1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń63 tys.
  • Odpowiedzi248
  • Ocen na +509
1 tys. ppt ?

Antoni Macierewicz wraca do akcji (249)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Antoni Macierewicz wraca do akcji

Napisał(a): gość4556 -

Dobrze by było żeby niektórzy nauczyli się poprawnie pisać a potem szkalowac. Smoleńsk to dalej niewyjaśniona sprawą,Bo niestety ówczesna władza nie zadbała o to. Stąd różne domysły podejrzenia.
P.Maciarewicz miał prawo dochodzić prawdy i swoje myśleć. Jakoś Was wszystkich którzy inaczej myślcie nie obraza.Nie macie innych pomyslow takich które w tej chwili by się przydały.

Reklama

Re: Antoni Macierewicz wraca do akcji

Napisał(a): ~kokaz -

~ktoś kiedy ten pan pójdzie do psychiatry się przebadać?
Po co się badać? U niego to ewidentne. Proponowałbym aby jednostkę patologii nazywać 1 Maciar, od pierwszego człowieka, który wykazał się pełnym Maciarem. Mogą to być jednostki za duże, dlatego proponuję podwielokrotności tej jednostki,np miliMaciar czy microMaciar. Przeciętnie inteligentny człowiek nie posiada Maciarów.

Reklama

Reklama

Re: Antoni Macierewicz wraca do akcji

Napisał(a): ~mako -

[b][/b][b][/b]
~ktoś kiedy ten pan pójdzie do psychiatry się przebadać?
on tego wirusa ma dawno pacjent 0 to rydzyk on pierwsza mutacja a chiny 3 trzeba zaczac od pocatku i bedzie po andemi wierni wruca do kosciola a antychryst zbatmanami do jaskini i piekla naraa

Re: Antoni Macierewicz wraca do akcji

Napisał(a): ~smolensk2011 -

W Smoleńsku 10/4/2010 doszło do samobójstwa skutkiem absurdalnego pilotażu[*2]. Winien jest Lech agent CIA który przez podwładnych zmusił pilotów do lądowania. Częściowo winny jest też Gen Błasik, Kazana, dowództwo 36SPLT, wadliwe przyrządy TAWS i FMS produkcji National Avionics(USA) i wadliwie wpisana ścieżka schodzenia do FMS. „Ostatnia szarża Błasika” to dowód że był osobą nieadekwatną na to stanowisko. Była to absurdalna szarża wariatów a nie próba lądowania w wykonaniu mistrzów.

Re: Antoni Macierewicz wraca do akcji

Napisał(a): ~baird -

[cytat kogo=~Alojz Patelnia]Pan Antoni Macierewicz to wielki Polak i mąż stanu. Niech Pana Bóg błogosławi i zachowa polaków ode zepsucia moralnego. Jest pan Wielki, Wspaniały i Wybitny. A moja miłość do Pana sięga, bardzo ale to bardzo głęboko.

Dwa słowa Prawdziwy psychol
« Wróć do tematów
Do góry strony: Antoni Macierewicz wraca do akcji