416
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi314
  • Ocen na +2
416 ppt ?

antykoncepcja - najlepsza metoda? (315)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): gość -

Naprawde powiem Wam ze warto spróbowac jeszcze czegoś jeszcze a mianowicie Diafragma Caya, ktory jest środkiem antykoncepcyjnym przeznaczonym dla wszystkich kobiet, które w sposób naturalny i bezpieczny chcą się zabezpieczyć przed niechcianą ciążą.

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Jedną z najskuteczniejszych metod jest wkładka hormonalna, która działa miejscowo w macicy, zagęszcza śluz i nie pozwala na zagnieżdżenie się zarodka - do tego w większości przypadków hamuje owulacje, wiec jeśli jest założona dobrze, nie ma opcji zajścia w ciąze. Ja po urodzeniu dziecka założyłam sobie wkładkę Levosert na 3 lata.

Moim zdaniem jesli szukacie odpowiedniej metody dla siebie, to najlepiej jest iśc do lekarza, który podpowie nas, zrobi odpowiednie badania hormolane. Ja teraz poważnie mysle o takiej metodzie jaką jest wkładka hormonalna. Czy któraś z Was moze ma doświadczenie?

Czy któras z Was słyszała moze o Diafragma Caya, która to jest środkiem antykoncepcyjnym przeznaczonym dla wszystkich kobiet, które w sposób naturalny i bezpieczny chcą się zabezpieczyć przed niechcianą ciążą.
Zdecydowałybyście sie ?

Napisał(a): Gość -

gość Moim zdaniem jesli szukacie odpowiedniej metody dla siebie, to najlepiej jest iśc do lekarza, który podpowie nas, zrobi odpowiednie badania hormolane. Ja teraz poważnie mysle o takiej metodzie jaką jest wkładka hormonalna. Czy któraś z Was moze ma doświadczenie?
Pisałam o wkładce hormonalnej - ja mam Levosert od kilku miesięcy i jestem zadowolona, po tabletkach i krążkach dopochwowych zdecydowanie najlepiej oceniam właśnie wkładkę hormonalna.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsza antykoncepcja forum
Do góry strony: antykoncepcja - najlepsza metoda?