416
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi314
  • Ocen na +2
416 ppt ?

antykoncepcja - najlepsza metoda? (315)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): gość -

a ja powiesiłem sobie na ścianie portret p.prof.Krystyna K. i jak mam tylko ochotę na sex to wystarczy rzut oka na tę lesbę i przez trzy doby mam spokój ! paniom radzę fotkę Karła - też skuteczna ! i jak to patriotycznie brzmi !
INTERIA.PL

Po pierwsze musisz pamietac ze spirale moze uzywac kobieta która już rodziła, ginekolodzy nie zalecają tej metody kobietom ktore nie maja jeszcze dzieci bo pozniej moze byc problem z zajsciem w ciaze.Tabletki i plastry sa najlepsze pod warunkiem ze sie je bierze naprawde regularnie i tak jak sie powinno je brac( moja przyjaciolka zaszla w ciaze biorac tabletki).
Ja moze jestem staroswiecka ale jednak polecam stara sprawdzona prezerwatywe bo nie tylko chroni przed ciaza ale i chorobami wenerycznymi o ktore dzisiaj jest bardzo latwo, nawet jezeli sie ma stalego partnera.
Tabletki to jednak hormony i nie wiadomo co robia z organizmem, no i dodatkowo istnieje ryzyko ciazy mnogiej po odstawieniu tabletek.
Kazda metoda ma plusy i minusy kwestia tego jak sie zapatrujesz na bycie matka czy wogole chcesz miec kiedy dzieci itp

Reklama

gość Najlepsza antykoncepcja to przy samym końcu bierzesz do dzioba i w usteczkach jest finał.Po pierwsze nic nie szkodzi nie przytyjesz , a co najważniejsze masz w 100 % pewności , że na przykład Twój parner Cię nie oszukał mówiąc ,że w odpowiednim momęcie wyskoczył.
;może i dore branie do dzioba. A co,jeśli partnerka się brzydzi i ma odruch wymiotny? Pomyślaleś o tym?(może zapach czy smak nie rajcuje?) Ja tam lubię kończyć w pochwie! -wtedy i ona zachowuje się inaczej...A antykoncepcja? No cuż - uważać trzeba zawsze!

Ja stosuję metody naturalne :) Korzystam z Cyclotestu do metody objawowo-termicznej. To taki komputer cyklu. Nie mam skutków ubocznych, poznałam swoje ciało. Nie widzę minusów. Może tylko to, że w dni płodne nie współżyjemy :)

Reklama

Napisał(a): jusxyz -

gość Ja mogę Ci polecić, metodę 3 krotnego sprawdzania. Pójdz kochana do poradnictwa rodzinnego, najlepiej do Gdańska do Oliwy. Ja stosuje ją od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Nie truję się, poznałam swój organizm, wiem kiedy mam owulacje ( wcale nie 14 dnia), mój cykl wcale nie jest regularny. Firmy farmaceutyczne i ginekolodzy napędzają tą maszynkę dla pieniędzy! Moja metoda jest BEZPŁATNA I NAJZDROWSZA BO NATURALNA. Wczesniej używałam plastrów- 50 zł miesięcznie, a i tak nie czułam ,, że mam 100 % pewności. Pozatym pojawiły się ogromne skrzepy. Nie wpsonę, że od antykoncepcji kobiety umierają. Moja znajoma używała tabletek 10 lat, postanowiła zrobić 3 miesiące przerwy- mając 32 lata dostała menopauzy!!!! Metdoda 3 krotnego sprawdzania polega na tym, że mierzysz sobie co rano temperature i zapisujesz, obserwujesz śluz oraz badasz szyjke macicy. 3 proste metody- mechaniczne tak jak mycie zębów co rano. Zresztą o tabletkach też trezba pamiętać. Okres płodny jest tak naprawde bardzo krótki. Naprawde polecem, ratuj swoją kobiecość, żadnych tabletek, żadnych hormonów!!!! każda z nas czuje podświadomie ,że to szkodliwe!!! pozdrawiam
Nikt po tabletkach nie umiera! kto ma czas na bawienie się w mierzenie. Wiadomo ,że żyjemy w stresie i nasz organizm nie będzie funkcjonował prawidłowo.
To co ty napisałaś to czyste brednie. Nikt już nie bawi się w naturalne metody chyba ,że o dziecko sie stara. Ty chyba nie masz dzieci. Czyżby zakonnica przez ciebie przemawiała?

Reklama

taylorY Dziewczyny!
Tabletki, plastry, spirala, kapturki? Na co się zdecydować?
Do tej pory z partnerem używaliśmy jedynie prezerwatyw. Czas to zmienić, ale zastanawiam się co będzie najskuteczniejsze a jednoczenie najlepsze i najzdrowsze dla mnie? Wybrałabym tabletki ale czytałam o wzroście wagi i sporym ryzyku zakrzepicy i trochę się tego obawiam. W ogóle zastanawiam się czy metoda hormonalna jest lepsza od mechanicznej? A która z metod jest najwygodniejsza?
Może stosujecie coś jeszcze innego co mogłybyście polecić?
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że konieczna jest tu wizyta u ginekologa ale najpierw chciałby się nieco zorientować w temacie, dlatego liczę na wasze rady.
polecam novaring ,poczytaj sobie,rewelka

i tak naturalnie - a kiedy masz największ ochotę na seks ikiedy jest najprzyjemniejszy to:
zaciskasz nogi i czekasz aż ci minie. Fajna metoda.
prezerwatywy nie kosztują dużo i nie zagrażają życiu i zdrowiu, a co na ten temat uważa ksiądz to mnie nie interesuje.

gość
taylorY Dziewczyny!
Do tej pory z partnerem używaliśmy jedynie prezerwatyw. Czas to zmienić, ale zastanawiam się co będzie najskuteczniejsze a jednoczenie najlepsze i najzdrowsze dla mnie? Wybrałabym tabletki ale czytałam o wzroście wagi i sporym ryzyku zakrzepicy i trochę się tego obawiam. W ogóle zastanawiam się czy metoda hormonalna jest lepsza od mechanicznej? A która z metod jest najwygodniejsza?
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że konieczna jest tu wizyta u ginekologa ale najpierw chciałby się nieco zorientować w temacie, dlatego liczę na wasze rady.
Nie ma 100% srodka antykoncepcyjnego :) Najskuteczniejsza metoda jest ... wstrzemiezliwosc seksualna :)
Ja również nie zabezpieczam się przy pomocy sztucznych środków-- tylko obserwuję swoje ciało- śluz, piersi to najlepsze metody ;)

gość
gość
taylorY Dziewczyny!
Nie ma 100% srodka antykoncepcyjnego :) Najskuteczniejsza metoda jest ... wstrzemiezliwosc seksualna :)
Ja również nie zabezpieczam się przy pomocy sztucznych środków-- tylko obserwuję swoje ciało- śluz, piersi to najlepsze metody ;)
Tak tylko żeby stosować tą metodę po pierwsze trzeba być zdrowym, po drugie nawet spożycie kieliszka wina zmienia twoje parametry nawet na kilka dni więc używki odpadają. Więc ani dobrego seksu ani żadnej przyjemności. Ja używam plastrów, mam stresującą pracę i nawet nie stosując antykoncepcji hormony mogą mi się z dnia na dzień rozregulować. Ale myśleliśmy z mężem o wazektomi trochę to kosztowne i niewiele klinik i lekarzy się podejmuje. Koszt to ok 2500 zł. Ale za to wydajesz jeden raz, a nasienie można zamrozić i świadomie zostać rodzicami.

Napisał(a): jusxyz -

gość i tak naturalnie - a kiedy masz największ ochotę na seks ikiedy jest najprzyjemniejszy to:
zaciskasz nogi i czekasz aż ci minie. Fajna metoda.
prezerwatywy nie kosztują dużo i nie zagrażają życiu i zdrowiu, a co na ten temat uważa ksiądz to mnie nie interesuje.
wiesz,że wcale nie musisz mrozić nasienia. mozna odwrócić wazektomi

Kiedyś używałam pigułek - 0 ochoty na seks, ból w trakcie, w końcu ginekolog mnie "oświeciła" że to po pigułkach.
Teraz używam spirali i czuję się normalnie. Początek był tylko nie ciekawy - około pól miesiąca a potem normalne libido albo i większe niż kiedyś - ja osobiście polecam spiralę

Ja od 7mies mam zrobiony IMPLANT nexplanon, waga i humorki w normie :D nie musze pamietac o braniu pigulki codziennie o tej samej godz, jedyne co to za dwa lata wymiana (lub nastepna dzidzia? :D ) skutkiem ubocznym ktory u mnie wystapil jest brak miesiaczki, ale nie przeszkadza mi to... Jednak mieszkam za granica i nie wiem czy ten implant dostepny jest juz w PL ...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsza antykoncepcja forum
Do góry strony: antykoncepcja - najlepsza metoda?