180
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi149
  • Ocen na +0
180 ppt ?

Atopowe Zapalenie Skóry (150)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Atopowe Zapalenie Skóry

Napisał(a): gość -

gość Dermaveel rzeczywiście pomaga zwalczyć suchość i swędzenie skóry, po dwóch dniach smarowania widzę różnicę. Skóra zrobiła się miękka i gładka, aż chce się ją dotykać ;0
Dobrze ze moj lekarz jednak wiedzial co mi przepisac. Szukałam opinii na temat właśnie Dermaveelu. Mam to całe azs i nie wiem jak się z tym uporać. Długi jest czas leczenia?
katrina
INTERIA.PL

Wraz z synkiem mam AZS. Przeszlismy juz chyba wszystkie emolienty i sterydy. Teraz skupilam sie na naturalnych formach leczenia, oczywiscie najwazniejsza jest dieta i znalezienie przyczyny co powoduje zmiany. Oprocz stosowania kremu Dermaveel u mnie na dlonie, korzystamy tez z aplikacji Dermaveel. Aplikacja jest bezpłatna, sciagnelam z google play. Wspomaga leczenie AZS. Z kameleonem Derkiem dziecko podróżuje po całym świecie. Czytamy przygody, ogladamy zdjecia sa tez propozycje wspolnych zabaw. Jest wiele pomyslow i zadan do realizacji z dzieckiem. Moim zdaniem to dobra forma motywacja - wprowadzam leczenie w formie zabawy. A uwierzcie nie jest latwo. Moge monitorować, kontrolować proces leczenia i sporządzać notatki oraz raporty w pdf. Moj kochany 5-latek wola "mamo Derek dzwoni musisz mnie posmarowac". Wprowadzilam wszystkie leki i ich dawkowanie a do kalendarza wizyty u lekarzy.
Dla tych ktorzy chca wiecej sie czegos dowiedziec podaje linkhttp://www.le(...)Ebw_wcB

Reklama

Napisał(a): morwindzus -

Dzieci bardzo często z tego wyrastają. Moja młodsza córka miała problemy z azs jak miała kilka lat. Za to starsza ma do tej pory. Niestety u niej choroba przybrała dość ostre formy oraz nie wiemy czy nie będzie musiała się z tego leczyć również jak będzie duża. Odpowienią pielęgnacją możesz to jednak skutecznie zaleczyć. Polecam zajrzeć sobie na stronę:
http://sulphu(...)atopia/

Znajduje się tutaj artykuł o atopowym zapaleniu skóry oraz o tym jakie są sposoby leczenia tej dolegliwosci. U corki dobre działanie mają żele siarczkowe.

Reklama

Napisał(a): Gość -

AZS może minąć samoistnie, ale nie musi. W końcu to choroba, na którą nie ma lekarstwa :/ Ja zachorowałam mając 21 lat i męczę się z tym do tej pory. Moje dzieci mają AZS od pierwszych tygodni życia - cóż, odziedziczyły to cholerstwo po mnie :(
Jeżeli choroba atakuje, a zmiany przybierają ostre formy, to bez sterydów się nie obejdzie, niestety. Oczywiście trzeba stosować emolienty, wspomniany krem Dermaveel, aby minimalizować ryzyko zaostrzenia choroby.
Podsumowując, z AZS trzeba się po prostu nauczyć żyć.

Polecam lekki krem Linoderm Omega, który przeznaczony jest do pielęgnacji delikatnej skóry z wywiadem atopowym. Składa się z kwasów Omega, pochodzących z oleju bawełnianego i wiesiołkowego, które odbudowują barierę naskórka przyczyniając się do jego lepszego nawilżenia. Skład preparatu uzupełniony jest o masło Shea, prowitaminę B5 (D-pantenol), olej jojoba, a także o witaminę E.

ziololek.pl/produkt/linoderm-omega-lekki/
Załączniki:

Reklama

Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie!

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie!

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

To jest temat o atopowym zapaleniu skóry, więc wynocha z reklamami szkół. Moderator chyba śpi!
Czy ktoś miał styczność z jakimiś aplikacjami na telefon dla dzieci z AZS? Ktoś mi kiedyś o czymś takim mówił, ale nie pamiętam.

gość czy ktoś używał olejku i kremu z balneum? Zastanawiam się nad kupnem jednak chciałabym zapoznać się z opinią innych.
Nie zastawiaj się tylko kupuj! Ja mam olejek pod prysznic i emulsję do ciała, świetnie się wchłania i bardzo naprawdę BARDZO pomaga, łagodzi i nawilża idealnie. a ja trafiłam na balneum zupełnie przypadkiem, bo akurat w aptece nie było emulsji która wcześniej kupowałam i zaufałam pani, nie żałuję

Napisał(a): Dracena -

U mnie synek i mąż mają ten problem. Od siebie moge polecić serię ELODERM. Wszystkie ich kosmetyki są do pielęgnacji wrażliwej skóry zarówno u dzieci jak i u dorosłych. Jeśli o maluchy chodzi to można je stosować juz od 1go roku życia. Na ich stronie wszystkie produkty są dokładnie opisanehttp://www.el(...)derm.pl
« Wróć do tematów
Do góry strony: Atopowe Zapalenie Skóry