384
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń20 tys.
  • Odpowiedzi87
  • Ocen na +350
384 ppt ?

Alternatywy 4 plus (88)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Alternatywy 4 plus

Napisał(a): ~zołzunia -

~gość
buc1 PiS jest zbyt mało rozgarnięty, żeby parodiować PRL. Do tego trzeba inteligencji.
żeby zrozumieć PRL to trzeba było w tym systemie żyć i za bardzo nie myśleć a co bardziej inteligentny to się raczej nie wychylał a to dlatego że był inteligentny i ne porównuj barachła komuszego do obecnej sytuacji ja pamiętam jak było wtedy i jak jest teraz więc swoje brednie możesz opowiadać dzieciom i to swoim ja swoim opowiadam jak wyglądało życie w parodii państwa Polskiego na pewno nie dadzą się w bambuko zrobić
Czy Ty aby na pewno żyłeś w czasach PRL - jeśli tak to w których. Jeśli opowiadasz swoim dzieciom takie dyrdymały to Ty sam robisz je w bambuko ( a wiesz co to znaczy?). Przeżyłam każdy zryw robotniczy od 1956 roku zaczynając i nie pisz głupot.
INTERIA.PL

Napisał(a): taie -

Normalny2015 To nie jedyny taki blamaż władzy i osobiście pana M. Drugi to słynna już stępka pod wielki prom, który miał być budowany w Stoczni Szczecińskiej (zapowiedź reaktywacji przemysłu stoczniowego) I co? I wielkie nic! Pan M. przybił do stępki "złotą tabliczkę" "złotymi gwoździami", Były przemówienia, deklaracje i... bańka pękła. Stępka jak stała tak stoi na uboczu, ale już bez tabliczki i gwoździków. Uprzejmie donoszę: panie M. ukradli pańską tabliczkę i cztery gwoździki - ratuj pan! Nawiasem mówiąc dla potrzeb tej uroczystości wykonano model stępki z cienkiej blachy i to co stoi jeszcze na stępkę się nie nadaje. Takich numerów nawet Gierek nie robił. Trzeci to wielki port lotniczy. Rezerwuje się obszar dwukrotnie większy niż potrzebny dla tego pseudo portu??? Po co??? Po to aby "wykupić od właścicieli gruntów ziemię za grosze, a połowę już niepotrzebnego obszaru sprzedać inwestorom zagranicznym za wielkie pieniądze. Taki szlachetny czyn. Zabrać obecnym właścicielom (na siłę wywłaszczyć) i zarobić na nieswojej ziemi. Takie państwowe złodziejstwo!!!
A co ty opowiadasz ?
Ten prom podwodny zbudowany w stoczni radomskiej pływa tunelem wykopanym pod mierzeją wiślaną .
Pod - bo Ruscy nie muszą widzieć jak wypływamy a w drodze powrotnej wraca na kołach autostradą "Via Baltica"
A tak przy okazji - ile wybudowano mieszkań z tych 3 mln Faraona ?

Napisał(a): ~córka leśnika -

~zołzunia
~gość
buc1 PiS jest zbyt mało rozgarnięty, żeby parodiować PRL. Do tego trzeba inteligencji.
żeby zrozumieć PRL to trzeba było w tym systemie żyć i za bardzo nie myśleć a co bardziej inteligentny to się raczej nie wychylał a to dlatego że był inteligentny i ne porównuj barachła komuszego do obecnej sytuacji ja pamiętam jak było wtedy i jak jest teraz więc swoje brednie możesz opowiadać dzieciom i to swoim ja swoim opowiadam jak wyglądało życie w parodii państwa Polskiego na pewno nie dadzą się w bambuko zrobić
Czy Ty aby na pewno żyłeś w czasach PRL - jeśli tak to w których. Jeśli opowiadasz swoim dzieciom takie dyrdymały to Ty sam robisz je w bambuko ( a wiesz co to znaczy?). Przeżyłam każdy zryw robotniczy od 1956 roku zaczynając i nie pisz głupot.
No to masz chyba ze sto lat[b][/b]

Napisał(a): ~zołzunia -

~córka leśnika
~zołzunia
~gość
No to masz chyba ze sto lat[b][/b]
Dlaczego zaraz 100 ale to nie istotne - żyłam w PRL i bawią mnie dyrdymały które publikują, powiedzmy ... "ukryci inteligenci". PiS naprawdę kopiuje PRL, ale tylko to co najgorsze. Pięknie snuje marzenia i mąci ludziom w głowach, przypisuje sobie nienależne zasługi i nas straszy. A historia lubi zataczać koło. Powinni o tym pamiętać.

Napisał(a): patryota -

~gość Ważne, że mieszkania się budują, dzieci dostają 500 i 300 na rok szkolny a ty masz obciętą emeryturę i twoje plucie jadem nic nie zmieni głupi starcze.
Oficjalny dług publiczny naszego kraju na koniec 2017 r. wyniósł 961,84 mld zł. Na wyraźne polecenie UE, analitycy Głównego Urzędu Statystycznego nie mieli wyjścia i pierwszy raz w historii oszacowali ukryty dług naszego kraju. Suma jest gigantyczna - to 4,96 biliona złotych, czyli 276 proc. polskiego PKB.

Napisał(a): ~xxx -

~gość Ważne, że mieszkania się budują, dzieci dostają 500 i 300 na rok szkolny a ty masz obciętą emeryturę i twoje plucie jadem nic nie zmieni głupi starcze.
Dostają lenie które nie pracują tylko leżą do gory brzuchem na kanapie, ważne że dostają leniwe larwy, dzieciaczki to z tego mają najmniej, mam to na swojej ulicy pani przychodzi z 3 dzieci do marketu i kupuje 3 butelki wódki dzieciom - nic. Ludzie uczciwie pracujacy są okradani bo rozdawnictwo napędza inflację i ceny szybują w gorę. Ale pisowkie ćwoki tego nie rozumieją grunt żeby rzucili ochłap.

Napisał(a): ~xxx -

~Pani Dąb
~gość
Masz rację , aby zrozumieć PRL to trzeba było w nim żyć.
Żyją miliony ludzi i umieją solidnie ocenić sytuację.
Ja uważam że dla ludzi był to najlepszy okres życia, zakładania rodzin , rozmnażania się, pracy , wypoczynku itd...

Żydo komuniści wmawiali ludziom jak jest źle i w układzie ze zdrajcami Polakami robiono wszystko aby przejąć władzę .
Zaczęli wstrzymywać towar do sklepów gdzie po kilku latach sklepy świeciły pustkami.
Po ' 89 roku żydzi zabierali stopniowo wszystko Polakom doprowadzając Polskę do wymazania jej z mapy świata . Pani Dąb / BÓG
Komuna to był dobry okres dla partyjnych tylko i wylącznie bezpartyjni byli sekowani. Dlatego po 89 roku partyjnym się ucięlo i płaczą bo przestali dawać kasę za nicnierobienie i panoszenie się w zakładach pracy, toteż zalożyli PiS żeby to goowno wróciło.

Napisał(a): ~dociula -

Ty mówisz jak ogrodnik Kuchciński. Mógłbyś byc marszałkiem. Pytań - niema, wniosków - nie ma, dyskusji - nie ma . Przystępujemy do głosowania.

~xxx
~wrr ale siepacze z bezpieki majom stawki głodowe!
To są bajeczki dla ciemnego ludu.Morderca Popiełuszki żyje bogato ma willę, nic mu nie obcięli.
A ten Popiełuszko to ten agent CIA i Watykanu ?

~dociula
Ty mówisz jak ogrodnik Kuchciński. Mógłbyś byc marszałkiem. Pytań - nie ma, wniosków - nie ma, dyskusji - nie ma . Przystępujemy do głosowania.
Zapomniałeś jeszcze o dwu odzywkach '
"Proszę opuścić mównicę"
"Karzę pana karą porządkową"

Napisał(a): atw123 -

uni śmieszne jest to, że Ci ludzie płacą wysoki czynsz, ale nie wiedzą jak i kiedy będą mogli "wykupić" te mieszkania! Bo przecież tak właśnie w zamyśle miało być. A teraz wynajmują... i nie wiadomo przez jaki czas. Do tego w sumie mogą być eksmitowani na bruk (jeśli nie zapłacą bodajże dwa razy czynszu) i wtedy muszą zostawić mieszkanie w stanie, w jakim je zastali.. paranoja..
to naprawde wyszukane ZLODZIEJSTWO !!!!!!!!!!!!

Napisał(a): ~MrBean -

Niestety to czysta propaganda, w ktory wierza tylko tacy jak Ty. Mieszkanie drozeja i to bardzo znacznie. Niektorzy developerzy wstrzymuja budowy nawet, poniewaz ceny materialow bardzo poszly w gore. Brakuje budowlancow. Mateuszek natomiast buduje prawie za darmo i za pomoca ukrainskiej emigracji ? Oj naiwny jestes i to bardzo.

Napisał(a): ~jozeph -

~gość Ważne, że mieszkania się budują, dzieci dostają 500 i 300 na rok szkolny a ty
masz obciętą emeryturę i twoje plucie jadem nic nie zmieni głupi starcze.
Ale doczekasz się że będziesz miał emeryturę ~1000 zł tak jak wszyscy i jak będziesz pluł
wtedy,a ten rząd pisowski szasta od początku pieniędzmi ,500+to danina nie obłożona żadnymi
zobowiązaniami;Macior pieniądze na konkretne uzbrojenie rozpuścił ,nic nie kupił...
nagrody co roku po półtora miliona w sumie co roku dla urzędników;do tego pomysły premiera
takie księżycowe /osoba bez wykształcenia ekonomicznego/;kłamstwo i arogancja przewyższa dawne pzpr/to skutkuje zapaścią w służbie zdrowia w szkolnictwie itd
« Wróć do tematów
Do góry strony: Alternatywy 4 plus