70
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń814
  • Odpowiedzi53
  • Ocen na +37
70 ppt ?

Antychryst przyjdzie przed Jezusem (54)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Antychryst przyjdzie przed Jezusem

Napisał(a): Gość -

....i zwiedzie prawie całą ziemię. Jak go rozpoznać?... Jego przekaz będzie sprzeczny z przekazem Jezusa z ewangelii (musisz więc znać Pismo, by się nie nabrać). Antychryst stanie się przywódcą świata i narzuci ludziom znamię bestii, bez którego nie będzie można kupować ani sprzedawać. Poza tym przyjdzie nie z groźnymi słowy- jego przekaz się spodoba; będzie rodzajem "wybawiciela".
INTERIA.PL

Re: Antychryst przyjdzie przed Jezusem

Napisał(a): ~bbq -

~pytam Wpierw pojawi się rząd światowy z antychrystem na czele a dopiero później
nastąpią czasy apokaliptyczne.
Pytanie czy wiadomo coś ile będą trwały rządy antychrysta?
Tego nie wiem.
Natomiast co ważne będą dążenia do jednej światowej religii która będzie
fałszywą religią, religią antychrysta.
Patrząc na poczynania papieża można śmiało stwierdzić że już
podejmowane są próby. Nie jest bowiem przypadkiem że papież Benedykt
abdykował a raczej został do tego zmuszony.
Z Watykanu pojawiają się wypowiedzi kardynałów którzy mówią że
tam już nie ma wiary w Boga.
Papież Benedykt abdykując powiedział coś w stylu:
"Trwajcie w Słowie Bożym bo tylko ono jest drogą do zbawienia"
Sugerując że z Watykanu Słowa Bożego możemy już nie usłyszeć.

Napisał(a): sosna177 -

Zleży jak na to patrzysz, i jak wierzysz.
Czy wierzysz, że najpierw, zanim przyjdzie antychryst....Jezus zabierze z tej ziemi Swój Kościół?
Nawet nikt się nie zorientuje, że pewni ludzie znikną z tej ziemi.
To co potem tu się będzie dziać.....to będzie działalność, tego Bożego przeciwnika.
Antychrysta.
Ludzie w dalszym ciągu będę ewangelizować, chodzić na nabożeństwa, czytać Słowo Boże......ale Ducha Świętego....już tu nie będzie.

enedue Również w czasach przed Benedyktem nauka kościoła rzymskiego nie zawierała ściśle biblijnego przekazu (mówiąc oględnie). Religia nie jest drogą do Boga, jest nią natomiast osobista relacja
A obecny papież, chce zmienić modlitwę Pańską. Chce zmieniać.... Słowo Boże...
Szok.

~bbq
~pytam Wpierw pojawi się rząd światowy z antychrystem na czele a dopiero później
nastąpią czasy apokaliptyczne.
Pytanie czy wiadomo coś ile będą trwały rządy antychrysta?
Tego nie wiem.
Natomiast co ważne będą dążenia do jednej światowej religii która będzie
fałszywą religią, religią antychrysta.
Patrząc na poczynania papieża można śmiało stwierdzić że już
podejmowane są próby. Nie jest bowiem przypadkiem że papież Benedykt
abdykował a raczej został do tego zmuszony.
Z Watykanu pojawiają się wypowiedzi kardynałów którzy mówią że
tam już nie ma wiary w Boga.
Papież Benedykt abdykując powiedział coś w stylu:
"Trwajcie w Słowie Bożym bo tylko ono jest drogą do zbawienia"
Sugerując że z Watykanu Słowa Bożego możemy już nie usłyszeć.
Już wiążą się w snopki.
Światowa Rada Kościołów, która głosi....wszyscy jesteśmy jedno....
Wiążą się z tą nierządnicą, przychodzą z powrotem na łono kościoła z którego wyszli......Ta nierządnica ma córki. I te córki wracają z powrotem do kościoła ( matki ).
Biblia o tym też nas uczy.

Napisał(a): Gość -

sosna177 Zleży jak na to patrzysz, i jak wierzysz.
Czy wierzysz, że najpierw, zanim przyjdzie antychryst....Jezus zabierze z tej ziemi Swój Kościół?
To co potem tu się będzie dziać.....to będzie działalność, tego Bożego przeciwnika.
Antychrysta.
Ludzie w dalszym ciągu będę ewangelizować, chodzić na nabożeństwa, czytać Słowo Boże......ale Ducha Świętego....już tu nie będzie.
Właśnie nie wiem, są różne teorie. Naturalnie nie chcę cierpieć większych rzeczy niż te, które trzeba było mi znosić do tej pory. A co zrobisz z tym fragmentem, który mówi, że wybrani są zebrani przy samym końcu czasu, w momencie, kiedy przychodzi zaglada na innych?

enedue
sosna177 Zleży jak na to patrzysz, i jak wierzysz.
Antychrysta.
Właśnie nie wiem, są różne teorie. Naturalnie nie chcę cierpieć większych rzeczy niż te, które trzeba było mi znosić do tej pory. A co zrobisz z tym fragmentem, który mówi, że wybrani są zebrani przy samym końcu czasu, w momencie, kiedy przychodzi zaglada na innych?
Czytasz, że na innych przychodzi zagłada.....a wybrani są zabrani w tym właśnie momencie.
Może dotkniemy.... leciutko tej niedogodności, może pozamykają nasza zbory....lecz nic więcej zrobić nam nie będą mogli.
Pan nas stąd zabierze......w tym właśnie momencie:) Raduj się z tych wspaniałych obietnic....i nie kombinuj za wiele:)))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Antychryst przyjdzie przed Jezusem