170
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi155
  • Ocen na +0
170 ppt ?

Alkohol i napoje energetyczne (156)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Alkohol i napoje energetyczne

Napisał(a): Atalia99 -

[cytat kogo=scarification]Temat trochę owiany mitami, ale zastanawiam się, zresztą po wczorajszej imprezie ;) czy mieszacie alkohol i napoje energetyczne ? Wypiłem wczoraj przez cały wieczór trzy takie miksy, nie wiem nawet z jakim, bo przynosili z baru, ale co mnie zastanawiało. W ogóle nie czułem upojenia (wcześniej 4 piwa), a dzisiaj też wszytko ok, bez kaca itd. Zastanawia mnie jak w rzeczywistości działa taka mieszanka na organizm i czy zapijanie alkoholu kawą też jest podejrzane

Szukamy coraz to nowszych rozrywek, używek znudzeni codziennością, byleby przed czymś uciec zapomnieć. Zagłuszyć brak i niepokój i myśl, że może być coś więcej niż nasz materialny świat, coś bardziej wartościowszego . Tu przypomniał mi się ciekawy artykułhttp://zdrowi(...)emid=92
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): zastrzelonyfoch -

Atalia99][cytat kogo=scarification Temat trochę owiany mitami, ale zastanawiam się, zresztą po wczorajszej imprezie ;) czy mieszacie alkohol i napoje energetyczne ? Wypiłem wczoraj przez cały wieczór trzy takie miksy, nie wiem nawet z jakim, bo przynosili z baru, ale co mnie zastanawiało. W ogóle nie czułem upojenia (wcześniej 4 piwa), a dzisiaj też wszytko ok, bez kaca itd. Zastanawia mnie jak w rzeczywistości działa taka mieszanka na organizm i czy zapijanie alkoholu kawą też jest podejrzane

Szukamy coraz to nowszych rozrywek, używek znudzeni codziennością, byleby przed czymś uciec zapomnieć. Zagłuszyć brak i niepokój i myśl, że może być coś więcej niż nasz materialny świat, coś bardziej wartościowszego . Tu przypomniał mi się ciekawy artykułhttp://zdrowi(...)emid=92
Nie przeczę, że coś w tym jest ale przecież można być wartościowym człowiekiem, poszukującym również duchowych przeżyć, co nie wyklucza chęci eksplorowania świata na różnych płaszczyznachJ

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Gdyby jakiś znajomy zapytał mnie o zdanie, raczej doradziłabym po prostu dobrego drinka energetycznego kamikaze czy cuba libre i zrezygnowanie z alkoholu. Sama pracuję za barem w weekendy i widzę, że ludzie lepiej bawią się po smakowym energetyku niż po podejrzanych mieszankach z alkoholem.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • alkohol z napojem energetycznym
  • napój energetyczny i alkohol
  • alkohol i napój energetyczny
  • napoj energetyczny i piwo
  • napój energetyczny alkohol
  • napój enegetyczny i piwo
Do góry strony: Alkohol i napoje energetyczne