79
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń635
  • Odpowiedzi73
  • Ocen na +0
79 ppt ?

Atrakcje weselne - jakie Waszym zdaniem są ciekawe? (74)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Atrakcje weselne - jakie Waszym zdaniem są ciekawe?

Napisał(a): Gość -

taką nową modą jest wprowadzanie na wesele różnych atrakcji: pokazów fire show, karaoke, tancerek brzucha, jakiś pokazów multimedialnych, puszczania fajerwerków itp. Pomysłów jest coraz więcej, na to, by jakoś wesele zapadło w pamięci gości. Jednak trzeba uważać, by z wesela nie zrobić festynu. Jakie atrakcje waszym zdaniem są ciekawe i sami jako goście chętnie byście je zobaczyli, a jakie są po prostu mało eleganckie i lepiej je skreślić z listy?
INTERIA.PL

Re: Atrakcje weselne - jakie Waszym zdaniem są ciekawe?

Napisał(a): gość -

Na pewno ciekawe dla wszystkich będa pokazy pirotechniczne, jakies efekty specjalne, dym, fajerwerki, to zawsze robi wrażenie, sama sie przeknałam jak byłam na jednym weselu jako osoba towarzysząca, znalazłam pózniej firmę która robi takie rzeczy bo trzeba miec uprawnieniahttp://www.cl(...)la.html

Napisał(a): gość -

Sama mogę Wam polecić firmę Perfect Service i ich mobilny bar kawowy - u nie na weselu zrobili furorę, wszyscy się w nich zakochali i mieli straaaszanie dużo roboty :P Ale to bardzo dobrze. Zresztą, kawa w sporych ilosciach zawsze się na weselu przyda ;) Więc im lepsza, tym chyba lepiej??

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja tam nie lubię tej szopki na weselach, często chodzę na wesela, mam dużo zaproszeń, ale nie znoszę oczepin i całego tego wieśniackiego gów@ Żyjemy w XXI wieku, jesteśmy oświeconymi ludźmi ale ta cebula zabobnów i żebrania każdej złotówki z nas nie wyszła, no i te pary robią jakieś głupie oczepiny i zbierają na tzw. "wózek". Jak dla mnie takie rzeczy są nieeleganckie, wyciąganie kasy. Show na weselu też często bywa przedobrzone, za dużo zabaw męczy, bywają takie z wodzirejem, który nie da nawet na chwilę usiąść. Wszystko musi być z umiarem.

Reklama

Napisał(a): ~Celaka -

Też ich polecam, u nas byli z kawą i herbatą, bo kawę jednak nie każdy pije. Rewelacja! Klimat, napoje klasy najwyższej, obsługa na super poziomie, rozgadana, uśmiechnięta, widać, że kochają swoją pracę i , co najważniejsze, znają się an tym co robią :)

Napisał(a): ~dongo -

~Celaka Też ich polecam, u nas byli z kawą i herbatą, bo kawę jednak nie każdy pije. Rewelacja! Klimat, napoje klasy najwyższej, obsługa na super poziomie, rozgadana, uśmiechnięta, widać, że kochają swoją pracę i , co najważniejsze, znają się an tym co robią :)
Też perfect service polecam, byłem na kilku weselach, na których się pojawili i zdecydowanie wpasowali się w tworzony klimat, do tego kawa totalna miazga!

Reklama

Napisał(a): ~krissdew -

Mi się podoba fotobudka, pokaz barmański i pokaz tańcow, przynajmniej z kilku wesel na których byłam te rzeczy najbardziej mi się podobały. Ale każde wesele jest inne, ma swój własny klimat i różne inne atrakcje moga być fajne.

Napisał(a): ~aniullka -

Ja też lubię fotobudkę, można się przy niej nieźle powygłupiać, ale najbardziej z ostatniego wesela – siostry- utkwił mi w głowie pokaz fajerwerków. Było cudnie, magicznie, razem z muzyką wytworzyło to piękną atmosferę. Pokaz organizowała firma z Gorzowa http://www.fa(...)zow.pl/ Pełen profesjonalizm.

Napisał(a): ~Dominika -

Dobra fotobudka zrobi zawsze niesamowitą sesją zdjęciową, a ja znam taką jedną. To Warszawy https://sesja(...)rty.pl/
Pamiątka dla gości i Pary Młodej to jej atut. Wpisy jakie zrobiliśmy młodym w foto księdze gości przeszły nas samych. Jednak odrobinka szampana pobudza zmysły :)
Załączniki:

Napisał(a): ~jkl -

Na pokaz z tanerkami, które tańcza " brzuchem" na sowim weselu chyba nigdym bym sie nie zdecydowała. Mogłoby to trochę "oburzyć gości". Koleżanka miała taki fajny mobilny bar kawowy. Korzystała z Perfect Service. Cieszyło się to dużym zainteresowaniem i ja u siebie też go biorę zamiast typowego serwisu kawowego.

Napisał(a): ~Paulla912 -

Mim zdaniem takie atrakcje na weselu jak fontanna z czekolady są super :D U nas jeszcze byl pokaz barmański :D ALe wiem że nei kazda sala ma takie coś w ofercie, my mieliśmy przyjęcie w venge w Łodzi ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • atrakcje weselne forum
Do góry strony: Atrakcje weselne - jakie Waszym zdaniem są ciekawe?