29
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń353
  • Odpowiedzi25
  • Ocen na +0
29 ppt ?

antykoncepcja po porodzie (26)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

antykoncepcja po porodzie

Napisał(a): ~bezpieczna -

Jestem około 2 miesięcy po porodzie i jeszcze nie uprawiałam seksu z moim mężem. Zastanawiam się,jaka antykoncepcja będzie dla mnie właściwa, bo karmię piersią, a z tego co słyszałam, to nie każda antykoncepcja jest właściwa dla kobiety w tym okresie,
Nie interesują mnie metody naturalne bo przyznam szczerzę, że nie uśmiecha mi się kolejny poród w najbliższym czasie. :)
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: antykoncepcja po porodzie

Napisał(a): ~katarzyna1 -

jeśli karmisz piersią to w sumie nie musisz się zabezpieczać bo posiadasz prolaktynę która jest naturalną antykoncepcją. ale jeśli jesteś przezorna to polecam zwykłą antykoncepcje hormonalną, którą powinien Ci indywidualnie dobrać lekarz :)

Reklama

Napisał(a): autor12 -

~katarzyna1 jeśli karmisz piersią to w sumie nie musisz się zabezpieczać bo posiadasz prolaktynę która jest naturalną antykoncepcją. ale jeśli jesteś przezorna to polecam zwykłą antykoncepcje hormonalną, którą powinien Ci indywidualnie dobrać lekarz :)
jesteś tego pewna??
Bo widzisz akurat mój drugi syn tak był poczęty
dokładnie 4-5 miesiecy po porodzie 1 syna żona karmiła piersią nadal
Nie zawsze to działa praktyka i teoria nie zawsze idą w parze

Napisał(a): ~fifka -

Ja chyba po 4,5 miesiącach zaczęłam przyjmować znowu tabletki antykocepcyjne. Akurat jak byłam u ginekologa to powiedział że spokojnie mogę vines znowu przyjmować. Ucieszyłam się, bo fajnie współgrały z moim organizmem. PMS zniknął, woda już nie zbierała się w moim organizmie no i koniec z tymi pryszczami na twarzy, one chyba były dla mnie najgorsze.

Napisał(a): ~adidaska -

Najlepiej to tak naprawdę zapytać swojego ginekologa, bo każdy organizm jest inny i inaczej będzie reagował na dane tabletki. JA co prawda dopiero zaczynam przyjmowanie tabletek, ale nie mam żadnych obaw. Bardzo dużo informacji na jej temat, działanie itp to się dowiedziałam ze stronyhttp://antyko(...)are.pl/ . Znacie ją?

Napisał(a): ~GOŚĆ -

Ja po porodach nie wróciłam do tabletek, postawiłam na naturalną antykoncepcję komputer cyklu myway, on wyznacza moje dni płodne na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego, kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Napisał(a): ~Olcia9 -

a ja po porodzie wróciłam do tabletek, bo to dla mnie najlepsza metoda uważam innej nie ma. Stosuję pigułki anty vines i nie wyobrazam sobie po ciąży już inaczej, nie karmię więc zaczęłam, drugiego dziecka nie chce, wiec zabezpieczenie jak najbardziej w moim przypadku wskazane.
« Wróć do tematów
Do góry strony: antykoncepcja po porodzie