telefonu. I cenzury chyba nie ma? Można pisać otwarcie o alkoholu? Zawsze trzeba szukać plusów. :)
Dawno nie pisałam ale ciągle was czytam. U mnie duuuzo zmian. Czy na lepsze? Okaże się. Może.
3 lata nie miałam ż nim praktycznie kontaktu poza jakimiś komentarzami na Facebooku. A tu jak grom ż jasnego nieba. Wracam do Polski sam, bez żony bez dzieci. Rozstanie komentowane na pół Polski chyba. Ona wraca za nim blaga o powrót. On nieugiety. Co się okazuje? Zdrada i to niejedna. Imprezy, koleżanki i tak poleciała sobie nie myśląc o konsekwencjach. Szkoda.
Pozew o rozwód po takim krótkim małżeństwie. Ile to 3 lata czy dłużej? Nawet nie wiem.
I dzwoni do mnie bo on tylko mnie tutaj ma. Ja oczywiście pod nieobecność męża i dzieci się spotykam. Przytulam tak mocno, sciskamy się za ręce. Jak przyjaciele? Taaa.
Dwie godziny wyjęte z życia. Fajnie.
Potem mężu się jednak jakimś cudem dowiaduje. I teksty że obiecałam, że go oklamalam. Kłótnia pierwsza od dawna. I drugi tydzień cichych dni. I kolejny dzień potajemnych smsów ż nim. Próśb o spotkanie, odmawiam. Bo mam najkochanszego męża i najkochansze dzieci. Boże dlaczego???

Fajnie się wygadać.

Reklama