381
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń14 tys.
  • Odpowiedzi238
  • Ocen na +0
381 ppt ?

Anonymous Polska blokują ACTA? (239)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Anonymous Polska blokują ACTA?

Napisał(a): Gość -

gość
jumar61
gość Propagandziści z Tuskiem i Komorem na czele likwidują TV Trwam a teraz chcą zamknąć usta internautom...
Jedni propagandziści likwidują drugich to społeczeństwo na tym chyba nie straci
No jeśli propaganda Rydzyka komuś odpowiada i jego zapędy władcze to niech tak pozostanie bo już niewiele mamy do stracenia Moim zdaniem jest tu tylko walka o kontrolę internetu który jako jedyny jest jeszcze poza zasięgiem kleru.jumar
ty debilu
Ja nie lubię rydzyka i nawet go nie oglądalem, ale nigdy nie poprę żeby Reżym tak sobie kogoś kneblował... zrozum ze ty będziesz następny w kolejności bo kazdy rezym zdobywa coraz wiecej władzy bo apetyt rośnie w miarę jedzenia... I nikogo nie bedzie aby to nawet skrytykowac... A na kneblowaniu się nie skończy....
INTERIA.PL

Re: Anonymous Polska blokują ACTA?

Napisał(a): Gość -

Ustawa może i dobra nie jest, ale winni są piraci i Ci, którzy tak bardzo czuli się anonimowi w internecie. Ci co kradli innym w grach internetowych itd. To my ludzie zwykli doprowadziliśmy do tej ustawy... gdyby nie nasze cwaniactwo i machloje internetowe to byśmy tego dziś nie mieli. Niech każdy dziś uderzy się w pierś i powie ja ściągałem z netu treści nielegalnych. Tak kradniemy, obrażamy się nawzajem i nie zachowujemy netykiety. Więc to my jesteśmy winni i przyczyną tego wszystkiego. To my jako ludzie doprowadziliśmy do powstania tej ustawy i to nasze czyny ją taką a nie inną stworzyły. Sami sobie odebraliśmy to co nam zostało dane.
A politycy to wykorzystali. Choć jak byście nie dali im powodów to nie mieli by czego wykorzystać.. taka prawda.

Re: Anonymous Polska blokują ACTA?

Napisał(a): gość -

ACTA to nie tylko zapobieganie piractwu. Maja na celu ukrócić wolność słowa i anonimowość wypowiedzi. Do tego dążył rząd i teraz chcą nam to odebrać.

Nie popieram kradzieży kont w grach internetowych i na tym powinno się wszystko skupić, dodatkowe zabezpieczenia przed takimi włamaniami to już jest interes producenta gry, to on powinien zapewnić bezpieczeństwo użytkownikowi.

Rząd sobie z nami "leci w kulki". Demokracja? Za plecami ludzi podpisywać ustawę o odebraniu nam nam praw?!. Jak się ma ACTA vs. prawa obywatela RP?

Dziękuję WSZYSTKIM internautom za rozgłos sprawy i włączenie do akcji.

Reklama

Re: Anonymous Polska blokują ACTA?

Napisał(a): gość -

RZĄD ZACISKA NAM SZNUREK NA SZYI I SPRAWDZA ILE JESZCZE JESTEŚMY W STANIE WYTRZYMAĆ. CZY TO ICH JAKIEŚ CHORE DOŚWIADCZENIA ? A TO DOPIERO POCZĄTEK... WZROST CEN PALIW POCIĄGNIE ZA SOBĄ WZROST CEN LEKÓW, ŻYWNOŚCI, OPŁAT ITD. DOPIERO SIĘ ZACZNIE PŁACZ I ZGRZYTANIE ZĘBAMI... AGONIA...
PREMIER I JEGO ASYSTA MA PALIWO ZA FREE A DO TEGO MAJĄ PRZECIEŻ TE "MARNE DIETY" I SZNURECZKI DO POCIĄGANIA
BLOKUJĄC INTERNET - ZABLOKUJĄ WOLNOŚĆ SŁOWA A NAM CHCĄ ZAŁOŻYĆ KNEBLE NA PYSKI BYŚMY ZA GŁOŚNO NIE SKOMLALI...

Re: Anonymous Polska blokują ACTA?

Napisał(a): gość -

Czyzby bali sie prawdy o sobie? Mobilizacji narodowej przeciwko wyzyskowi? Dzisiaj jest wiele sposobów ale nie pozwólcie odebrac nam jednego z nich. Przeciez to kraj demokratyczny? Moze sie myle? Moze za prawde sie karze, moze sama prawda jest niebezpieczna dla ciepłych i intratnych posadek?! Moze to juz anarchia...

Reklama

Re: Anonymous Polska blokują ACTA?

Napisał(a): gość -

zmywka777 Za kilka dni (26 stycznia) Polski rząd ma podpisać kontrowersyjną ustawę ACTA, walczą przeciwko tej decyzji również polscy "Anonimowi". Poleciała już strona rządu i podobno jeden z polskich portali miał problemy. Na ich oficjalnej stronie odbyło się głosowanie, która ze stron powinna zostać zdjęta.

Ciekawe tylko dlaczego walczą z mediami (no bo że z ACTA to zrozumiałe), skoro to właśnie dzięki nim trafiają do szerszej świadomości społecznej (poza internet), a już kompletnie niezrozumiałym było by atakowanie strony Gazety, która wypowiada się przecież przeciw ACTA...

Jak sądzicie czy takie działania są słuszne i pokażą rządzącym jaka jest opinia społeczeństwa w tej sprawie?

Poniżej przetłumaczona wiadomość od Anonymoushttp://youtu.(...)VjzAtHQ
Gazeta Wybiórcza wypowiada się ZA ACTA

Re: Anonymous Polska blokują ACTA?

Napisał(a): gość -

Chomsky ma rację
"10 sposobów na manipulację społeczeństwem"

1 - ODWRÓĆ UWAGĘ
Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi i ... rozwiń całośćnagromadzenia nieistotnych informacji. Strategia odwrócenia uwagi jest również niezbędna aby zapobiec zainteresowaniu społeczeństwa podstawową wiedzą z zakresu nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki. "Opinia publiczna odwrócona od realnych problemów społecznych, zniewolona przez nieważne sprawy. Spraw, by społeczeństwo było zajęte, zajęte, zajęte, bez czasu na myślenie, wciąż na roli ze zwierzętami (cyt. tłum. za "Silent Weapons for Quiet Wars").

2 - STWÓRZ PROBLEMY, PO CZYM ZAPROPONUJ ROZWIĄZANIE
Ta metoda jest również nazywana "problem - reakcja - rozwiązanie". Tworzy problem, "sytuację", mającą na celu wywołanie reakcji u odbiorców, którzy będą się domagali podjęcia pewnych kroków zapobiegawczych. Na przykład: pozwól na rozprzestrzenienie się przemocy, lub zaaranżuj krwawe ataki tak, aby społeczeństwo przyjęło zaostrzenie norm prawnych i przepisów za cenę własnej wolności. Lub: wykreuj kryzys ekonomiczny aby usprawiedliwić radykalne cięcia praw społeczeństwa i demontaż świadczeń społecznych.

3 - STOPNIUJ ZMIANY
Akceptacja aż do nieakceptowalnego poziomu. Przesuwaj granicę stopniowo, krok po kroku, przez kolejne lata. W ten sposób przeforsowano radykalnie nowe warunki społeczno-ekonomiczne (neoliberalizm) w latach 80-tych i 90-tych: minimum świadczeń, prywatyzacja, niepewność jutra, elastyczność, masowe bezrobocie, poziom płac, brak gwarancji godnego zarobku - zmiany, które wprowadzone naraz wywołałyby rewolucję.

4 - ODWLEKAJ ZMIANY
Kolejny sposób na wywołanie akceptacji niemile widzianej zmiany to przedstawienie jej jako "bolesnej konieczności" i otrzymanie przyzwolenia społeczeństwa na wprowadzenie jej w życie w przyszłości. Łatwiej zaakceptować przyszłe poświęcenie, niż poddać się mu z miejsca. Do tego społeczeństwo, masy, mają zawsze naiwną tendencję do zakładania, że "wszystko będzie dobrze" i że być może uda się uniknąć poświęcenia. Taka strategia daje społeczeństwu więcej czasu na oswojenie się ze świadomością zmiany, a także na akceptację tej zmiany w atmosferze rezygnacji, kiedy przyjdzie czas.

5 - MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA
Większość treści skierowanych do opinii publicznej wykorzystuje sposób wysławiania się, argumentowania czy wręcz tonu protekcjonalnego, jakiego używa się przemawiając do dzieci lub umysłowo chorych. Im bardziej usiłuje się zamglić obraz swojemu rozmówcy, tym chętniej sięga się po taki ton. Dlaczego? "Jeśli będziesz mówić do osoby tak, jakby miała ona 12 lat, to wtedy, z powodu sugestii, osoba ta prawdopodobnie odpowie lub zareaguje bezkrytycznie, tak jakby rzeczywiście miała 12 lub mniej lat" (zob. Silent Weapons for Quiet War).

6 - SKUP SIĘ NA EMOCJACH, NIE NA REFLEKSJI
Wykorzystywanie aspektu emocjonalnego to klasyczna technika mająca na celu obejście racjonalnej analizy i zdrowego rozsądku jednostki. Co więcej, użycie mowy nacechowanej emocjonalnie otwiera drzwi do podświadomego zaszczepienia danych idei, pragnień, lęków i niepokojów, impulsów i wywołania określonych zachowań.

7 - UTRZYMAJ SPOŁECZEŃSTWO W IGNORANCJI I PRZECIĘTNOŚCI
Spraw, aby społeczeństwo było niezdolne do zrozumienia technik oraz metod kontroli i zniewolenia. "Edukacja oferowana niższym klasom musi być na tyle uboga i przeciętna na ile to możliwe, aby przepaść ignorancji pomiędzy niższymi a wyższymi klasami była dla niższych klas niezrozumiała (zob. Silent Weapons for Quiet War).

8 - UTWIERDŹ SPOŁECZEŃSTWO W PRZEKONANIU, ŻE DOBRZE JEST BYĆ PRZECIĘTNYM
Spraw, aby społeczeństwo uwierzyło, że to "cool" być głupim, wulgarnym i niewykształconym.

Reklama

Re: Anonymous Polska blokują ACTA?

Napisał(a): gość -

Chomsky ma rację c.d.

9 - ZAMIEŃ BUNT NA POCZUCIE WINY
Pozwól, aby jednostki uwierzyły, że są jedynymi winnymi swoich niepowodzeń, a to przez niedostatek inteligencji, zdolności, starań. Tak więc, zamiast buntować się przeciwko systemowi ekonomicznemu, jednostka będzie żyła w poczuciu dewaluacji własnej wartości, winy, co prowadzi do depresji, a ta do zahamowania działań. A bez działań nie ma rewolucji!

10 - POZNAJ LUDZI LEPIEJ NIŻ ONI SAMYCH SIEBIE
Przez ostatnich 50 lat szybki postęp w nauce wygenerował rosnącą przepaść pomiędzy wiedzą dostępną szerokim masom a tą zarezerwowaną dla wąskich elit. Dzięki biologii, neurobiologii i psychologii stosowanej "system" osiągnął zaawansowaną wiedzę na temat istnień ludzkich, zarówno fizyczną jak i psychologiczną. Obecnie system zna lepiej jednostkę niż ona sama siebie. Oznacza to, że w większości przypadków ma on większą kontrolę nad jednostkami, niż jednostki nad sobą. zwiń

Re: Anonymous Polska blokują ACTA?

Napisał(a): gość -

... sprawa jest jasna że rząd i politycy chcą się podlizać "Elicie" , to uderza w ogólnoświatowe prawo do wolności słowa i demokracji!! Na każdym kroku robi się z nas debili, traktując nas jak niewolników!!! Dość tych manipulacji pora na "wezwanie do przebudzenia" nie potrzebujemy Nowego Porządku Świata opartego jak do tej pory na kłamstwie i manipulacji...
Ktoś musi powiedzieć STOP

Re: Anonymous Polska blokują ACTA?

Napisał(a): gość -

Drodzy Państwo mamy po prostu do czynienia z państwem policyjnym. W tym kraju od kiedy obecny rząd objął władzę w Polsce dzieją się straszne rzeczy. Chcą doprowadzić do tego że nawet w internecie nie będzie wolnego zdania. KOMUNIZM!!! Jeszcze raz KOMUNIZM!!!!!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Anonymous Polska blokują ACTA?