Odpowiadasz na:
anntywirus na lapka

~Miki
Temat dodał(a):
~Miki -
hej, chce zmienić antywira na laptopie bo mnie wkurza, mam eseta i ciagle wywala mi bledy i ciagle powiadomenia, można oszaleć. Chce cos co mni będzie skutecznie chronić, może być nawet płatne

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: anntywirus na lapka

Napisał(a): Gość -

Po pierwsze, jak będziesz miał włączonego Defendera... to system może wariować (przy zewnętrznym antywirusie)... Po drugie... Nie ma mocnych... Wszystkie darmowe programy są warte dokładnie tyle ile wynosi ich cena... Niestety tego rodzaju progamy zawsze mają "jakieś luki" powodujące potrzebę dla pełnego zabezpieczenia, zakupu wersji płatnej... np niby chronia, a nie skanują poczty jaką odbierasz... Ogólnie moje zdanie jest takie, że najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest przesiadka z Windy na Linuxa... Mniej popularny, a równie funkcjonalny... Programu użytkowe w większości "zdublowane" Owszem nie ma gier na takim poziomie jak na Windzie..ale pytanie czy to komputer do gier czy do pracy...

Napisał(a): Gość -

kupiłem najtańszego antywirusa z półki w sferisie - g data antivirus około 5 dych kosztował, na razie nie szwankuje

Reklama

Napisał(a): rudii -

może masz nie wyłączony microsoft defender windows.dwa różne programy antywirusowe na jednym kompie będą się "gryźć".

używam darmowego avasta.pokusiłam się kilka razy na dodatkowe opcje,ale to bez sensu.jeśli coś mi nie gra,ściągam innego antywirusa,wyłączam avasta i skanuję na tym nowo ściągniętym.nie wiem czyto mądre,ale u mnie się sprawdza :)

Napisał(a): Tris -

Przecież Eset jest właśnie płatny....., ja go mam, nawet w wersji rozszerzonej i nie mam żadnych problemów, ani błędów :\ , jeśli non stop coś Ci sygnalizuje, to może oznaczać, że zainstalowałeś przez przypadek, bądź pobrał Ci się jakiś wirus...., tym bardziej nie usuwaj Eseta, bo Eset właśnie ochrania komputer...., idź do serwisu, żeby to sprawdzili i usunęli oprogramowanie, które ,,podburza" Eseta....

Reklama