36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń83
  • Odpowiedzi35
  • Ocen na +0
36 ppt ?

ANTYKONCEPCJA - sprawa Kościoła czy społeczeństwa? (36)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: ANTYKONCEPCJA - sprawa Kościoła czy społeczeństwa?

Napisał(a): Gość -

Gość Masz stuprocentową rację, ja też uważam, że Kościół Katolicki klepie suche teorie wykute na pamięć, a 98% tych wszystkich duchownych tak naprawdę nie ma pojęcia co mówi, dlatego uważam, że księża powinni mieć prawo do posiadania rodziny, wtedy by zobaczyli jak wygląda prawdziwe życie... Bo co taka osoba, która przez prawie cały czas jest zamknięta w klasztorze może wiedzieć o życiu? NIC!!! Dlatego też od kilku miesięcy nie latam co tydzień na msze, bo to, co tam gadają nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Dlaczego mamy nie sypiać ze sobą przed ślubem skoro nawet z powodu niezdolności do współżycia można rozwiązać małżeństwo w kościele? A bez antykoncepcji się nie obejdzie, jeśli byśmy jej nie stosowali to nie byłoby za co utrzymać dużej liczby dzieci i co 2 Polak umierałby z głodu w młodym wieku. Poza tym nie każdy chce mieć dzieci, ja np. nie zamierzam ich posiadać, bo nie nadaję się na matkę - jestem zbyt nerwowa i niecierpliwa. Nie to żebym się stała jakąś ateistką, ja nadal wierzę w Boga, z tym, że nie żyję wg zasad, które głosi KK. Ale to wcale nie oznacza, że jestem jakaś zepsuta, ja lubię pomagać innym, zawsze jestem dyspozycyjna jak ktoś czegoś potrzebuje, szanuję koleżanki i kolegów a oni mnie, natomiast w związek wkładam całe swoje serce. Także Kościołowi Katolickiemu przyda się porządna odnowa, inaczej straci wszystkich wiernych. Pozdrawiam ciepło
A SYPIAJ SOBIE KIEDY CHCESZ,ALBO ZOSTAŃ KSIĘCIUNIEM I DAJ IM SPOKUJ Ś.
INTERIA.PL

Gość Dlaczego ateiści są mądrzejsi od małp?
Małpa, tak samo jak ateista ma dwie nogi, dwie ręce, ma nawet mózg. Tylko małpa swój mózg wykorzystuje jedynie do podstawowych instynktownych czynności, takich jak obieranie banana, kopulowania i zabijania pcheł na swoich ziomkach. Więc co takiego się stało, że jednak te małpy są głupsze od ateisctów? Może jest to przypadek, może tylko ewolucja? Raczej nie przypadek, również nie ewolucja.

Ateiści tak bardzo upierają się przy swoim, że nie ma żadnego Boga, nie ma nic poza tym, co widzimy i możemy dotknąć. Tylko ciekawe dlaczego nie są głupi tacy jak małpy, albo ci co siedzą w chlewie i ryją w oborniku? No dlaczego tak jest? Dlaczego ateiści nie macie ogona i nie chodzicie na czterech nogach? Możecie to wytłumaczyć konkretnymi argumentami? Nie potraficie, bo to co głosi ta wasza hipotetyczna jest tylko gdybaniem jak było kiedyś i skąd to wszystki się wzięło.

Ja wam napisze skąd się to wszystko wzięło. Wszystko ma swój początek w Bogu, który jest sprawcom tego wszystkiego. To on stworzył ten cały widzialny świat, który widzicie. Jakim trzeba być ograniczonym umysłowo człowiekiem, aby tego nie widzieć, tylko wierzyć w to, że to wszystko tak się ułożyło i poukładało tylko i wyłącznie z przypadku. To nie jest żaden przypadek, tylko działanie wyższej istoty, której ludzki umysł nie może pojąć i nigdy tego nie zrozumie. Człowiek nie ma ogona i nie chodzi na czterech nogach, bo Bóg tak chciał i taki właśnie ma być, ma być wyżej niż zwierzęta, które są na ziemi. Ten sam Bóg stworzył również takich ludzi jak wy ateiści, was też Bóg stworzył. Tylko wy w przeciwieństwie do katolików nigdy Bogu za to nie podziękujecie, gdyż jesteście strasznie pewni swoich teorii, o nieistnieniu Boga. Tylko ten właśnie Bóg daje każdemu czas na przemianę swojego życia i wam również radzę zmienić swoje życie, choćby dlatego, żeby nie być tak jak te kopulujące i wiskające się małpy. No chyba że chcecie się z nimi utożsamiać, to róbcie tak dalej. pozdrawiam!
A masz dowód na istnienie Boga? Bo dowody na ewolucję są.

Reklama

Gość
Małpa, tak samo jak ateista ma dwie nogi, dwie ręce, ma nawet mózg. Tylko małpa swój mózg wykorzystuje jedynie do podstawowych instynktownych czynności, takich jak obieranie banana, kopulowania i zabijania pcheł na swoich ziomkach. Więc co takiego się stało, że jednak te małpy są głupsze od ateisctów? Może jest to przypadek, może tylko ewolucja? Raczej nie przypadek, również nie ewolucja.

Ateiści tak bardzo upierają się przy swoim, że nie ma żadnego Boga, nie ma nic poza tym, co widzimy i możemy dotknąć. Tylko ciekawe dlaczego nie są głupi tacy jak małpy, albo ci co siedzą w chlewie i ryją w oborniku? No dlaczego tak jest? Dlaczego ateiści nie macie ogona i nie chodzicie na czterech nogach? Możecie to wytłumaczyć konkretnymi argumentami? Nie potraficie, bo to co głosi ta wasza hipotetyczna jest tylko gdybaniem jak było kiedyś i skąd to wszystki się wzięło.

Ja wam napisze skąd się to wszystko wzięło. Wszystko ma swój początek w Bogu, który jest sprawcom tego wszystkiego. To on stworzył ten cały widzialny świat, który widzicie. Jakim trzeba być ograniczonym umysłowo człowiekiem, aby tego nie widzieć, tylko wierzyć w to, że to wszystko tak się ułożyło i poukładało tylko i wyłącznie z przypadku. To nie jest żaden przypadek, tylko działanie wyższej istoty, której ludzki umysł nie może pojąć i nigdy tego nie zrozumie. Człowiek nie ma ogona i nie chodzi na czterech nogach, bo Bóg tak chciał i taki właśnie ma być, ma być wyżej niż zwierzęta, które są na ziemi. Ten sam Bóg stworzył również takich ludzi jak wy ateiści, was też Bóg stworzył. Tylko wy w przeciwieństwie do katolików nigdy Bogu za to nie podziękujecie, gdyż jesteście strasznie pewni swoich teorii, o nieistnieniu Boga. Tylko ten właśnie Bóg daje każdemu czas na przemianę swojego życia i wam również radzę zmienić swoje życie, choćby dlatego, żeby nie być tak jak te kopulujące i wiskające się małpy. No chyba że chcecie się z nimi utożsamiać, to róbcie tak dalej. pozdrawiam!
ty sam tym dowodem jestes

Gość
Gość

ty sam tym dowodem jestes
Widzisz, nie masz argumentów, piszesz tylko to, czego cię KK nauczył, a większość tych nauk powstała w średniowieczu, żeby trzymać zwykłych ludzi na smyczy. Teraz ludzie nie są już tak ciemni, jak wtedy. Czas na zreformowanie KK.

Reklama

RZECZYWIŚCI CHYBA TAK JAK KTOŚ TU PISAŁ= POWSTAŁ ZESPÓŁ DO WALKI Z TYRYSTOREM- NA DELTA FORCE RACZEJ NIE JEST WZOROWANY - TRZECH ŻULI PRZY KOMPACH, JEDEN ŻUL NA LINII I JEDEN ZUL W SAMOCHODZIE POD BLOKIEM, BY WIADOMO BYŁO KIEDY TYRYSTOR WYCHODZI Z DOMU HA HA HA !!!! NA FORACH ROI SIĘ OD WULGARYZMÓW I OBRZUCANIA LUDZI BŁOTEM...A BRYGADA SZYBKIEGO REAGOWANIA W BŁYSKAWICZNYM TEMPIE ŚCIĄGA WPIS TYRYSTORA O ZAGINIONEJ AURELCE.....ZATRUDNIJCIE SOBIE SWOJE KOBIETY..A NIE INNE DZIEWCZYNY OK ? MAFAIA SUTENERSKA

Reklama

RZECZYWIŚCI CHYBA TAK JAK KTOŚ TU PISAŁ= POWSTAŁ ZESPÓŁ DO WALKI Z TYRYSTOREM- NA DELTA FORCE RACZEJ NIE JEST WZOROWANY - TRZECH ŻULI PRZY KOMPACH, JEDEN ŻUL NA LINII I JEDEN ZUL W SAMOCHODZIE POD BLOKIEM, BY WIADOMO BYŁO KIEDY TYRYSTOR WYCHODZI Z DOMU HA HA HA !!!! NA FORACH ROI SIĘ OD WULGARYZMÓW I OBRZUCANIA LUDZI BŁOTEM...A BRYGADA SZYBKIEGO REAGOWANIA W BŁYSKAWICZNYM TEMPIE ŚCIĄGA WPIS TYRYSTORA O ZAGINIONEJ AURELCE.....ZATRUDNIJCIE SOBIE SWOJE KOBIETY..A NIE INNE DZIEWCZYNY OK ?....TEN WPIS TEŻ WAM PRZESZKADZA, ŻE TAK SZYBKO GO ŚCIĄGACIE....AHA ROZUMIE, GRUPA JEST TOP SECRET....HA HA HA ! MAFIA SUTENERSKA

RZECZYWIŚCI CHYBA TAK JAK KTOŚ TU PISAŁ= POWSTAŁ ZESPÓŁ DO WALKI Z TYRYSTOREM- NA DELTA FORCE RACZEJ NIE JEST WZOROWANY - TRZECH ŻULI PRZY KOMPACH, JEDEN ŻUL NA LINII I JEDEN ZUL W SAMOCHODZIE POD BLOKIEM, BY WIADOMO BYŁO KIEDY TYRYSTOR WYCHODZI Z DOMU HA HA HA !!!! NA FORACH ROI SIĘ OD WULGARYZMÓW I OBRZUCANIA LUDZI BŁOTEM...A BRYGADA SZYBKIEGO REAGOWANIA W BŁYSKAWICZNYM TEMPIE ŚCIĄGA WPIS TYRYSTORA O ZAGINIONEJ AURELCE.....ZATRUDNIJCIE SOBIE SWOJE KOBIETY..A NIE INNE DZIEWCZYNY OK ?....TEN WPIS TEŻ WAM PRZESZKADZA, ŻE TAK SZYBKO GO ŚCIĄGACIE....AHA ROZUMIE, GRUPA JEST TOP SECRET....HA HA HA ! MAFIA SUTENERSKA;'

Gość TYRYSTOR Z TEGO CO WIEM TWOJA AURELKE PRZETRZYMUJE JAKIS SUTENER- WYNAJMUJE W SALWATOR, JAK SIĘ COŚ DOWIEM DAM ZNAĆ! POZDROWIENIA!!!! NIESTETY ŻULE ŚCIĄGAJĄ, ALE MAM TELEFON
Chyba kojarzę tą Aurelkę, słyszałam, że jeszcze wcześniej jakaś baba jej życie uprzykrzała i robiła wszystko by się wyniosła, potem kontakt się urwał, ale sam jestem ciekawa, co się dzieje, bo tak jak piszesz, jest fajna.ładna, miła, nie zdziwiłabym się, jakby jakiś żul wywiózł ją za granicę, wić jej szuka, mam nadzieję że zawiadomiłeś policje, ja tez popytam, a napisz jak nagroda? Buziaczek!!!! J.

Gość
Gość
kredyt666
Gość
Gość
Gość
Gość
Gość
Gość co ty pierdolisz w tych sprawach kościół sobie może !nie zaczynaj głupich tematów bo zaraz ateisci zaczną pluć ..
Ale z ciebie katolik, no nie pierdol!
spierdalaj na drzewo powiedziałem prawde i tak każdy sie bzyka jak chce i z kim chce i jak ktoś mi pisze że w tej sprawie kosciół może mi coś nakazywać to mi się chce.A poza tym zz kondonem na kutasie hujowo mi sie bzyka
A co to jest kondon?
kondon czy kondom pierdoli mnie to tutaj bujaj się ćwoku
Piękną katolicką polszczyzną się posługujesz.
spierdalaj jestem ateistą katolicy są normalni!
Nie jesteś ateistą. Jesteś przykrym, małym człowieczkiem, któremu słoma wystaje z butów. Nie masz za grosz ogłady, a wychowywałeś się chyba w chlewie. To mierna prowokacja, która ma na celu ukazania ateistów w negatywnym świetle.
Więc albo jesteś sfrustrowanym małolatem, któremu wyskoczyły już pierwsze pryszcze i nie wie co ze sobą zrobić, albo sfrustrowanym pracownikiem w jakiejś firemce, którego szef nie docenia i nie chce dać podwyżki. Weź się do roboty albo do nauki i nie zaśmiecaj forum swoimi płytkimi wypocinami.
ATEISTÓW NIE POTRZEBA UKAZYWAĆ W NEGATYWNYM ŚWIETLE MŁOTKU BO ONI SĄ ZAWSZE W CIENIU ZŁA NIE DA RADY ICH UKAZAĆ W ŚWIETLE BO TO BURAKI I BEZMUZGOWE OSZOLOMY
Gościu ci napisał prawdę a ty sie ciskasz,typowy jadowity język Polaka-katolika,zero merytorycznej dyskusji tylko bluzgi,tego cię twoja wiara nauczyła?Takich trolli nie powinni wpuszczać na fora,idź pod budke z piwem do swoich kolesi tam twoje miejsce żałosna imitacjo człowieka

Gość
Gość
Gość
kredyt666
Gość
Gość
Gość
Gość
Gość Gość co ty pierdolisz w tych sprawach kościół sobie może !nie zaczynaj głupich tematów bo zaraz ateisci zaczną pluć ..Ale z ciebie katolik, no nie pierdol!
spierdalaj na drzewo powiedziałem prawde i tak każdy sie bzyka jak chce i z kim chce i jak ktoś mi pisze że w tej sprawie kosciół może mi coś nakazywać to mi się chce.A poza tym zz kondonem na kutasie hujowo mi sie bzyka
A co to jest kondon?
kondon czy kondom pierdoli mnie to tutaj bujaj się ćwoku
Piękną katolicką polszczyzną się posługujesz.
spierdalaj jestem ateistą katolicy są normalni!
Nie jesteś ateistą. Jesteś przykrym, małym człowieczkiem, któremu słoma wystaje z butów. Nie masz za grosz ogłady, a wychowywałeś się chyba w chlewie. To mierna prowokacja, która ma na celu ukazania ateistów w negatywnym świetle.
Więc albo jesteś sfrustrowanym małolatem, któremu wyskoczyły już pierwsze pryszcze i nie wie co ze sobą zrobić, albo sfrustrowanym pracownikiem w jakiejś firemce, którego szef nie docenia i nie chce dać podwyżki. Weź się do roboty albo do nauki i nie zaśmiecaj forum swoimi płytkimi wypocinami.
ATEISTÓW NIE POTRZEBA UKAZYWAĆ W NEGATYWNYM ŚWIETLE MŁOTKU BO ONI SĄ ZAWSZE W CIENIU ZŁA NIE DA RADY ICH UKAZAĆ W ŚWIETLE BO TO BURAKI I BEZMUZGOWE OSZOLOMY
Gościu ci napisał prawdę a ty sie ciskasz,typowy jadowity język Polaka-katolika,zero merytorycznej dyskusji tylko bluzgi,tego cię twoja wiara nauczyła?Takich trolli nie powinni wpuszczać na fora,idź pod budke z piwem do swoich kolesi tam twoje miejsce żałosna imitacjo człowieka
jezdem ateistom buraku:)

witajcie!
decyzja odnośnie zakładania rodziny należny do dwójki ludzi a państwo i kościół niech się zajmie innymi sprawami!
szkoda ze w Polsce nic się nie mówi na temat opodatkowania Kościoła!!!!!

Gość
Gość
Gość co ty pierdolisz w tych sprawach kościół sobie może !nie zaczynaj głupich tematów bo zaraz ateisci zaczną pluć ..
Ale z ciebie katolik, no nie pierdol!
Jacy kulturalni ludzie tu się wypowiadają!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: ANTYKONCEPCJA - sprawa Kościoła czy społeczeństwa?