1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń63 tys.
  • Odpowiedzi248
  • Ocen na +509
1 tys. ppt ?

Antoni Macierewicz wraca do akcji (249)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Antoni Macierewicz wraca do akcji

Napisał(a): ~zax -

Nikt tyle złego nie zrobił w Polsce, ile niemieckie media założone dla Polaków (dzień dobry) Manipulacja, kłamstwo oraz wsparcie dla wrogów kościoła, rodziny, rządu, Polski i Polaków jest tutaj stałe. Polacy, czas to zmienić.

Reklama

Re: Antoni Macierewicz wraca do akcji

Napisał(a): ~ula -

Trzeba stworzyc, nowa podkomisje, ktorej przewodniczacym,bedzie znowu Macierewicz.Nastepna mozliwosc dojenia panstwa przez tego szalonego osobnika. Tzw. Komisja Smolenska, musi skonczyc dzialanie, wiec trzeba znalezc nowe zrodelko na nastepne 10 lat.

Re: Antoni Macierewicz wraca do akcji

Napisał(a): ~Karlik -

~ktoś kiedy ten pan pójdzie do psychiatry się przebadać?
A co to pomoże to jest przypadek nie uleczalny może rozpocząć następne śledztwo i powołać nową podkomisją A ze swej tytanicznej pracy i wysokiej skuteczności jest na pewno uznawany za najlepszego experta w tych sprawach i następne 10 lat śledztwa i kasa bez ograniczeń oile dożyje ze względu na wiek.

Re: Antoni Macierewicz wraca do akcji

Napisał(a): Marcopolo -

Macierewicz potwierdza to co już przyznają amerykanie z Trumpem na czele. A odnośnie smolenska to w Rosji nadal trwa postępowanie wyjaśniające. Do tego potrzebny jest im wrak polskiego samolotu. Oddadzą nam go jak zakończą śledztwo. Może to potrwać dekady.

Re: Antoni Macierewicz wraca do akcji

Napisał(a): gość -

Antoś czy ty rowerku czyli ty czym ten rower poruszamy - zostawisz dla siebie te teorie ! Prawda jest taka smutna Ameryka przegrała bitwę z globalizacją - teraz mało kto wie wojna wisi na włosku okręty atomowe USA są na morzu Barnesa - pierwszy raz od 30 lat czy zaczniesz Antoś kumac to nasi goście robią ?? Nie tylko w Polsce ale rozstawieni po katach otoczyli Rosję i Chiny
« Wróć do tematów
Do góry strony: Antoni Macierewicz wraca do akcji