25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń335
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +-6
25 ppt ?

Antykoncepcja dla mężczyzn (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Antykoncepcja dla mężczyzn

Napisał(a): Gość -

Mam takie pytanie, jakie inne sposoby antykoncepcji mogą stosować mężczyźni poza prezerwatywami? Z jej skutecznością bywa różnie, no i np. u mnie bardzo wpływa na komfort stosunku. Dlatego szukam jakiejś innej formy antykoncepcji. Czegoś bardziej pewnego, no i nie przeszkadzającego w czasie seksu. Co polecacie?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Antykoncepcja dla mężczyzn

Napisał(a): Tris -

Nie ma innej antykoncepcji dla mężczyzn, niestety, ale ,,takowa" nie została jeszcze wynaleziona :D , jak już jest zabieg operacyjny pod tytułem ,,wazektomia", tak jak koleżanka wyżej poradziła ;) , innego sposobu nie ma..... :P

Pozdrawiam Sechmet ღ

Reklama

gość Jest farmakologiczny, wiec nie nalezy sie wypowiadac nie ma - nalezy pisac " z teg oco mi wiadomo"
Farmakologiczny jest, ale dla kobiet, dla facetów także są tabletki, ale dopiero w fazie testowej, ponieważ mają sporo skutków ubocznych, dlatego są niedostępne i przez najbliższe lata, ta forma antykoncepcji dla mężczyzn będzie jeszcze badana, więc masz jakieś ,,liche" informacje.... :PP

Reklama

Napisał(a): rudii -

Tris
gość Jest farmakologiczny, wiec nie nalezy sie wypowiadac nie ma - nalezy pisac " z teg oco mi wiadomo"
Farmakologiczny jest, ale dla kobiet, dla facetów także są tabletki, ale dopiero w fazie testowej, ponieważ mają sporo skutków ubocznych, dlatego są niedostępne i przez najbliższe lata, ta forma antykoncepcji dla mężczyzn będzie jeszcze badana, więc masz jakieś ,,liche" informacje.... :PP
a srodki plemnikobojcze???
:D:D:D

rudii a srodki plemnikobojcze???
Niestety Droga Rudii, ale środki plemnikobójcze nie wpisują się pod wymagania Autora :PP :
Skuteczność Środków plemnikobójczych:

,,Środki plemnikobójcze nie są zbyt skuteczną metodą antykoncepcji. Wskaźnik Pearla waha się między 18 a 31."

A wymagania Autora:
Marcel06 Czegoś bardziej pewnego,
Bardziej pewne od prezerwatywy to one nie są :P , nawet mniej pewne.... :PP

Napisał(a): rudii -

Tris
rudii a srodki plemnikobojcze???
Niestety Droga Rudii, ale środki plemnikobójcze nie wpisują się pod wymagania Autora :PP :
Skuteczność Środków plemnikobójczych:

,,Środki plemnikobójcze nie są zbyt skuteczną metodą antykoncepcji. Wskaźnik Pearla waha się między 18 a 31."

A wymagania Autora:
Marcel06 Czegoś bardziej pewnego,
Bardziej pewne od prezerwatywy to one nie są :P , nawet mniej pewne.... :PP
oj Tris:)
tak naprawde,zeden srodek antykoncepcyjny nie daje 100% pewnosci:)
poza tym,moze pojsc do lekarza,zeby ten wybral odpowiedni srodek plemnikobijczy dla autora,poniewaz zwykle do jakiejkolwiek antykoncepcji robione sa badania by dobrac odpowiednie srodki

rudii oj Tris:)
tak naprawde,zeden srodek antykoncepcyjny nie daje 100% pewnosci:)
To wiem :P , ale jedne są bardziej skuteczne, a inne mniej :P
rudii poza tym,moze pojsc do lekarza,zeby ten wybral odpowiedni srodek plemnikobijczy dla autora,poniewaz zwykle do jakiejkolwiek antykoncepcji robione sa badania by dobrac odpowiednie srodki
Ale ,,tak czy siak", pewności to nigdy nie da i z tym Autor musi się liczyć :)

gość pisał:
br.. a nie podpiszę się
A czemuż to?? Witaj :))

gość odpowiadam; bo nie chciałbym urazić ojca Tad..
bravo
Jakiego Ojca....??? :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Antykoncepcja dla mężczyzn