7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń52
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
7 ppt ?

anntywirus na lapka (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: anntywirus na lapka

Napisał(a): Tris -

Przecież Eset jest właśnie płatny....., ja go mam, nawet w wersji rozszerzonej i nie mam żadnych problemów, ani błędów :\ , jeśli non stop coś Ci sygnalizuje, to może oznaczać, że zainstalowałeś przez przypadek, bądź pobrał Ci się jakiś wirus...., tym bardziej nie usuwaj Eseta, bo Eset właśnie ochrania komputer...., idź do serwisu, żeby to sprawdzili i usunęli oprogramowanie, które ,,podburza" Eseta....

Reklama

Napisał(a): rudii -

może masz nie wyłączony microsoft defender windows.dwa różne programy antywirusowe na jednym kompie będą się "gryźć".

używam darmowego avasta.pokusiłam się kilka razy na dodatkowe opcje,ale to bez sensu.jeśli coś mi nie gra,ściągam innego antywirusa,wyłączam avasta i skanuję na tym nowo ściągniętym.nie wiem czyto mądre,ale u mnie się sprawdza :)

Reklama

Napisał(a): Gość -

Po pierwsze, jak będziesz miał włączonego Defendera... to system może wariować (przy zewnętrznym antywirusie)... Po drugie... Nie ma mocnych... Wszystkie darmowe programy są warte dokładnie tyle ile wynosi ich cena... Niestety tego rodzaju progamy zawsze mają "jakieś luki" powodujące potrzebę dla pełnego zabezpieczenia, zakupu wersji płatnej... np niby chronia, a nie skanują poczty jaką odbierasz... Ogólnie moje zdanie jest takie, że najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest przesiadka z Windy na Linuxa... Mniej popularny, a równie funkcjonalny... Programu użytkowe w większości "zdublowane" Owszem nie ma gier na takim poziomie jak na Windzie..ale pytanie czy to komputer do gier czy do pracy...

Napisał(a): ~kilki -

Probowales g date? Ja mam total i jest spoko, widze ze jest na czasie z nowymi wirusami bo jeszcze się nie zdazylo żeby mi cos przepuscilo, nie ma tez takich problemów o których piszes. Maja wersje probna wiec możesz zobaczyć czy ci podpasuje

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: anntywirus na lapka