416
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi314
  • Ocen na +2
416 ppt ?

antykoncepcja - najlepsza metoda? (315)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): gość -

gość I to jest własnie idealny sposób na taką antykoncepcje. Wydaje mi sie ze nic lepszego nie ma i ze tak naprawde kazda z nas moglaby zamienic tabletki na Diafragmę Caya.
Widziałam własne informacje na jej temat w Womens Hetlts i sama sie zastanawiałam czy nie zacąć jej stosować bo zawsze sie wzbraniałam przed hormonami.

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): Tolek11 -

Witaj, generalnie każda z tych metod nie daje 100 procentowej pewności. Generalnie ja jestem za plastrami. Ni podrażniają żołądka i możesz zawsze z nich zrezygnować i są bezpieczniejsze od tabletek antykoncepcyjnych. mniej skutków ubocznych.Ewentualnie spiralna ale tylko na rok.

Napisał(a): gość -

Tolek11 Witaj, generalnie każda z tych metod nie daje 100 procentowej pewności. Generalnie ja jestem za plastrami. Ni podrażniają żołądka i możesz zawsze z nich zrezygnować i są bezpieczniejsze od tabletek antykoncepcyjnych. mniej skutków ubocznych.Ewentualnie spiralna ale tylko na rok.
Kogo Ty witasz?
Przecież temat został założony 2 i pół roku temu przez BOTa.
Boty nie potrzebują rad, do tego po takim czasie.
Zanim zaczniesz pisać, wypadało by się rozejrzeć po forum o co tu chodzi? Gdzie warto się odezwać a gdzie nie, bo inaczej od razu wychodzisz na kolejnego kretyna.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsza antykoncepcja forum
Do góry strony: antykoncepcja - najlepsza metoda?