393
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń21 tys.
  • Odpowiedzi87
  • Ocen na +356
393 ppt ?

Alternatywy 4 plus (88)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Alternatywy 4 plus

Napisał(a): ~gości -

~gość Ważne, że mieszkania się budują, dzieci dostają 500 i 300 na rok szkolny a ty masz obciętą emeryturę i twoje plucie jadem nic nie zmieni głupi starcze.
Ty też kiedyś zostaniesz głupim starcem jak się nie zapijesz lub padniesz z głodu bo chyba nie jesteś pracusiem bo te 500 i 300 ci odpowiada

Napisał(a): ireneo -

rozas
buc1 PiS jest zbyt mało rozgarnięty, żeby parodiować PRL. Do tego trzeba inteligencji.
Tu dopiero inte-ligent się objawił... że nada
on sam to łatwiej być mu inteligentnym niż bandzie tumanów. Nawet jak jest w niej ze dwóch inteligentnych, to resza poziom ogółu dołuje.

Napisał(a): ~jako -

~olo
~gość Ważne, że mieszkania się budują, dzieci dostają 500 i 300 na rok szkolny a ty masz obciętą emeryturę i twoje plucie jadem nic nie zmieni głupi starcze.
1. mi nie obcięli, walczyłem o wolność, cierpiałem za komuny;
2. wspomnij Gierka, też szło nieźle
urodzilem sie po epoce gierka i z mojej pensji spłacałem jego długi...
nie ma jak zadluzyc przyszle pokolenia

Napisał(a): ~bonia -

[cytat kogo=taie]Dla wyznawców NRS i święcie wierzącym w propagandę towarzyszy z KC PZPPiS małe przypomnienie historii .
". Lata 39-45 zniszczono nam w 70% kraj i zabito 1/4 ludności Lata 1945-70 odbudowano z ruin Warszawę i wiele innych miast. 1970-80 powstało dziesiątki osiedli mieszkaniowych z blokami dzięki którym wielu miało własny kąt. Powstało setki większych lub mniejszych zakładów. (Nie znam miasta w którym by taki nie powstał) w latach 80-tych zachodnie banki i CIA (wykorzystując zadłużenie ) doprowadzają do wyniszczenia naszej gospodarki. 1989-2017 pozbyto się (dzięki reformom Balcerowicza i Petru a z polecenia Sachsa ) wszystkich mających jakiekolwiek znaczenie zakładów ( Stocznie, przemysł lotniczy, huty i wielu innych) a zadłużenie mamy takie o jakim Gierkowi się nie śniło."
(jest już ponad 1 000 000 000 000 i rośnie )
no niestety przy obecnym rządzie dług wynosi juz 6 000 000 000 000

Napisał(a): opiuqqqq -

~obywatel
Z nieba dostają ? Wszystko na kredyt i z naszych podatków.
Płacą ojcu i on taki bystrzacha że inwestuje w niebie i tam rozmnaża więc czego się czepiacie ,to prawdziwy biznesmen umie zarządzać kaczką by mu solił

Napisał(a): ~Zbigniew -

Chciałbym unaocznić rzecz bardzo ważną ,którą pis przekręca do góry nogami. Pis nie ma żadnych pieniędzy tylko przekierował nasze pieniądze z podatków zamiast na inwestycje to na rozdawnictwo. Pytam jakim prawem????
Jeśli zapytasz czy lepiej mieć GAZOPORT czy program 500+, to ja ci powiem ze wolę mieć w Polsce GAZOPORT.
Jeśli zapytasz czy jepiej mieć autostrady i obwodnice ,to ja ci powiem ze lepiej dla Polski mieć autostrady i obwodnice niż 500+, ot i wszystko.
A tak ja się zapytam dlaczego Polskę stać na 500+ na to odpowiedzcie sobie sami.
Zauważyłeś jedną zasadniczą rzecz ,a to że w Polsce obecnie nic się nie buduje, czyli przejadamy i rozdajemy.
No jeszcze ważna rzecz czy 500+ spełniło oczekiwanie, to już nawet pis już o tym nie mówi skutki są tak małe że nie opłaca się ,,skórka za wyprawkę”
Niech mi ktoś powie jaki jest program gsodarczy PISu i DUDY, Taki nie istnieje. Jedyny program to 500+ i rozdawnictwo oraz totalna krytyka PO i Tuska, a to nie program
A te mityczne afery rozdmuchane przez pis ,jeszcze będziemy tęsknić za takimi aferami jakie były za PO

Napisał(a): ~Zbigniew -

,,z całym namaszczeniem w Polsce do tej pory pielęgnowany jest socjalizm, który z czegoś trzeba finansować.'' I tak samo te pieniądze teraz wypłacane na dzieci jako 500+ będą spłacać właśnie te dzieci ,CZYLI ŻYJEMY NA KOSZT WŁASNYCH DZIECI I WNUKÓW
Socjalizm czy raczej idea socjalizmu mogła się przyjąć tam gdzie był ,,ciemny lud'' . Przypomnę że ta idea w 1918r. w Rosji nie była wtedy nowa,, Komuna paryska '' potem w Niemczech aż w końcu przeniesiono to do Rosji, a w Polsce też było wiele zwolenników Komuna zostawiła wszędzie trupy i wojny domowe, jest jeszcze parę skansenów komunizmu można je jeszcze zobaczyć. Ktoś kiedyś powiedział ze ,,ile lat wchodziliśmy w komunizm tyle lat trzeba wychodzić'' Jeszcze nigdy i nigdzie nikomu na świecie nie udało się coś zrobić porządnego z socjalizmem i komunizmem.
Każda gospodarka upadnie jeśli nie będzie trzymana dyscyplina budżetowa ,matematyki nie da się oszukać i wcześniej czy później upadnie, nawet Ameryka. Ale żeby to zrozumieć trzeba mieć choć minimalny iloraz inteligencji
« Wróć do tematów
Do góry strony: Alternatywy 4 plus