Alergie. Skuteczne metody leczenia (110)

Alergie. Skuteczne metody leczenia

Temat dotyczy artykułu: Alergie. Skuteczne metody leczenia

Ta choroba może dawać o sobie znać na wiele sposobów. Uczulić można się na rozmaite rzeczy, w każdym wieku. Na szczęście są już leki nowej generacji, które skutecznie łagodzą objawy alergii i powstrzymują jej rozwój.

Komentarze (110)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~sparta -

Też go biorę, pomaga mi zminimalizować skutki mojej alergii. To duża ulga dla osłabionego organizmu, który reaguje na pewne pyłki roślin. Najważniejsze, że nie mam alergi na psią sierść, tego bym nie zniosła.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~makarena -

mi najlepiej radzi sobie z moją alergią na kurz i na sierść zwierząt lek w tabletkach Allertec. w razie potrzeby łykam tabletkę i po pewnym czasie mi przechodzi.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~are -

Polecam Alergia Stop bo sama go używam i nic się nie psuje, wyjątkowo cicho całość pracuje bez zawodzenia i buczenia
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Wiola -

Nie mam problemów z Alergia Stop, polska marka, mała waga, ale wydajność na dobrym poziomie, sporo leku w ciągu minuty poda.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~magda -

Sprawnie, szybko generuje mgiełkę Alergia STOP – kupowałam go głównie z myślą o dzieciach ale sama też korzystam tak bardziej profilaktycznie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~zyraa -

Wiesz co, mi się sprawdza inhalator Alergia STOP. Jest idealny do mieszkania bo mały. Widziałam w sklepach sporo dużo większych aparatów, i z tymi to pewnie bym miała problem żeby sobie wygodnie w pokoju rozstawić. A jednak jakąś przestrzeń trzeba sobie w chałupie wygospodarować, żeby taki zabieg przeprowadzić wygodnie i bezpiecznie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~kowal -

W porządku działa inhalator Alergia STOP Sanity. Nie mamy z nim problemów jak na razie, a już korzystamy od 4 miesięcy gdzieś około. Głównie jest kupowany dla syna alergika, ale zastosowanie takiej inhalacji jest dużo szersze. Można przy przeziębieniach się leczyć, czy choćby profilaktycznie w stanach obniżonej odporności.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~kinga -

Jest taki inhalator od Sanity jak PRO. Ja bym ten polecała. Szybko jest w stanie wytworzyć mgiełkę i jest ona o takich parametrach żeby dowieźć lek aż do płuc. Dobra jakość, długa trwałość – ja dostałam 5 lat gwarancji. W zestawie jest wygodny schowek gdzie to wszystko można po użyciu sobie schować tak żeby aparat się po mieszkaniu nie walał bez celu.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~karo99 -

Ja bym Ci polecał inhalator PRO Sanity. Wielofunkcyjny bo poza tym, że można terapię przeprowadzać to też oczyszczać nos, czy zatoki. Takie dwa w jednym. W zestawie jest wszystko co potrzebne, czyli maseczki, ustnik, końcówka do nosa, pojemnik na wszystkie akcesoria, niczego nie trzeba specjalnie dokompletować, żeby móc korzystać. W tym akurat modelu są specjalne zawory wdechowo wydechowe które chronią przed niepotrzebnymi stratami aerozolu. W innych inhalatorów to różnie z tym tematem bywa.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~martass -

Zadowolona jestem z inhalacji za pomocą Pro Sanity. To mój pierwszy inhalator i początkowo miałam trochę obaw, że na przykład dla dzieci takie podawanie leku będzie jakoś tam męczące, ale nie, nie ma takiej sytuacji. Same w zasadzie chcą jak się źle czują – przeziębienie, czy jakiś katar, żeby podać mgiełkę.
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz