Odpowiadasz na:
atrakcje na wieczór panieński

~Izka
Temat dodał(a):
~Izka -
Przyjaciółka poprosiła mnie o bycie świadkową. I powiem szczerze - nie wiem, jak się z tym wyrobię. Szczególnie przeraża mnie przygotowanie wieczoru panieńskiego. Chciałabym, żeby to była przyzwoita, ale też zapadająca w pamięć noc. Jakie atrakcje na wieczór panieński tego typu byście polecili. Od razu mówię, że striptiz odpada! Wieczór panieński atrakcje... mało co przychodzi mi do głowy... Może znacie fajne miejsca na panieński, gdzie będzie i ciekawie, i bez ekscesów? Piszcie proszę - naprowadźcie mnie na atrakcje na wieczór panieński.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: atrakcje na wieczór panieński

Napisał(a): ~Tosia1234 -

moim zdaniem warto zorganizować wieczór panieński w Strzelnicy Magnum byłam na takim i było świetnie

Napisał(a): ~Judyta -

W sierpniu byłam na wieczorze panieńskim mojej przyjaciółki w SPA w salonie OASIS BEAUTY&SPA i było fantastycznie. Polecam taką formę relaksu, zamiast oklepaną dyskotekę.

Reklama

Napisał(a): ~Aneczkax -

Ja rok temu robiłam dla siostry wieczór Panieński w tym miejscuhttps://swiat(...)ntow.pl i naprawdę wszystkim się podobało. To miejsce znalazłam na jednym forum i mieli bardzo dobre opinie.

Napisał(a): ~Harley -

Niezapomniane atrakcje przynosi na wieczór panieński tor gokartowy i paintball. Ja bym postawiła na chociaż jedno z dwóch.

Reklama