Odpowiadasz na:
antykoncepcja - najlepsza metoda?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Dziewczyny! Tabletki, plastry, spirala, kapturki? Na co się zdecydować? Do tej pory z partnerem używaliśmy jedynie prezerwatyw. Czas to zmienić, ale zastanawiam się co będzie najskuteczniejsze a jednoczenie najlepsze i najzdrowsze dla mnie? Wybrałabym tabletki ale czytałam o wzroście wagi i sporym ryzyku zakrzepicy i trochę się tego obawiam. W ogóle zastanawiam się czy metoda hormonalna jest lepsza od mechanicznej? A która z metod jest najwygodniejsza? Może stosujecie coś jeszcze innego co mogłybyście polecić? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że konieczna jest tu wizyta u ginekologa ale najpierw chciałby się nieco zorientować w temacie, dlatego liczę na wasze rady.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): ~lilia2 -

ja jeszcze mam przy sobie tabletki zakupione nahttps://9tygodni.pl musze takie miec, bo inaczej nie wiem co by to było . Czasami gumka lubi pęknąć, a na dzieci gotowa nie jestem

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): ~iga6 -

Czasami jest też tak, ze antykoncepcja zawiedzie, w takim przypadku warto miec pigułki wczesnoporonne, ja mam na przykład https://wszystko-o-aborcji.pl zamowiłam je sobie i teraz jak cos to mam własnie antykoncepcję awaryjną zawsze pod ręką :")

Reklama

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): ~ttyyy -

Jak chcesz mieć receptę na pigułkę dzień po i nie chcesz u lekarza wszystkiego wyjaśniać i się tłumaczyć to skorzystaj z oferty serwisuhttps://xmedica.pl/. Będzie można u nich załatwić taką receptę całkowicie na drodze online i to faktycznie bardzo wygodna opcja, z której warto będzie skorzystać.

Re: antykoncepcja - najlepsza metoda?

Napisał(a): ~żetonka -

Ja już raz korzystałam z pomocy tabletekhttps://9tygodni.pl i nie ałuję, wiecie jak to jest czasami antykoncepcja nawali i nie wiadomo co zrobić, pęknie prezerwatywa i to jest chwila moment. Dlatego takie pigułki naprawdę warto mieć, jest to rewelacyjna opcja. Dobrze się po nich czułam, wszystko poszło szybko.

Reklama