28
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń797
  • Odpowiedzi20
  • Ocen na +0
28 ppt ?

Anja Rubik, lubicie ją ? (21)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Anja Rubik, lubicie ją ?

Napisał(a): Gość -

Wiem, że na temat Anji Rubik panują skrajne opinie; Ludzie mówią, że jest za chuda i szkaradna. Ja jednak bardzo ją lubię i uważam, że jako Polka naprawdę wiele osiągnęła na świecie. Szczerze gratuluję jej sukcesu. Poza tym jest dla mnie świetnym przykładem tego, że da prawdziwe piękno to kobiecość niekoniecznie klasyczna uroda.
Oceńcie same:

Załączniki:

Ankieta

Lubisz Anję Rubik?

• 50%
  • 50%
głosów: 8
  • Lubisz Anję Rubik?
Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !
INTERIA.PL

Re: Anja Rubik, lubicie ją ?

Osobiście jej nie znam, więc ciężko stwierdzić, czy ja lubię. Jeśli mam oceniać urodę to tak jest szkaradna, nie tylko dlatego że jak taka chuda, ma nieładną, koścista twarz, która wygląda jak z tego obrazu "Krzyk".
Załączniki:

mnie to ona ani ziębi ani grzeje. Osobiście jej nie znam to nie mogę powiedziec czy ją libe czy nie. Z urody moim zdaniem jest zbyt chuda, ale widać takie jest zapotrzebowanie. Co do jej sukcesów to jestem pełna uznania, ma Kobieta głowe na karku i wie co robić. To ważne.

Napisał(a): gość -

Nie lubie anji rubik, poniewaz wyglada jak zombie i malo tego, ona jest paskudniejsza od zombie. Jest sucha szkapa i nie powiedzialbym ze to modelka tylko ze to jakas chora anorektyczka. Tak mi jej szkoda ze jakbym ja spotkal to kupilbym jej kebaba bo pewnie jest nie dokarmiona :) dla mnie to ona powinna pracowac jako modelka na biologii dla dzieci i prezentowac gdzie sa poszczegolne kosci :) pozdro

Rasowa modelka wybiegowa - dobrze pracuje, ja ją lubię, choć nie kupię wszystkiego co reklamuje jako fotomodelka, bo nie jest za ładna. W niektórych ciuchach wygląda okropnie i trudno uznać taka reklamę za zachęcającą, jednak na wybiegu jest wspaniała.

O mamo uwielbiam pokazy wictori ale ten był mało udany, dziewczyny sprawiały wrażenie jakby zaraz miały się połamać a muzyka też nie powaliła. Anja ładnie nas jednak zaprezentowała, tak samo jak Małgosia ;).
Nie jestem jej fanką Anji, ale trzeba przyznać ze w głowie ma poukładane. Jej uroda do mnie nie przemawia, obwieszanie się futrami tym bardziej ale jednak ciężko odmówić jej profesjonalizmu. W duecie z mężem faktycznie odnajdują się w świecie mody, oprócz modelingu projektują i wydają magazyn. A słyszeliście, ze ostatnimi czasy przeszła na weganizm? Zuch dziewczyna.
  • anja rubik opinie
Do góry strony: Anja Rubik, lubicie ją ?