416
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi314
  • Ocen na +2
416 ppt ?

antykoncepcja - najlepsza metoda? (315)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): gość -

Ja też juz z mezem stwierdziłam ze nasza trójeczka maluchów jest wystarczająca i jednak pasujemy :) i dlatego tez sama szukałam dla siebie odpowiedniej metody antykoncepcji. I tutaj powazniej zastanawiam sie nad wkładką Levosert. Chce zeby było na pewno bardzo skutecznie.

Reklama

Napisał(a): Gość -

yinyang jak dla mnie to najskuteczniejsze są tabletki, i najbezpieczniejsze.
Najbezpieczniejsze? Niestety przy wkładce skuteczność tabletek wypada blado. O tabletce łatwo zapomnieć, do tego wiele rzeczy może je osłabić - takie jak choroba czy inne leki. Z wkładka nie ma takich problemów.

Reklama

Ja akurat nie wykluczam jeszcze zajścia w ciąże w przyszłości, ale to decyzja na za kilka lat. W obecnej sytuacji nie mogę pozwolić sobie na drugie dziecko, a wkładka daje bardzo dużą skuteczność. Moja pierwsza ciąża wpadką podczas stosowania tabletek (zapomniałam o 1 czy 2) z wkładką wiem, że taka wpadka jest równa praktycznie 0.

Napisał(a): gość -

ja własnie czesto zapominałam o 1 tabletce i co? Latanie do apteki po testy, niepotrzebny stres, wiec zaczelam brac zastrzyki raz na kilka miesiecy, ale cholernie źle sie po nich czuje - miewam ciagle migreny, a wczesniej tego nie było i zastanawiam sie czy nie zmienić ich na coś innego - tylko najlepiej tak cos o czym pamietac nie musze....

Właśnie szukam info o wkładce levosert - mój ginekolog polecił mi taką metodę obecnie - mam teraz czas na zastanowienie się. Najbardziej interesuje mnie jak się czujesz przy takiej wkładce - jakieś skutki uboczne? I jak z libidem, bo obecnie u mnie jest bardzo kiepsko - przy tabletkach praktycznie zero ochoty na cokolwiek, może zmiana antykoncpecji coś pomoże.

To prawda z ta wygodą - przy wkładce zupelnie nie trzeba pamietac o wizytach u lekarza po kolejne recepty, o pilnowaniu blistra z tabletkami jak sie gdziekolwiek wyjedzie - no jeden z najwaznieszych plusolw wkladki to dla mnie własnie ta wygoda :)

Jeżeli jeszcze nie rodziłaś to zostań przy prezerwatywach, ale po urodzeniu dzieci bezwzglednie wkładkę antykoncepcyjną- niekoniecznie mirenę bo droga i hamuje miesiączki (chyba, ze Ci to odpowiada), są zwykłe wkładki miedziane na 5 lat - ok 100zł- super sprawa, zadnych dolegliwości nie mam.
http://portal(...)tek.pl/
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • najlepsza antykoncepcja forum
Do góry strony: antykoncepcja - najlepsza metoda?