278
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń17 tys.
  • Odpowiedzi40
  • Ocen na +239
278 ppt ?

Amerykański ekspert o Smoleńsku (41)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Amerykański ekspert o Smoleńsku

Napisał(a): ~lulli -

Amerykański ekspert ds. bezpieczeństwa John Schindler uznał, że dwie ekspertyzy: polska i rosyjska są godne uwagi. Stwierdził, że ze strony rosyjskiej doszło do wielu zaniedbań, które mogły spowodować falę mylnych teorii spiskowych- jak np. kradzież rzeczy osobistych pochodzących z samolotu, nieoddanie wraku, „niechlujny sposób obchodzenia się z ciałami” (w trumnie znajdowało się kilka równych ciał) itp. To natomiast naturalnie obudziło w części społeczeństwa obawy, że to był spisek i zamach. Jednakże pomimo wszystko uznano, iż winą za katastrofę należy obarczyć ludzkie pomyłki i niedopatrzenia, czyli mylne decyzje pilota, który zdecydował się lądować w takich, a nie innych warunkach. Raport Macierewicza głosił, że "katastrofę wywołało kilka eksplozji na pokładzie Tu-154 przed uderzeniem w ziemię", czyli że to winna Rosjan, którzy mieliby podrzucić ładunki wybuchowe. Schindler cytuje także Tylora, innego cenionego eksperta, który uznał iż na pokładzie były eksplozje (a nie materiały wybuchowe) przed wylądowaniem. To również mogłoby świadczyć, iż maszyna zepsuła się w trakcie lotu. Wspomniany analityk sugeruje jednak, że kolejne badanie sprawy musiałyby być wykonane przez niezależne jednostki.
Jednakże dla wszystkich wierzących w spisek oraz myślących, iż na pokładzie były bomby chciałoby się zacytować Putina „to nie z Moskwy wyleciał samolot- szukajcie w takim razie u siebie”. Może w końcu ludzie zrozumieją, że taka potęga jak Rosja nie musi przejmować się Polską i próbą jakiegokolwiek „zniszczenia jej” czy co tam prawicowi poplecznicy próbują udowodnić…
INTERIA.PL

Re: Amerykański ekspert o Smoleńsku

Napisał(a): stiffnecked -

Kto by sie nimi przejmowal? Tych ludzi jest ze sto tysiecy na calym swiecie. Pewnie podobna ilosc ludzi wiezy, ze Ksiezyc jest z sera a z dziesiec tysiecy razy wiecej jest takich co wierza w Swietego Mikolaja.

Re: Amerykański ekspert o Smoleńsku

Napisał(a): ~felix -

Co się dziwicie ich eksperci też lat wiele temu,gdy film nagrywali pokazywali jak po księżycu spacerowali. Jak Kosmici ziemię napadali ,Jak Saddam broń chemiczną produkował,jak się nią pod ziemią inhalował.Ci sami eksperci pozapominali jak z Iranu spieprzali jak innych prosili by pomagali w ucieczce.Ci sami eksperci pewnie zapomnieli jak Wietnam opuszczali jak artyści śpiewali ....te bomby lecą na nasz dom pszenica pali się i Ryż i napalm już ogarnia nas....Tacy sami eksperci drzewiej mówili że ziemia jest płaska i na trzech wielkich rybach pływa.

Re: Amerykański ekspert o Smoleńsku

Napisał(a): ~basior -

............jak zwykle u nas pokutuje zasada ,ze trzeba za wszelką cenę bronić żywych ,bo zmarłym już i tak nie można pomóc!!!!!TA ZASADA JEST PODSTAWĄ WSZYSTKICH DZIAŁAŃ SŁUŻB ODPOWIEDZIALNYCH ZA ŻYCIE I ZDROWIE OBYWATELI!!!DLATEGO TEZ ZAWSZE BŁĄD LEŻY PO STRONIE ....POSZKODOWANYCH!!!!

Re: Amerykański ekspert o Smoleńsku

Napisał(a): ~P2S -

Najlepiej wstać i dowiedzieć. Przepraszamy za śmierć tylu niewinnych ludzi. Winni są ci którzy podjęli decyzję o lądowaniu. Jeżeli tą decyzję podjął pilot to na pewno pod ogromną presją. Tutaj została ukarana głupota i arogancja ludzka.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Amerykański ekspert o Smoleńsku