180
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi149
  • Ocen na +0
180 ppt ?

Atopowe Zapalenie Skóry (150)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

Napisał(a): gość -

widzę, że u profesora Kaszuby leczy się sporo ciężkich przypadków azs, my jesteśmy zadowoleni ze strallergium, działa szybciej niż przeciw histaminowe, aczkolwiek jeszcze syn bierze ciągle 2 tabletki dziennie; teraz już kupujemy w aptece, trochę są drogie, bo koło 85 zł płacę, ale najważniejsze, że wreszcie synowi coś pomaga, bo już mam dosyć tej wrednej choroby....pozdrawiamy

Reklama

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

Napisał(a): gość -

Ja miałam skłonności do atopowych problemów, ale pojawiły się decubalowe kremiki i zaczęłam je stosować. Teraz jest Ok, zniknęło przesuszenie i ściąganie, swędzenie... jest szalona poprawa. Dużo się o nich rozmawia, ale i też uwaga skierowana na nie jest niebezpodstawna. Widzę dużo pozytywnych opini o tych kremach i ja również się dołączam.

Reklama

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

Napisał(a): gość -

Wiem coś na ten temat, moja córeczka ma azs od kilku lat i czasami już nie daję rady, płacze z bólu, bo ma rozdrapane rany pod kolanami, w zgięciach łokci, pachwiny i nadgarstki. Próbowałyśmy wszystkiego z apteki, działa niestety na krótką metę. Najlepsza do smarowania ciała jest oliwka emolium i polecone przez naszą dermatolożkę tabletki strallergium, które wyjątkowo szybko zadziałały u niej przynosząc ulgę, bo skóra przestała swędzieć, więc młoda się nie drapie, a drapała się nawet w nocy jak spała. Daję jej też iskial, bo dobrze działa na skórę.
Córcia nie pije żadnych soczków, nie je słodyczy i zanim kupię jakich produkt spożywczy czytam jaką ma zawartość, staram się jak najmniej dawać jej produktów z konserwantami, co jest ciężkie w naszych czasach, mięsko na kanapki piekę sama, nie kupuję wędlin, bo tam jest cała tablica Mendelejewa...
Pozdrawiam
EMW

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

Napisał(a): gość -

więc pytanie jak długo będzie działąć stralegia? jestem ciekaw bo też musimy walczyć z azs u córci, będę wdzięczny za informacje na bieżąco: jaka reakcja, czy jakieś objawy uboczne, ile kosztuje opakowanie, co jeszcze oprócz strallergi i oliwki emolium stosujecie? (nie podajesz nic przeciwhistaminowego?)

Reklama

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

Napisał(a): gość -

Będąc u 6 dermatologów jeden okazał się najlepszy dr obałek nie pamiętam dokładnego adresu ale to jest na przystanku kino femino chodziłam do niego na lampy które bardzo mi pomogły do tego przepisał belosalic jest bardzo dobry ale prawda jest taka że duży wpływ ma na to co jemy. Dziewczyna na daymynews.pl też miała podobny problem i ma inne laki dlatego najlepiej poszukać dobrego dermatologa :) Pozdrawiam

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

Napisał(a): gość -

U mnie np. fajne efekty daje Tonik Spray anti-irritativ HB, przy czym akurat u mnie głownie chodziło o wzmocnienie skóry. Miałam z nią ogromne problemy, szczególnie pod względem odporności, podatności na podrażnienia - to się zmieniło. Np. moja siostra stosuje to również przy łuszczycy - pomaga.

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

Napisał(a): gość -

mogę się też wypowiedzieć na temat strallergium, otóż u mojego dziecka, które bierze 2 tabletki dziennie ustał odruch drapania, skóra przestała swędzieć, mieszkamy w Warszawie i nasz dermatolog prowadzący nam to polecił; od kilku miesięcy, bo tak stosujemy skóra jest śliczna, do tego lipobaza po kąpieli, ale bardzo cieńka warstwa, lepsza od emolientów, doskonale natłuszcza
Pozdrawiam
PIPI

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

Napisał(a): Gość -

Dermokosmetyki, stosowane do pielęgnacji skóry atopowej, powinny być hipoalergiczne, bezzapachowe i pozbawione potencjalnie uczulających barwników. Codzienne, regularne nawilżanie i natłuszczanie skóry preparatami zawierającymi emolienty może poprawić jej stan. Emolienty przeznaczone są do miejscowego leczenia, bogate w mocznik zatrzymują wodę i utrzymują optymalne nawilżenie naskórka.

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

Napisał(a): Gość -

U nas świetnie się sprawdza seria lipikar od La Roche-Posay. Dostępne w aptekach, stosuję u dzieci i u siebie. Teraz jeszcze mają na stronie infoatopia.pl ankietę dla rodzin, w których co najmniej 1 dziecko ma azs. Polecam, bo można tam zdobyć zapas kosmetyków na rok.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Atopowe Zapalenie Skóry