Odpowiadasz na:
Alkohol i napoje energetyczne

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Temat trochę owiany mitami, ale zastanawiam się, zresztą po wczorajszej imprezie ;) czy mieszacie alkohol i napoje energetyczne ? Wypiłem wczoraj przez cały wieczór trzy takie miksy, nie wiem nawet z jakim, bo przynosili z baru, ale co mnie zastanawiało. W ogóle nie czułem upojenia (wcześniej 4 piwa), a dzisiaj też wszytko ok, bez kaca itd. Zastanawia mnie jak w rzeczywistości działa taka mieszanka na organizm i czy zapijanie alkoholu kawą też jest podejrzane ? PS, dzisiaj Barbórka... ;)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Alkohol i napoje energetyczne

Napisał(a): Gość -

OlgaMich, alkohol to raczej ogólnie nie ma dobrego wpływu na organizm, no chyba że w celach dezynfekcji:-) Alkohol w mieszance z energetykiem, w dużych ilościach to na bank kierunek na oddział http://medispace.pl/! Popadając w skrajność, wystarczy popatrzeć na ochlajusów siedzących pod nocnym: opuchnięci, czerwone nosy, wrzody żołądka gołym okiem widać, a http://medispace.pl/ zalewają kolejnym winkiem.

Reklama

Re: Alkohol i napoje energetyczne

Napisał(a): Gość -

Mój mąż poruszył ostatnio ten temat będąc na wizycie u lekarza. Dlaczego zeszło na taki temat rozmowy, to nie pamiętam, ale mąż mówił, że owy [url=http://m(...)ace.pl/]gastrolog warszawa[/url] przestrzegał przed takimi mieszankami. Że mają kiepski wpływ na układ trawienny, a tym bardziej na serce.

Re: Alkohol i napoje energetyczne

Napisał(a): gość -

Też lubie chwdp daję kapa jak mało co :D A co do łączenia z alkoholem to zdarzyło mi się raz czy dwa i żyje :P

Reklama