416
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi314
  • Ocen na +2
416 ppt ?

antykoncepcja - najlepsza metoda? (315)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): Gość -

Dziewczyny!
Tabletki, plastry, spirala, kapturki? Na co się zdecydować?
Do tej pory z partnerem używaliśmy jedynie prezerwatyw. Czas to zmienić, ale zastanawiam się co będzie najskuteczniejsze a jednoczenie najlepsze i najzdrowsze dla mnie? Wybrałabym tabletki ale czytałam o wzroście wagi i sporym ryzyku zakrzepicy i trochę się tego obawiam. W ogóle zastanawiam się czy metoda hormonalna jest lepsza od mechanicznej? A która z metod jest najwygodniejsza?
Może stosujecie coś jeszcze innego co mogłybyście polecić?
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że konieczna jest tu wizyta u ginekologa ale najpierw chciałby się nieco zorientować w temacie, dlatego liczę na wasze rady.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): gość -

Najlepsza antykoncepcja to przy samym końcu bierzesz do dzioba i w usteczkach jest finał.Po pierwsze nic nie szkodzi nie przytyjesz , a co najważniejsze masz w 100 % pewności , że na przykład Twój parner Cię nie oszukał mówiąc ,że w odpowiednim momęcie wyskoczył.

taylorY Dziewczyny!
Tabletki, plastry, spirala, kapturki? Na co się zdecydować?
Do tej pory z partnerem używaliśmy jedynie prezerwatyw. Czas to zmienić, ale zastanawiam się co będzie najskuteczniejsze a jednoczenie najlepsze i najzdrowsze dla mnie? Wybrałabym tabletki ale czytałam o wzroście wagi i sporym ryzyku zakrzepicy i trochę się tego obawiam. W ogóle zastanawiam się czy metoda hormonalna jest lepsza od mechanicznej? A która z metod jest najwygodniejsza?
Może stosujecie coś jeszcze innego co mogłybyście polecić?
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że konieczna jest tu wizyta u ginekologa ale najpierw chciałby się nieco zorientować w temacie, dlatego liczę na wasze rady.
Nie ma 100% srodka antykoncepcyjnego :) Najskuteczniejsza metoda jest ... wstrzemiezliwosc seksualna :)

Ja mogę Ci polecić, metodę 3 krotnego sprawdzania. Pójdz kochana do poradnictwa rodzinnego, najlepiej do Gdańska do Oliwy. Ja stosuje ją od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Nie truję się, poznałam swój organizm, wiem kiedy mam owulacje ( wcale nie 14 dnia), mój cykl wcale nie jest regularny. Firmy farmaceutyczne i ginekolodzy napędzają tą maszynkę dla pieniędzy! Moja metoda jest BEZPŁATNA I NAJZDROWSZA BO NATURALNA. Wczesniej używałam plastrów- 50 zł miesięcznie, a i tak nie czułam ,, że mam 100 % pewności. Pozatym pojawiły się ogromne skrzepy. Nie wpsonę, że od antykoncepcji kobiety umierają. Moja znajoma używała tabletek 10 lat, postanowiła zrobić 3 miesiące przerwy- mając 32 lata dostała menopauzy!!!! Metdoda 3 krotnego sprawdzania polega na tym, że mierzysz sobie co rano temperature i zapisujesz, obserwujesz śluz oraz badasz szyjke macicy. 3 proste metody- mechaniczne tak jak mycie zębów co rano. Zresztą o tabletkach też trezba pamiętać. Okres płodny jest tak naprawde bardzo krótki. Naprawde polecem, ratuj swoją kobiecość, żadnych tabletek, żadnych hormonów!!!! każda z nas czuje podświadomie ,że to szkodliwe!!! pozdrawiam

Witam,
według mnie tabletki są najskuteczniejszy zażywałam je przez 7 lat (obecnie już nie stosuję), bzdurą jest pisanie że że trzeba mieć dobrą pamięć itd. po kilku miesiącach człowiek się przyzwyczaja identycznie jak do śniadania o odpowiedniej porze. Jeśli jesteś młoda każdy lekarz odmówi ci spiralek bo są niebezpieczne...tak jak każda forma antykoncepcji. pozdrawiam i życzę powodzenia
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsza antykoncepcja forum
Do góry strony: antykoncepcja - najlepsza metoda?