6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń112
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +-1
6 ppt ?

antykoncepcja dla mężczyzn (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: antykoncepcja dla mężczyzn

Napisał(a): rudii -

Mi28 PREZERWATYWY LUB WAZEKTOMIA..PODOBNO MAJĄ SIE POJAWIC ZA JAKIŚ CZAS TABLETKI HORMONALNE DLA FACETÓW...:)CIERPLIOWŚCI!
sa jeszcze sroski plemnikobojcze

Reklama

Napisał(a): ~kamil39 -

Poczytaj o wazektomii. Poddałem się jej pół roku temu i cieszę się, że żona mogła odstawić tabletki, bo niestety nie służyły jej zdrowiu. Próbowała też wkładki domacicznej, ale to też się nie sprawdzało w jej przypadku. Dlatego zgłębiłem temat wazektomii- nie ma się czego bać, bo zabieg okazał się prosty, bezbolesny, lekarz wszystko mi dokładnie wytłumaczył.

Napisał(a): ~Wiolka -

My jednak ustalilismy z mezem, ze antykoncepcja bedzie lezec po mojej stronie. Stosuje belare, wiec ja jestem zadowolona, bo w razie potrzeby moge troche przesuwac sobie krwawienia, co uznaje za dodatkowy plus. Antykoncepcje mam dobrze dobrana na podstawie badan, wiec nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych.

Reklama

Napisał(a): ~Anna -

~Wiolka My jednak ustalilismy z mezem, ze antykoncepcja bedzie lezec po mojej stronie. Stosuje belare, wiec ja jestem zadowolona, bo w razie potrzeby moge troche przesuwac sobie krwawienia, co uznaje za dodatkowy plus. Antykoncepcje mam dobrze dobrana na podstawie badan, wiec nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych.
Piękna reklama. Aby te "badania" były sensowne, a ilość hormonów dobrze dobrana musiałyby to być wielomiesięczne badania kliniczne sprawdzające reakcje organizmu na różne poziomy składników. Po drugie tabletka musiałaby być specjalnie przygotowana dla każdej pojedynczej Pacjentki.

Na tą chwilę takich cudów nie ma.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • antykoncepcja mczyzny forum kobiet
Do góry strony: antykoncepcja dla mężczyzn