170
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi155
  • Ocen na +0
170 ppt ?

Alkohol i napoje energetyczne (156)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Alkohol i napoje energetyczne

Napisał(a): Gość -

a no przybral i w czym problem? tralalala weekend sie zbliza, a ja bym sobie wyprobowala jakiegos dobrego drinka, moze cos na bazie energetykow jak sexenergy lub cos bardziej kwasnego? tylko, zeby nie bylo za mocno kwasne, ale tak zbalansowane, jakies pomysly? odpracuje w polu.
INTERIA.PL

Może tequila sunrise? Drink nie jest trudny w przygotowaniu bo musisz jedynie zmieszać sok pomarańczowy z tequila i do całości dolać sok z grenadiny, a całość uzupełnić kostkami lodu, a żeby był bardziej kwaskowy to wystarczy jak dodasz sok z ćwiartki limonki. Dobry kobiecy drink, że tak powiem.

Reklama

Wiesz nie chodzi o to, �eby drink by� bardzo szybki do przygotowania tylko �eby smakowa�. Wydaje mi si�, �e im wi�cej trudu i energii po�wi�casz na przygotowanie drinka to on znacznie lepiej smakuje. Jak ju� chcesz wypi� dobry trunek i bez zerowych przygotowa� to wypij sobie sambuke.

Reklama

Sambuka to liker anyżowy, z wyczuwalną nutką ziół i owoców. Do szklanki wrzucasz kilka ziaren kawy, a potem podpalasz. Kiedy alkohol się wypali to zdmuchujesz płomień i zjadasz wcześniej wrzucone ziarenka kawy.

Reklama

Ojj wiadomo, że nie o to mi chodziło. Zwyczaje żywieniowe podczas imprezy, raczej zdaje sobie sprawę, że muszę normalnie jeść, spać jak każdy człowiek. A jak był piła same drinki to raczej w taki sposób zbyt długo bym nie funkcjonowała.

Na początek muszę powiedzieć, że jestem http://www.ps(...)leznien. Leczę się w Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej Magdaleny Senderowskiej. Jakoś nie chciałem iść do AA. Wydawało mi się, że jak tam pójdę, to sam się przyznam przed sobą, że mam problem, a zwykły psycholog, to co innego, ale diagnoza i tak okazała się bezlitosna i miejsce, w którym się leczysz nie czyni Cię ani lepszym, ani gorszym. Piszę to wszystko dlatego, że mam dopiero 28 lat i już jestem uzależniony, a piłem piłem właśnie na imprezach z kumplami lub po klubach - głównie takie drinki jak te, o których piszecie, bo czystej wódki nie lubię. Ten efekt, o którym piszecie, zero objawów upicia i żadnego kaca na drugi dzień jest najbardziej zdradliwy. Człowiekowi wydaje się, że nie wypił dużo, bo przecież był w miarę trzeźwy i nic mu się potem nie działo, a to nie jest prawda. Organizm wchłania tak samo, a że nie protestuje, to wlewamy wu co raz większe dawki, dlatego, nauczony własnym, smutnym doświadczeniem radzę umiar i wewnętrzną kontrolę zarówno ilości imprez jak i wypitego alkoholu. Jeszcze jedno. Mało się o tym mówi, ale mieszanka alkoholu z energetykami u niektórych może wywołać arytmię serca lub nawet zawał. Oczywiście nie każdy tak reaguje - ja nie miałem nigdy żadnych objawów związanych z sercem, ale warto o tym wiedzieć, żeby nie spanikować jak coś się dzieje, tylko umieć komuś pomóc.

Napisał(a): gość -

Życzę powodzenia w dalszym mieszaniu alku z napojami energetycznymi ;/ to jeden z najgłupszych motywów, jaki można zafundować swojemu organizmowi. Po pierwsze strzał dla serca, po drugie wątroba też nie jest najszczęśliwsza z takiej mieszanki... Dobrze by było chociaż dać jej możliwość regeneracji i wspomóc bezpiecznymi, sprawdzonymi lekami. Dobrze się sprawdza sylimaryna - środek pochodzenia roślinnego, więc nic syntetycznego i chemicznego. Jakaś odmiana po energetykach.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • alkohol z napojem energetycznym
  • napój enegetyczny i piwo
  • napój energetyczny alkohol
  • napoj energetyczny i piwo
  • alkohol i napój energetyczny
  • napój energetyczny i alkohol
Do góry strony: Alkohol i napoje energetyczne