416
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi314
  • Ocen na +2
416 ppt ?

antykoncepcja - najlepsza metoda? (315)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): Derick -

gość Ja stosuję metody naturalne :) Korzystam z Cyclotestu do metody objawowo-termicznej. To taki komputer cyklu. Nie mam skutków ubocznych, poznałam swoje ciało. Nie widzę minusów. Może tylko to, że w dni płodne nie współżyjemy :)
Tu przy tym poście spróbuje wytłumaczyć jak uprawiać seks zwany dawniej stosunkiem przerywanym, który jakoby miał się kończyć bez wytrysku nasienia - to dawne średniowieczne zaszłości a dziś bujdy.

Jako, że osobiście popieram metodę stosowaną przez tą forumowiczke, to spróbuje jej i innym zainteresowanym wytłumaczyć, jak się przygotować do stosunku przerywanego w dni płodne.

Musimy mieć wyczutego seksualnie, oczywiście stałego partnera.
Dużą częstotliwość stosunków, aby partner nie miewał przedwczesnego wytrysku.
Jak to zrobić?
Najlepiej zrobić to w okresie, kiedy w najbliższym czasie planujemy dziecko, lub ewentualna ciąża będzie wkalkulowana, bo i tak jest w bliskim horyzoncie. Trenujemy przez pół roku stosunki przerywane w dni płodne, ale oczywiście z wytryskiem w innych, czy na inne miejsca. Musimy naocznie obserwować momenty wytrysku nasienia i jak to partnerowi wychodzi - obserwacja ta jest konieczna dla nabrania pewności, że robi to z odpowiednim opóźnieniem i pewnie. Nie ma nic gorszego dla psychiki kobiety, kiedy nie jesteśmy pewni, że nasz partner nie wywinie jakiejś skuchy.

Możemy też trenować w czasie antykoncepcji hormonalnej, ale wtedy można tylko wyczuć prawidłowe reakcje partnera, ale nie nabierzemy pewności czy nie zaciążymy.
Jednak warto trenować niezależnie, czy liczymy się z ciążą czy nie i poza dniami płodnymi.
Zawsze lepiej mieć to dobrze wypraktykowanie, z odpowiednimi odruchami, niż nie.

Co z pogłoskami, że w preejakulacie męskim (lubrykacja) mogą być plemniki?
Mogą być, ale tylko z poprzedniego wytrysku. Pozostałości są po prostu wypychane lubrykantem i istnieje ryzyko. Kwaśny odczyn moczu zabija i wypłukuje plemniki po pozostałościach spermy.
Jeśli cewka moczowo-płciowa w penisie jest przepłukana oddaniem moczu a męskie genitalia umyte, to można przystąpić do kolejnego stosunku bez ryzyka zapłodnienia.

Wiele par uprawia takie stosunki i jeśli tylko nie podejmujemy ryzykownych kontaktów alkohol itp, to dobrze stosowany jest całkowicie pewny.
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Możesz też partnerowi zawiązać metalowy drut tuż u nasady członka gdy jest w zwodzie. Chwytasz jego członka, ściągasz napleta i u samej nasady, tuż koło jąder obwijasz jego członka drutem bardzo silno, tak żeby podczas jego orgazmu nie było szans na wytrysk. Jego to będzie bardzo bolało, ale wystarczy, że go ogłuszysz czymś ciężkim i załatwione. Jego członek będzie w zwodzie jeszcze przez długi czas. Mam nadzieję, że pomogłam.
Pozdrawiam

Reklama

ja korzystam z Cyclotestu do metody objawowo-termicznej. Po tabletkach bardzo źle się czułam, a prezerwatyw z kolei nie lubi mój mąż. Wybraliśmy więc wspólnie metody naturalnie. Czuję się dobrze i poznałam swoje ciało :)

Reklama

Stosowałam różne rodzaje tabletek hormonalnych, po wszystkich moja waga rosła i miałam suchość pochwy. Ginekolog polecił mi krążek dopochwowy, jest bardzo wygodny, nawilżenie podczas stosunku znacznie się poprawiło i co najważniejsze nie przytyłam. Przy krążku częściej mam podrażnienia intymne ale wystarczy na noc invag i po kłopocie. Probiotyk szybko łagodzi pieczenie i swędzenie. Dla mnie ten zestaw jest najwygodniejszy, mimo iż krążek jest droższy od tabletek.

Mam do Was wielką prośbę!
Na potrzeby napisania pracy stworzyłam ankietę dotyczącą stosowania antykoncepcji hormonalnej. Ankieta przeznaczona jest dla kobiet, które stosują antykoncepcję hormonalną obecnie lub stosowały ją kiedyś - jest w pełni anonimowa.
Chciałabym w swej pracy poznać jak wyglądają nasze realia. Ankieta zajmuje od 5 do 10 minut. Wasza pomoc będzie bardzo cenna! Byłabym Wam wdzięczna również za podzielenie się linkiem do ankiety:

www.docs.google.com/forms/d/1ZI4PcD8T5o8n2OPypcPPppZwQjLXiC7tw_880f7GTE8/viewform?usp=send_form

Liczę na Was i już teraz dziękuję za pozytywny odzew!

Reklama

gość Jest również bardzo dobry sposób na to aby zabezpieczyć sie w odpowiedni sposób ale bez koniecznosci przyjmowania hormonówhttp://hexano(...)agma-2/
Mysle ze jest to wlasnie jeden z lepszych sposób antykoncepcji.
To prawda nie kazda z nas ze względów zdrowotnych moze przyjmowac takbletki z hormonami, chociazby ze wzgledu na zakrzepice. Wiec to jest swietne rozwiązanie.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsza antykoncepcja forum
Do góry strony: antykoncepcja - najlepsza metoda?