170
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi155
  • Ocen na +0
170 ppt ?

Alkohol i napoje energetyczne (156)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Alkohol i napoje energetyczne

Napisał(a): buszido -


Gimbusyan ma calkowita racje, basen ze wszystkich rodzajow sportow najwięcej energii z człowieka wyciąga, tak ze lepiej przed albo po strzelic sobie zastrzyk energii czyli jakis black czy burnus jak najbardziej powinien być wtedy pity. W sumie teraz to ruszy beton liga wiec chyba zrezygnuje z basenu na rzecz pilki noznej.

Reklama

Re: Alkohol i napoje energetyczne

Napisał(a): Gość -


Hahah beton liga, fajna nazwa. Na początku nie zajarzylam o co ci chodzilo, w sumie faceci maja prosciej bo się spikna z kumplami Pojda pograc w pilke i maja z tego frajde. I maja ruch i motywacje, a dziewczyny to ewentualnie razem Pojda na silke albo fitness.

Reklama

Re: Alkohol i napoje energetyczne

Napisał(a): Gość -


Ale zumba to tez jest sport, nie wiem jak wy ale po jednym treningu padam na twarz i zawsze pije blacka żeby nieco się wzmocnic. Jak ktos nie lubi biegac czy pływać to fitness, zumba czy nawet jakir rodzaj tanca tez jest dobry na zrzucenie paru kilku i lepsze samopoczucie.

Reklama

Re: Alkohol i napoje energetyczne

Napisał(a): Gość -

la7luna
Żeby uprawiac jakis taniec to jeszcze trzeba mieć chyba jakies poczucie rytmu, ja niestety nie mam raczej wszystkie znaki na ziemii i niebie wskazuja, ze slon nadepnął mi na ucho.
moze masz jakis inny talent? dobrze gotujesz,albo jakies sporty uprawiasz. ja ani nie mam poczucia rytmu, ani glosu. ale co tam, tyle osob na swiecie spiewa itd. ze ciezko sie przebic na tym muzycznym rynku. moze lepiej zabrac sie za jakis rodzaj sportu ktory jeszcze w polsce nie jest popularny.

Re: Alkohol i napoje energetyczne

Napisał(a): Gość -

nikita2012
Dokladnie, wiadomo ze fitness czy zumba odbywa się w grupie i jest człowiekowi latwiej ćwiczyć. Swoja droga nie widze faceta na treningu zumby troche by to dziwnie wyglądało.
w grupie siła, ale spychasz facetów na margines. Może i nie mamy zbyt dużego wyczucica rytmu, ale może mamy serce do muzyki i ćwiczeń?

Re: Alkohol i napoje energetyczne

Napisał(a): Gość -


Widzę, że temat alkohole i napoje przybrał zupełnie nowy obrót. A ty się nie okłamuj, że facet na jakiś tańcach różańcach wyglądałby dobrze, znacznie by od grupy odstawał i tylko reszte grupy stopował. Wydaje mi się, że z facet na pokładzie zumby to by było całkiem sporo powtórek i potencjalna nauka nowych kroków szłaby dosyć opornie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • alkohol z napojem energetycznym
  • napój enegetyczny i piwo
  • napój energetyczny alkohol
  • napoj energetyczny i piwo
  • alkohol i napój energetyczny
  • napój energetyczny i alkohol
Do góry strony: Alkohol i napoje energetyczne