5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
5 ppt ?

Anioł, nie kobieta (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Anioł, nie kobieta

Napisał(a): lenka25 -

ja wychodzę za mąż w czerwcu i juz mam kiecke kupiona. Udało mi się kupic w listopadzie na wyprzedazy kolekcji w cymbeline piękną suknie za smieszkne pieniadze. musze sie tylko zgłosic na skrócenie i dopasoanie 3 miesiace wczesniej..:)zawsze podobały mi sie skromne suknie ale wyglądałam w nich jak do komunii.. Moja wybrana jest z delikatnej koronki, z trenem, mieni sie w świetle.. po prostu piekna...
INTERIA.PL

Re: Anioł, nie kobieta

Napisał(a): Julitta -

biorę ślub na Cyprze i tak sobie planuję, żeby tam kupić coś fajnego. Koleżanka brała tam ślub i z narzeczonym kupowali obrączki, bo w Polsce jubiler im nie zrobił na czas. Podobno taniej im wyszło. Ciekawe jak z sukienkami, czy też taniej? Zapytam w tej agencji w Olsztynie, z którą jedziemy. Na pewno mi powiedzą, co i jak.

Reklama

Napisał(a): Kala -

I ja w październiku, a już w przyszłym tygodniu idziemy z przyajciółkami \"Na salony\"! To przede wszystkim wielka frajda, a poza tym one wszystkie twierdzą że z moją wybrednością akurat koło września trafię na idealną... zobaczymy!

Reklama

Napisał(a): Gość -

jeżeli kupuje się ślub w jakimś dużym, renomowanym salonie to straszą terminami nawet półrocznymi. ale teraz jest tyle salonów, tyle krawcowych, że chyba znalezienie sukni nawet na ostatnią chwilę nie jest teraz problemem.

kwestia czego się oczekuje...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Anioł, nie kobieta