14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń882
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
14 ppt ?

Badania lekarskie do szkoły policealnej (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Badania lekarskie do szkoły policealnej

Napisał(a): ~juliaaaa -

Cześć, zastanawiam się nad zapisaniem się do szkoły policealnej, wymogiem przyjęcia między innymi jest złożenie zaświadczenia lekarskiego. Orientuje się ktoś, czy uzyskanie takiego zaświadczenia jest możliwe tylko u lekarza medycyny pracy czy też u zwykłego lekarza internisty? Oraz czy jest to płatne? Jeżeli tak, to jaki jest koszt?
INTERIA.PL

Re: Badania lekarskie do szkoły policealnej

Napisał(a): ~misiQ -

hej, ja Ci moge powiedzieć tylko jak to wygląda u mnie w szkole. przy zapisie w sekretariacie dostałam skierowanie na badania do lekarza medycyny pracy i za darmo mogę to zrobić w placówce, którą mi tam polecili. trzeba iść do medycyny pracy, bo oni tam stwierdzą, czy możesz pracować w danym zawodzie i robić praktyki (wpisują tam czynniki szkodliwe, ja mam np kontakt ze zwierzętami). chodzę do centrum edukacji creative w krakowie :)

Reklama

Re: Badania lekarskie do szkoły policealnej

Napisał(a): ~ravcio91 -

~misiQ hej, ja Ci moge powiedzieć tylko jak to wygląda u mnie w szkole. przy zapisie w sekretariacie dostałam skierowanie na badania do lekarza medycyny pracy i za darmo mogę to zrobić w placówce, którą mi tam polecili. trzeba iść do medycyny pracy, bo oni tam stwierdzą, czy możesz pracować w danym zawodzie i robić praktyki (wpisują tam czynniki szkodliwe, ja mam np kontakt ze zwierzętami). chodzę do centrum edukacji creative w krakowie :)
dokładnie, przeważnie są to rutynowe badania :)

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Badania lekarskie do szkoły policealnej