7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń82
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
7 ppt ?

Amarant kolor- dodatki. (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Amarant kolor- dodatki.

Napisał(a): ~świadkowa -

Dziewczęta!
W wakacje wybieram się na ślub i chciałabym skompletować mój strój, tak by w końcu wyglądać DOBRZEpodczas uroczystości (dotychczasowe wesela na których byłam nie wymagały ode mnie super looku). Zauważyłam już, że dobrze wyglądam w różowym, takim a la amarantowym. Dlatego tez idąc za ciosem, chciałabym znaleźć jakąś sukienkę w takim kolorze. Jednakże nie wiem jakie dodatki do tego dobrać i przede wszystkim: jakiego koloru wybrać "narzutkę", której nie musiałabym ściągać, jeżeli będzie zimno. Czy srebrne dodatki do koloru amarantowego (różowego) to cliché? Pudrowe kolory mi się nie podobają, a czarny w połączeniu z tym wyglądałby dość tandetnie (jak emo)? Czy macie jakieś pomysły?
INTERIA.PL

Re: Amarant kolor- dodatki.

Napisał(a): ~sue -

Wydaje mi się że amarant kolor bardzo dobrze skomponuje się z granatowym lub kobaltowym. Możesz wybrać dodatki właśnie w takim kolorze, będzie ładnie i uniwersalnie (później będziesz mogła założyć taki granatowy żakiet do innych stylizacji).

Napisał(a): ~peru -

Ja wybrałabym jakiś stonowany kolor do amarantowego, ponieważ on sam w sobie jest dość cukierkowy i rzucający się w oczy. Te kolory, które odrzuciłaś nie muszą być złe, bo będą grały faktycznie rolę dodatków, czyli pierwotnie to czym mają być. Beż ładnie komponowałby sie z tak jaskrawym kolorem. Jeżeli wesele ma miejsce w sezonie, kiedy jest ciepło, to takie pudrowe kolory będą jak najbardziej na tak. Good luck ;)

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Anula -

Mogę sie założyć, że wiekszość osób na weselu będzie ubrana w taki sposób. Z tego co widze, to róż i czerwień królują na takich uroczystościach. Czasami pojawi się jakiś zielony albo pudrowy. Masakra, nic nie ma w tych sklepach.
Natomiast jeżeli chodzi o dodatki, to może jakies kremowe?

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Amarant kolor- dodatki.