522
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń30 tys.
  • Odpowiedzi102
  • Ocen na +454
522 ppt ?

Alternatywy 4 plus (103)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Alternatywy 4 plus

Napisał(a): ireneo -

eszeweria12
uni śmieszne jest to, że Ci ludzie płacą wysoki czynsz, ale nie wiedzą jak i kiedy będą mogli "wykupić" te mieszkania! Bo przecież tak właśnie w zamyśle miało być. A teraz wynajmują... i nie wiadomo przez jaki czas. Do tego w sumie mogą być eksmitowani na bruk (jeśli nie zapłacą bodajże dwa razy czynszu) i wtedy muszą zostawić mieszkanie w stanie, w jakim je zastali.. paranoja..
Ale mają dostawac dopłaty do czynszu przez 15 lat!
Szkoda,ze nie ci frajerzy, ktorzy wypruwali sobie żyły, by wziąć kredyt na mieszkanie na 30 lat!
Czynsz ok 1500 zł. W przypadku kredytu to ok 1200 zł spłaty. Mniejsze wypruwanie żył niż robi to państwo /gminna/ Pewnie, gdyby się zdarzyło, można je sprzedać i zwrócić bankowi kasę. Czynszowego się nie sprzeda, przepada razem z wpłatę. Dopłaty od 6 do 30 procent przez 10 lat, z tym, że z każdym rokiem dopłata pomniejszana o 10%. jeśli 500, to w kolejnym już 450, potem 400, 360 i tak coraz mniej, by w 10 roku wylecieć ez kasy i mieszkania. w ciągu 14 dni. Oddanie mieszkania będzie zapisane w akcie notarialnym.
Jeśli ktoś zarabia 2500 dopłaty nie dostanie. Po zapłaceniu czynszu zostanie mu 1000 zł.
INTERIA.PL

Re: Alternatywy 4 plus

Napisał(a): ~rturty -

~gość Ważne, że mieszkania się budują, dzieci dostają 500 i 300 na rok szkolny a ty masz obciętą emeryturę i twoje plucie jadem nic nie zmieni głupi starcze.
PiS nie wybudował jeszcze ani jednego mieszkania. Przejęli trochę lokali które były budowane na inny cel...

Re: Alternatywy 4 plus

Napisał(a): ~ Uwazny -

Napadanie na PIS jest oczywiste widac ze nic nie dociera dla AUTORA KTORY JEST WROGIEM PIS Rzad obecny najwiecej zrobil od 28 lat dla pzrecietnego Kowalskiego. Sitwa oszustow zawsze bedzie przeciw to wiadomo od kiedy Magdalenka sie pojawila i nomenklatura dostala to co poalcy i polscy robole wypracowali pzrez 45 lat PRL.Chca zeby dalej byla neokomuna a tluszcza ma inne zdanie, i jest to zdanie wiekszosci.

Re: Alternatywy 4 plus

Napisał(a): prac124 -

[cytat:kogo=~gość].................................................................................................................. i to swoim ja swoim opowiadam jak wyglądało życie w parodii państwa Polskiego na pewno nie dadzą się w bambuko zrobić [/cytat]
Już się dali zrobić w bambuko. Nie widzisz, kto rządzi?

Re: Alternatywy 4 plus

Napisał(a): prac124 -

~Pani Dąb .....................

Żydo komuniści wmawiali ludziom jak jest źle i w układzie ze zdrajcami Polakami robiono wszystko aby przejąć władzę .
Zaczęli wstrzymywać towar do sklepów gdzie po kilku latach sklepy świeciły pustkami.
Po ' 89 roku żydzi zabierali stopniowo wszystko Polakom doprowadzając Polskę do wymazania jej z mapy świata . Pani Dąb / BÓG
Opisujesz obecną rzeczywistość.

Re: Alternatywy 4 plus

Napisał(a): prac124 -

~zołzunia ........................................................................................ Jeśli opowiadasz swoim dzieciom takie dyrdymały to Ty sam robisz je w bambuko ( a wiesz co to znaczy?). Przeżyłam każdy zryw robotniczy od 1956 roku zaczynając i nie pisz głupot.
Sugerujesz kolejny zryw robotniczy? Całkiem dobry pomysł......

Re: Alternatywy 4 plus

Napisał(a): prac124 -

~MrBean
~gość Ważne, że mieszkania się budują, dzieci dostają 500 i 300 na rok szkolny a ty masz obciętą emeryturę i twoje plucie jadem nic nie zmieni głupi starcze.
Niestety to czysta propaganda, w ktory wierza tylko tacy jak Ty. Mieszkanie drozeja i to bardzo znacznie. Niektorzy developerzy wstrzymuja budowy nawet, poniewaz ceny materialow bardzo poszly w gore. Brakuje budowlancow. Mateuszek natomiast buduje prawie za darmo i za pomoca ukrainskiej emigracji ? Oj naiwny jestes i to bardzo.
Został podjęty program i tylko naiwni są ci, którzy mu dali wiarę. Jak zawsze chodziło nie o ludzi, tylko odpowiedni pijar.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Alternatywy 4 plus