203
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi146
  • Ocen na +0
203 ppt ?

Antykoncepcja (147)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Antykoncepcja

Napisał(a): gość -

Pilatesik Antykoncepcja czyli temat rzeka , ale bardzo ważny. Jakiej antykoncepcji używacie ? Ja osobiście tabletki-anty, słyszałam tyle faktów i mitów na ten temat , że sama czasami nie wiem w co wierzyć w co nie , każdy ginekolog też mówi co innego. Najbardziej zastanawia mnie fakt , czy można zajść w ciążę w czasie gdy ma się przerwę w tabletkach ( ja mam 7 dni) ?
A jaką Wy stosujecie antykoncepcję ? Ringi , spirale czy inne ?
Czekam na odpowiedzi !! :)
W tym temacie warto zapytać fachowca, same widzicie, ile jest różnych legend i mitów dotyczących antykoncepcji w sieci. Dociera do nas powoli telemedycyna - bardzo popularna, szczególnie w UK, online doctor. Skorzystałam już z takiej kliniki on-line, pełna profeska, lekarz wystawił receptę, otrzymałam firmowe leki z prawdziwej apteki z paragonem, a nie z jakiejś ściemy! na live chacie farmaceuta i mają też super artykuły dotyczące antykoncepcji na stronie. Polecam dimedic!

Reklama

W tym temacie warto zapytać fachowca, same widzicie, ile jest różnych legend i mitów dotyczących antykoncepcji w sieci. Dociera do nas powoli telemedycyna - bardzo popularna, szczególnie w UK, online doctor. Skorzystałam już z takiej kliniki on-line, pełna profeska, lekarz wystawił receptę, otrzymałam firmowe leki z prawdziwej apteki z paragonem, a nie z jakiejś ściemy! na live chacie farmaceuta i mają też super artykuły dotyczące antykoncepcji na stronie. Polecam dimedic!

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Antykoncepcja