Odpowiadasz na:
ATAKI SIECI OBYWATELSKIEJ WATCHDOG POLSKA NA FUNDACJĘ LUX VERITATIS

Dobrawa1
Temat dodał(a):
Dobrawa1 -
Bardzo dobry materiał. Świetne wypowiedzi na temat nękania, prześladowania katolików w Polsce. https://www.radiomaryja.pl/multimedia/ataki-sieci-obywatelskiej-watchdog-polska-na-fundacje-lux-veritatis/W wypowiedzi są podani sponsorzy WATCHDOG; Fundacja Batorego, Soros, inni zagraniczni sponsorzy.Pojawia się pytanie; Na czym temu człowiekowi, organizacjom z poza Polski, które te środki dają ZALEŻY? Myślę, że nie do końca, chodzi o jawność życia publicznego, społecznego w Polsce.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: ATAKI SIECI OBYWATELSKIEJ WATCHDOG POLSKA NA FUNDACJĘ LUX VERITATIS

Napisał(a): ~gość -

Serwus100
~gość
~Gość
~Servis
~Niedobra ,, Ojciec dyrektor po raz kolejny udzielił wywiadu swojej gazecie, czyli "Naszemu Dziennikowi". O. Rydzyk został zapytany o ataki na Kościół, a także oto, do czego, jego zdaniem, owe ataki wkrótce mogą doprowadzić. Rydzyk nazwał sytuację w Polsce "wojną".

To jest wojna. Tak działały wszelkie rewolucje - czy to w Rosji, Meksyku, czy to w Hiszpanii, ale i wcześniej, jak rewolucja francuska. Nie od razu były mordy, nie od razu gilotynowano, nie od razu była Wandea - mówi o. dyrektor.Redemptorysta wziął byłego biskupa kaliskiego w obronę, nazywając go męczennikiem.
- To jest współczesny męczennik, męczennik mediów. Media to zrobiły i media tak robią. I nie dajmy się, katolicy, że na księdza jakiegoś zaczną warczeć, jakieś filmidło zrobią i wszyscy się trzęsą. Udowodnij! A nie, że mam udowadniać, że nie jest wielbłądem. Udowodnij mi winę! A teraz wszystko się pokręciło i my się trzęsiemy. Myślę, że w Kościele powinniśmy się nie bać i upominać się o sprawiedliwość. O prawo właściwe i sprawiedliwośćTo, że ksiądz zgrzeszył, no zgrzeszył. A kto nie ma pokus? Niech się pokaże - Ksiądz zgrzeszył. A kto nie ma pokus?". Reakcje po skandalicznych słowach Tadeusza Rydzyka

2020-12-07

Maciej Wernio
Autor w Noizz.pl

Tadeusz Rydzyk podczas przemówienia na urodzinach Radia Maryja Foto: TV Trwam
- To, że ksiądz zgrzeszył, no zgrzeszył. A kto nie ma pokus? Niech się pokaże - mówił na urodzinach Radia Maryja Tadeusz Rydzyk, usprawiedliwiając przypadki pedofilii wśród księży. Do słów księdza w oficjalnym oświadczeniu prasowym odniósł się rzecznik prasowy zakonu redemptorystów. "Potępiamy całkowicie grzech i przestępstwo pedofilii, jak również wszelkie ukrywanie lub zwłokę w wyjaśnianiu tych spraw" czytamy w oświadczeniu.mówił ojciec Tadeusz Rydzyk o biskupie Edwardzie Janiaku w czasie uroczystości w Toruniu, a zebrani nagrodzili jego słowa brawami.

Jak stwierdził, ,,co porządniejszy Polak, katolik, ksiądz, to biją w niego", a słabi i niemądrzy katolicy, którzy te oskarżenia powtarzają, będą odpowiedzialni za to ,,kamieniowanie słowami".

Tegoroczne urodziny Radia Maryja były znacznie skromniejsze niż uroczystości organizowane w ubiegłych latach, jednak nie zabrakło na nich polityków. Pojawili się m.in. minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak czy minister sprawiedliwości Zbigniew ZiobroEdwarda Janiaka na urodzinach Radia Maryja
Podczas urodzinowego przemówienia na 29. urodzinach Radia Maryja ojciec Tadeusz Rydzyk zaatakował uczestniczki strajków kobiet. Chwalił się także urodzinowymi sms-ami - m.in. tym od byłego biskupa kaliskiego Edwarda Janiaka - antybohatera filmu braci Sekielskich ,,Tylko nie mów nikomu". Przypomnijmy, że po tym jak wyszło na jaw, że biskup miał ukrywać czyny pedofilskie, których dopuszczali się księża z diecezji kaliskiej, papież Franciszek najpierw zawiesił go, a w październiku przyjął jego rezygnację.

Redemptorysta wziął byłego biskupa kaliskiego w obronę, nazywając go męczennikiem.
- To jest współczesny męczennik, męczennik mediów. Media to zrobiły i media tak robią. I nie dajmy się, katolicy, że na księdza jakiegoś zaczną warczeć, jakieś filmidło zrobią i wszyscy się trzęsą. Udowodnij! A nie, że mam udowadniać, że nie jest wielbłądem. Udowodnij mi winę! A teraz wszystko się pokręciło i my się trzęsiemy. Myślę, że w Kościele powinniśmy się nie bać i upominać się o sprawiedliwość. O prawo właściwe i sprawiedliwość".

Podoba ci się Rydzyk hę?
Jesteś zakutą pałą prymitywny brudny bucu.
Myj międzynoże, bo cuchnie okropnie. Proponuję bicie konia mikroskopijnego. Bije ci w kopułę prymitywie.
Taki przygłup i bezmózg jak ty , nic innego nie jest w stanie zaproponować.
A co myślisz, że zaproponuje ci seks? Trzba mieć mocną wolę w pohamowaniu wymiotów.
Mocną wolę? Nie lepsze mocne w gębie, jak myślisz Srejwus?

Napisał(a): ~DELirka -

Przed chwilą robiłam kupę i nie chce mi się już podmywać. Trochę się krępuje, że możesz niechcący wciągnąć grudki kału, ale może ty to lubisz? 😋😛🤪😝😜👅

~Obserwator Komtur zaczął śpiewać cienkim głosem...

"W wywiadzie dla "Naszego Dziennika" ojciec Rydzyk nie pozostawił wątpliwości, że kompletnie nie rozumie, dlaczego musi się tłumaczyć z wydatkowania publicznych środków. W kontekście procesu karnego z Watchdogiem przedstawił siebie jako męczennika takiego, jakim był ksiądz Popiełuszko oraz kapłani mordowani w czasie II wojny światowej."

Idzie po bandzie w swoim męczennictwie za wiarę, euro i dolary, może kościół ogłosi go świętym w kazamatch?

https://wiadomosci.onet.pl/kujawsko-pomorskie/ojciec-rydzyk-porownal-siebie-do-popieluszki-liczy-na-wsparcie-poslow-i-tk/r4bz3yd?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb&fbclid=IwAR0u1Gn-JEKi3tgxscnci3mwZryxfLNNaW2dGcIpR_YIUJsAjuH4ZVYVnPo

Reklama

Napisał(a): ~Obserwator -

Komtur zaczął śpiewać cienkim głosem...

"W wywiadzie dla "Naszego Dziennika" ojciec Rydzyk nie pozostawił wątpliwości, że kompletnie nie rozumie, dlaczego musi się tłumaczyć z wydatkowania publicznych środków. W kontekście procesu karnego z Watchdogiem przedstawił siebie jako męczennika takiego, jakim był ksiądz Popiełuszko oraz kapłani mordowani w czasie II wojny światowej."

Idzie po bandzie w swoim męczennictwie za wiarę, euro i dolary, może kościół ogłosi go świętym w kazamatch?

https://wiadomosci.onet.pl/kujawsko-pomorskie/ojciec-rydzyk-porownal-siebie-do-popieluszki-liczy-na-wsparcie-poslow-i-tk/r4bz3yd?utm_source=onetsg_fb&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb&fbclid=IwAR0u1Gn-JEKi3tgxscnci3mwZryxfLNNaW2dGcIpR_YIUJsAjuH4ZVYVnPo

Napisał(a): ~DELirka -

To tylko ja. Na zawsze twoja DELirka.
Masz ochotę na porcję świeżego śluzu z pochwy?😋😛🤪😝😜👅

~Obserwator O...keramki przypląsały do mnie?

~gość Pomyliły ci się epoki historyczne mineciarzu😋😛🤪😝😜👅

~Obserwator
Dobrawa1
~Małodobra
Dobrawa1 Biedny, żałosny bucu. Nie masz argumentów....to chamstwo stosujesz.
Buc z tobą człowieku.
Żałosna psychopatko! Wyzywasz mnie BUCEM i zarzucasz mi chamstwo! Podaj argumenty, a nie wyzywaj BUCEM. Jesteś moherowym beretem.

Zabolała prawda i kłamliwe posty, które wypisujesz. Solos ma w zapleczu fundacje Rydzyka. Nie kituj biedna żałosna kobieto! Jak się otrzymuje miliardy, to trzeba zapłacić podatek. Propaganda tu nie pomoże!
W całej tej sprawie...wcale nie chodzi o podatek, więc się nie pień.
Zarzut dotyczy nieudostępnienia informacji publicznej.
Ale to może rzucić hardego komtura na kolana, będzie zmuszony spakować swoje sukienki radiomaryjne.

Reklama