416
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi314
  • Ocen na +2
416 ppt ?

antykoncepcja - najlepsza metoda? (315)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): ~ficia -

Nie można wypowiadać się za wszystkich która metoda jest najlepsza, bo każdy organizm jest inny. Nie ma czegoś takiego jak idealna antykoncepcja dla każdej musicie zdawać sobie z tego sprawę. Każdy człowiek jest inny, trzeba brać różne 'predyspozycje' zdrowotne. U mnie dobrze sprawdzają się właśnie tabletki antykoncepcyjne, mam takie z niższą dawką hormonów i jestem zadowolona.
INTERIA.PL

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): ~magdalenka1 -

Takich pigułek jest kilka na rynku, ja zaś dostałam od ginekologa receptę na vines. No i czuję się przy nich super, jestem zabezpieczona w trakcie seksu, uciążliwe bóle przy pms minęły i dodatkowo miesiączki sa mnij obfite

Reklama

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): ~monika -

To zależy od indywidualnego organizmu każdej kobiety jaka metoda zabezpieczania się przed ciążą będzie najlepsza. Nie zapominajmy, że to są hormony i o nie różnie mogą wpływać na nasz organizm. Ja sama przyjmuję tabletki antykoncepcyjne i zdecydowanie ich zmieniać nie będę. Bardzo dobrze się czuję, nic mi nie dolega. Bardzo fajne informacje na temat antykoncepcji znalazłam tutajhttp://antyko(...)are.pl/

Reklama

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): ~GOŚĆ -

Ja po ciąży zdecydowałam się na diafragme caya bo nie mogłam stosować antykoncepcji hormonalnej z racji podejrzeń o zakrzepicę żylną, stosuje ją razem z żelem plemnikobójczym, zakładam zawsze przed stosunkiem. Jest niewyczuwalna podczas współżycia i daje duże poczucie bezpieczeństwa.

Reklama

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): ~art -

Cenowo to się na pewno bardziej opłaca rozmawiać z nimi http://xmedica.pl/ , bo wystawią ci e-receptę i po sprawie, nawet na pigułki dzień po. Nie robią pacjentkom żadnych problemów. U mnie w pracy teraz praktycznie wszystkie koleżanki korzystają, które są w dłuższych związkach. Tam masz do wypełnienia moim zdaniem krótką ankietę medyczną.

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): ~migdał -

Metod jest wiele, najlepiej brac pigułki, ale jak wiemy czasami mozmey zapomniec wziąć, albo nie rozpoczniemy kolejnego opakowania, bo zapomnimy, i wtedy dopiero jest problem... Ja w takim przypadku mam zawsze przy sobie pigułki wczesnoporonnehttps://girli(...)ed.com/ i czuję że jestem bezpieczna, a jak prezerwatywa nawali czy coś, to smiało mogę skorzystac sobie właśnei z tego udogodnienia.

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): ~żetonka -

Ja już raz korzystałam z pomocy tabletekhttps://9tygodni.pl i nie ałuję, wiecie jak to jest czasami antykoncepcja nawali i nie wiadomo co zrobić, pęknie prezerwatywa i to jest chwila moment. Dlatego takie pigułki naprawdę warto mieć, jest to rewelacyjna opcja. Dobrze się po nich czułam, wszystko poszło szybko.

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): ~ttyyy -

Jak chcesz mieć receptę na pigułkę dzień po i nie chcesz u lekarza wszystkiego wyjaśniać i się tłumaczyć to skorzystaj z oferty serwisuhttps://xmedica.pl/. Będzie można u nich załatwić taką receptę całkowicie na drodze online i to faktycznie bardzo wygodna opcja, z której warto będzie skorzystać.

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): ~iga6 -

Czasami jest też tak, ze antykoncepcja zawiedzie, w takim przypadku warto miec pigułki wczesnoporonne, ja mam na przykład https://wszystko-o-aborcji.pl zamowiłam je sobie i teraz jak cos to mam własnie antykoncepcję awaryjną zawsze pod ręką :")
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsza antykoncepcja forum
Do góry strony: antykoncepcja - najlepsza metoda?