170
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi155
  • Ocen na +0
170 ppt ?

Alkohol i napoje energetyczne (156)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Alkohol i napoje energetyczne

Napisał(a): Gość -

Temat trochę owiany mitami, ale zastanawiam się, zresztą po wczorajszej imprezie ;) czy mieszacie alkohol i napoje energetyczne ? Wypiłem wczoraj przez cały wieczór trzy takie miksy, nie wiem nawet z jakim, bo przynosili z baru, ale co mnie zastanawiało. W ogóle nie czułem upojenia (wcześniej 4 piwa), a dzisiaj też wszytko ok, bez kaca itd. Zastanawia mnie jak w rzeczywistości działa taka mieszanka na organizm i czy zapijanie alkoholu kawą też jest podejrzane ?

PS, dzisiaj Barbórka... ;)

Ankieta

Z czym zdarza się Wam miksować ?

• 39%
  • 67%
  • 11%
  • 11%
  • 11%
  • 33%
  • 11%
  • 22%
  • 6%
  • 11%
głosów: 18
  • Z czym zdarza się Wam miksować ?
Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !
INTERIA.PL

Re: Alkohol i napoje energetyczne

Napisał(a): gość -

no miks alkohol i napoje energetyczne jest dobry do poziomu, powiedzmy że coś takiego jak Ty zapodałeś, ale nie więcej. Gdybyś wypił 5 takich drinków to zaczyna się wkręcać niezniszczalność i chlanie do rana :D - tez z autopsji haha

Reklama

Napisał(a): pawel83 -

tak,do poziomu mojego,czy Twojego(jestem z dl. śl. kanieniarz.więc musze mieć łeb na karku i wypić z ludzm(,i trzeba,bo obraza wielka będzie w białostockim,az odmówiłem świerzyny to prawie w aucie spałem,a odmuwić alkoholu to u wiekowych babinek jest potwarz...NIGDY WIĘCEJ (zgonów)AUTOPSIIIIIIIIIII...........

Reklama

Alkohol i napoje energetyczne to jest dobry miks, ale jak ktoś pije drinki. Jeżeli postawicie wódkę na stół, to pojawia się efekt niedopicia, czyli energetyk utrzymuje nas w trzeźwości mimo jakiegoś tam upicia. Jak zwykle z umiarem i głową, to nawet trutka nie zaszkodzi.

Rozsądnie, to znaczy max 2-3, a najlepiej sobie rozcieńczać dużą ilością lodu.

FairPlay Alkohol i napoje energetyczne to jest dobry miks, ale jak ktoś pije drinki. Jeżeli postawicie wódkę na stół, to pojawia się efekt niedopicia, czyli energetyk utrzymuje nas w trzeźwości mimo jakiegoś tam upicia. Jak zwykle z umiarem i głową, to nawet trutka nie zaszkodzi.

Rozsądnie, to znaczy max 2-3, a najlepiej sobie rozcieńczać dużą ilością lodu.
stary, jaka to w ogóle różnica? alko jak alko, czy zmieszane z napojem energetycznym czy shoty popijane napojem energetycznym

Reklama

Napisał(a): kamela -

alkohol i napoje energetyczne? to zależy od nastroju i imprezy. jeśli mam mnóstwo energii to nie dorzucam już na ruszt żadnych energetyków, bo wystarcza mi najnormalniejszy w świecie drink. z kolei jak dzień nie należał do najlepszych to jak najbardziej i nie czuję syndromu niedopicia. słyszałam, że mogą go jedynie czuć alkoholicy, FairPlay

kamela alkohol i napoje energetyczne? to zależy od nastroju i imprezy. jeśli mam mnóstwo energii to nie dorzucam już na ruszt żadnych energetyków, bo wystarcza mi najnormalniejszy w świecie drink. z kolei jak dzień nie należał do najlepszych to jak najbardziej i nie czuję syndromu niedopicia. słyszałam, że mogą go jedynie czuć alkoholicy, FairPlay
Kamelcia ja tak samo: nie czułam nigdy efektu niedopicia <w przeciwienstwie do moich znajomych> nie pamiętam już jaki energetyk rozdają te panie w czarnych skrzydłach ale jakby do tego podawały jeszcze shota<najlepiej jakiegos smakowego> to naprawdę nie oponowałabym :D tylko gdyby rozdawały w nocy to mogłabym je przegapić w ciemnościach...<hmmm>

ja np. po alko z drinkiem energetycznym mogłabym chodzić po ścianach, więc dziwię się, ze ktoś inny kompletnie nic nie czuje. Wydaje mi się, ze to alkohol i napoje energetyczne nakręca na maxa imprezę i różnie się może dla niektórych kończyć…

słuchajcie, wszystko zależy od tego co i w jakich proporcjach lejecie. Ja np. mieszam piwo z sokiem bananowym albo spritem więc co kto lubi, jak wyżej. Może ktoś lubi alkohol i napoje energetyczne, ale jak już to jakieś smakowe, chyba co?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • alkohol z napojem energetycznym
  • napój energetyczny i alkohol
  • alkohol i napój energetyczny
  • napoj energetyczny i piwo
  • napój energetyczny alkohol
  • napój enegetyczny i piwo
Do góry strony: Alkohol i napoje energetyczne